Зеленський проголосував на виборах в Раду: "За кого голосував, не скажу. Мені вистачить штрафів". ВIДЕО
Про це повідомляє Цензор.НЕТ.
"Я проголосував", - сказав Зеленський, додавши, що не буде показувати ні бюлетень, ні називати партію, за яку віддав свій голос.
Також глава держави повідомив, що що розраховує на "чесний і справедливий" результат партії "Слуга народу".
Топ коментарі
+43 Otec Pigidiy
показати весь коментар
21.07.2019 13:40 Відповісти Посилання +30 sv_bombardier
показати весь коментар
21.07.2019 13:42 Відповісти Посилання +22 Іван5
показати весь коментар
21.07.2019 13:43 Відповісти Посилання