9314 відвідувачів онлайн

Через небезпеку обстрілу виборчі дільниці не відкрилися в деяких прифронтових селах Донецької області. ВIДЕО

Про це йдеться в сюжеті Данила Солодова для ТСН, передає Цензор.НЕТ.

Наприклад, в селищі Чермалик у Донецькій області, де живе понад тисяча виборців. У військово-цивільній адміністрації запевняють: крок вимушений. Виборчу дільницю не відкрили, бо небезпечно - тиждень тому від ворожого обстрілу у власному дворі загинув 49-річний чоловік. "Поранення були складні, важкі", - говорить сестра загиблого Євгена Гаджі.

Проголосувати жителям Чермалика пропонували в сусідніх селах, до найближчого з яких їхати 11 кілометрів. Але до того треба було змінити місце голосування в Волновасі - це майже 5 годин дороги. При тому, що громадський транспорт туди не ходить роками, тому що перевізникам це просто не вигідно.

Винаймати приватний транспорт дорого, до того ж, у селі мешкають переважно літні люди без особливих статків. "Хто туди поїде?" - питає Володимир Сагір. Люди обурюються, бо вважають, що їм могли б виділити хоча б один автобус, але чиновники наполягають, що таке не передбачено.

Топ коментарі
+5
Альо! Гараж?! А як же "режим тиші?" Таки немає довіри? Тоді навіщо всі ці тілорухи? Навіщо? Навіщо блукати між трьох сосен? Чому не вийти на дорогу укріплення армії, розбудови держави в творення справжнього українця з малороса і хохла. Українця, який зламає хребет кацапській недоімперії.
показати весь коментар
21.07.2019 02:21 Відповісти
+4
Намагалися. Але ж ;Свати; такий хороший серіал, а Фьодор Добронравов така няшка!
От і не вийшло....
показати весь коментар
21.07.2019 07:54 Відповісти
+2
Так у нас же перемирие, какая опасность?
показати весь коментар
21.07.2019 07:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Альо! Гараж?! А як же "режим тиші?" Таки немає довіри? Тоді навіщо всі ці тілорухи? Навіщо? Навіщо блукати між трьох сосен? Чому не вийти на дорогу укріплення армії, розбудови держави в творення справжнього українця з малороса і хохла. Українця, який зламає хребет кацапській недоімперії.
показати весь коментар
21.07.2019 02:21 Відповісти
Намагалися. Але ж ;Свати; такий хороший серіал, а Фьодор Добронравов така няшка!
От і не вийшло....
показати весь коментар
21.07.2019 07:54 Відповісти
Вот так и прибирают власти наши "проблемный" электорат на местах под всяческими предлогами.
показати весь коментар
21.07.2019 03:53 Відповісти
Донбас за Зеленського, так що не думаю.
показати весь коментар
21.07.2019 07:55 Відповісти
Через небезпеку обстрілу виборчі дільниці не відкрилися в деяких прифронтових селах Донецької області - Цензор.НЕТ 6106
показати весь коментар
21.07.2019 09:32 Відповісти
так они шоп не рисковать, просто, как в Бахмуте, впишут зе - всех пришедших
показати весь коментар
21.07.2019 09:38 Відповісти
Какие обстрелы? У вас же ПЕРЕМИРИЕ ?
показати весь коментар
21.07.2019 07:16 Відповісти
26 обстрілів, двоє поранених. ВСУ чітко дотримувалось Перемир'я Зеленського.
показати весь коментар
21.07.2019 07:49 Відповісти
Через небезпеку обстрілу виборчі дільниці не відкрилися в деяких прифронтових селах Донецької області - Цензор.НЕТ 6388
показати весь коментар
21.07.2019 09:31 Відповісти
Вот пусть и молятся на своего отца родимого Янука.
показати весь коментар
21.07.2019 07:39 Відповісти
Так у нас же перемирие, какая опасность?
показати весь коментар
21.07.2019 07:53 Відповісти
С оккупированных территорий тоже голосуют, вы ещё кацапов ********* пригласите голосовать
показати весь коментар
21.07.2019 08:20 Відповісти
Через небезпеку обстрілу виборчі дільниці не відкрилися в деяких прифронтових селах Донецької області - Цензор.НЕТ 5269
показати весь коментар
21.07.2019 09:27 Відповісти