10456 відвідувачів онлайн

Зеленський проголосував на виборах в Раду: "За кого голосував, не скажу. Мені вистачить штрафів". ВIДЕО

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

"Я проголосував", - сказав Зеленський, додавши, що не буде показувати ні бюлетень, ні називати партію, за яку віддав свій голос.

Також глава держави повідомив, що що розраховує на "чесний і справедливий" результат партії "Слуга народу".

Топ коментарі
+43
Жалкий зелебобка с женой хабалкой😁
показати весь коментар
21.07.2019 13:40 Відповісти
+30
Носатый слуга олигарха. Мне что-то в последнее время он начинает тошнить. Его речи из смартфона просто какая-то дичь. Такого дебилизма нигде нет.
показати весь коментар
21.07.2019 13:42 Відповісти
+22
Ця особа не гідна бути президентом України.
показати весь коментар
21.07.2019 13:43 Відповісти

Завантаження...