Депутат Яценко не хоче проходити детектор брехні: "Я не дівчина-шльондра, а нардеп". ВIДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він заявив в ефірі каналу "Наш".
"Навіщо? Вони сходять всі. Нехай розкажуть: отримували вони чи не отримували (хабаря, - ред.), і взагалі - чи знайомі вони зі мною?" - пояснив він.
Парламентарій похвалився тим, що "посів перше місце по Україні як мажоритарник", і зазначив, що не представляє "Слугу народу", і нібито тому "йдуть спроби мене дискредитувати".
"З огляду на те, що я не дівчина-шльондра, а народний депутат чотирьох скликань, то, природно, на шапіто не будемо перетворювати Раду", - пояснив він відмову пройти перевірку.
Ведучий поставив пряме запитання: чи отримує Яценко гроші "майданчиків", на що нардеп відповів, що ніякого бізнесу у нього немає.
Раніше ЗМІ опублікували листування нардепа від СН Медяника про те, як вирішити питання з прокурорами, зокрема він написав: "Щодо цукру з Трепаком поговорю". Заступник Генерального прокурора Віктор Трепак спростував будь-які зв'язки з нардепом від "Слуги народу" В'ячеславом Медяником: "Тепер готовий познайомитися і поговорити. Але зовсім не "щодо цукру ". А Генпрокурор Рябошапка застеріг нардепів від спроб "вирішити питання" в прокуратурі:"наступні листування будуть про сухарі".
Нагадаємо, колишній віцепрем'єр-міністр Павло Розенко заявив: "Офіс Президента висунув підозру 11 народним депутатам України від партії "Слуга народу". Їх звинувачують в отриманні 30 000 доларів (кожному) за голосування проти одного антикорупційного законопроєкту на засіданні Комітету Верховної Ради... Офіс вимагає від депутатів-слуг пройти детектор брехні".
Пізніше народний депутат України від "Слуги народу" Олександр Дубінський підтвердив інформацію, що членів фінансового комітету від "СН" перевірять на детекторі брехні.
Пізніше заступник голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук повідомила, що керівництво фракції "Слуга народу" зустрінеться із членами парламентського комітету з питань фінансів податкової і митної політики перед перевіркою на поліграфі.
23 жовтня стало відомо, що Дубінський і Арахамія домовилися разом пройти детектор брехні.
Пізніше президент Зеленський заявив: "Всі члени фінансового комітету ВР повинні пройти перевірку на детекторі брехні"
выбрали меня нардепом - теперь хавайте хоть подавитесь!
а детекторы для лохов-пиплов
только теперь "фокусы" уже реальные пошли, а не дешевые понты о светлой жизни
И резкий, как ротавирус Дубинский это всё молча ковтнёт?)))
На кого цей цирк розраховано?
А то вместо полиграфа Киву дадут
А у того такие руки, если он ними по тебе пройдет, то мало не покажется - все схемы выложишь как на духу
А вот вы свиньи корыта и челядь всяких барыг и мародеров. И пока не будет отзыва депутата громадой считать вас украинскими гнидами. И населению надо бороться с ними
как с паразитами иначе ущербными и останемся.Не нужны нам депутаты, а вот уповноваженые представители от громад не помешали бы.
500 тыщ. человек прошли мобилизацию, и "общество не готово"? Поздравляю, у тебя зелёный кисель вместо мозга
имнистр єкономики-дебил.
мидовец-бредонос.
бимбасский рнбошник-борец со смыслом...
ЗЭ,шо происходит?!
это гавно мажоритарщик 4-х созывов! нах вы ж голосуете за таких?
Вы в сотни раз хуже любой девушки легкого поведения.
Он вас вертит уже 15 лет и вертеть будет.
Уманцы его и на 5 срок выберут.
Когда дыпутату делать нехер - он на полиграфе тестируется... Шапито, цирк с конями... идиоты.
====
...у вічносовковому центрі України...
Он что, беременный? 0_0