6503 відвідувача онлайн

На місці падіння літака МАУ було безліч людей, які збирали речі, уламки: дехто здавав на металобрухт, дехто собі на пам'ять, - директор КНДІСЕ Рувін. ВIДЕО

Про це заявив директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Олександр Рувін, передає Цензор.НЕТ.

За словами Рувіна, зрозуміти причину падіння "Боїнга" їм допомогли особисті речі пасажирів та екіпажу, які вціліли, а також знаходження більшості елементів борту.

"На місці збирання уламків (літака. - Ред.) нами було знайдено кілька планшетів, залишків мобільних телефонів, сумки з документами, з картками. І в них ми побачили наслідки дії уражаючих елементів і будь-якого іншого чинника. Потім уже під час огляду кожної деталі літака нами були визначені і виявлені місця, де безпосередньо потрапляв елемент ураження якоїсь ракети або вибухового пристрою. Також ми розклали всі елементи таким чином, як вони стояли на літаку. Нам тоді стало зрозуміло, що сталося, яким чином", - зазначив Рувін.

Директор інституту уточнив, що фахівці 10 січня виявили місця, де побачили ураження від елементів ракети, і дійшли відповідного висновку.

"Представники іранської влади побачили, приїхало дуже багато машин з представниками, вони з нами подивилися, попросили накрити плівкою, не знімати на мобільні телефони та сказали, що завтра будемо розбиратися. Домовилися, що приїдемо завтра вранці, о 9 годині. Пустили нас лише після 11 години - їхніх представників ніяких уже не було, було вже офіційно заявлено, що літак збила ракета з комплексу ТОР-М1 іранських ВПС", - додав Рувін.

Крім того, він зазначив, що місце падіння літака Boeing 737-800 не охороняється належним чином: "На місці падіння літака побачили безліч незрозумілого народу... іранців, які збирали речі, уламки. Дехто здавав на металобрухт, дехто собі на пам'ять збирав" .

Нагадаємо, літак Boeing-737 авіакомпанії МАУ, який мав здійснити рейс PS752 за маршрутом Тегеран-Київ, розбився орієнтовно о 6:00 за тегеранським часом (близько 4:30 за київським часом) у середу, 8 січня 2020 року, після зльоту з тегеранського аеропорту ім. Імама Хомейні. На борту перебували 168 пасажирів і 9 членів екіпажу, всі вони загинули. Більшість загиблих в авіакатастрофі - громадяни Канади та Ірану.

Вранці 11 січня Іран визнав, що літак українських авіаліній був збитий помилково іранськими військовими.

Топ коментарі
+21
Думбас-2
показати весь коментар
17.01.2020 07:35 Відповісти
+14
Перс и пацак - братья навек.
показати весь коментар
17.01.2020 07:51 Відповісти
+10
"На месте падения самолета МАУ была куча народа, которые собирали вещи, обломки: кто сдавал на металлолом, кто себе на память, - директор КНИИСЭ Рувин. "

Но все таки в соц. сетях фотографии себя любимых с "сувенирами" не выкладывают, как жители ЛДНР? В этом разница.
А про сдачу на металлолом - это понятно, "широко" и "богато" живет население Исламской Республики Иран, раз мясо раз в два месяца покупает (репортаж Аль Джезиры полтора года назад). А какие красивые были в 1979 году обещания революционеров, обещали бензин бесплатный для населения.
Ничего не напоминает?
показати весь коментар
17.01.2020 09:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Думбас-2
показати весь коментар
17.01.2020 07:35 Відповісти
На місці падіння літака МАУ було безліч людей, які збирали речі, уламки: дехто здавав на металобрухт, дехто собі на пам'ять, - директор КНДІСЕ Рувін - Цензор.НЕТ 501
показати весь коментар
17.01.2020 09:03 Відповісти
Или специальные бригады под видом "кучи мародёров" пытались замести следы
показати весь коментар
17.01.2020 07:46 Відповісти
...все как у людей бамбаса...
показати весь коментар
17.01.2020 07:47 Відповісти
Перс и пацак - братья навек.
показати весь коментар
17.01.2020 07:51 Відповісти
Темный народ....
показати весь коментар
17.01.2020 07:51 Відповісти
На Думбасі теж такий.
На місці падіння літака МАУ було безліч людей, які збирали речі, уламки: дехто здавав на металобрухт, дехто собі на пам'ять, - директор КНДІСЕ Рувін - Цензор.НЕТ 8025
показати весь коментар
17.01.2020 08:10 Відповісти
Темнішого, ніж у нас, не знайдеш ніде. Вибори це довели, і вся історія України.
показати весь коментар
17.01.2020 08:59 Відповісти
Там живут несчастные люди дикари, на лицо ужасные добрые внутри
показати весь коментар
17.01.2020 08:28 Відповісти
Такє ж само було під Смоленськом коли кацапня літак з польскім урядом завалила , тільки там цівільних не було - солдатики та менти шелестіли
показати весь коментар
17.01.2020 08:43 Відповісти
Як можна "охранять место падения", коли останки розлетілися в радіусі 10 км? І "куча непонятного народа" -- іранців -- називає якийсь "непонятний" равін.
показати весь коментар
17.01.2020 09:07 Відповісти
місце падіння-це місце де літак впав.
показати весь коментар
17.01.2020 09:41 Відповісти
Вона тупе, їй не поясниш!
показати весь коментар
17.01.2020 10:40 Відповісти
Спробувати можна
показати весь коментар
17.01.2020 10:42 Відповісти
Шура, вы видите Боинг? Нет, не вижу! А он есть!!
Мда.....
Вижу только как всегда дорогу, забор, обувь и .....
показати весь коментар
17.01.2020 17:56 Відповісти
А нам розповіли, що ми там все так організували, що навіть США просили інформацію. А виходить, що ні?
показати весь коментар
17.01.2020 09:31 Відповісти
"На месте падения самолета МАУ была куча народа, которые собирали вещи, обломки: кто сдавал на металлолом, кто себе на память, - директор КНИИСЭ Рувин. "

Но все таки в соц. сетях фотографии себя любимых с "сувенирами" не выкладывают, как жители ЛДНР? В этом разница.
А про сдачу на металлолом - это понятно, "широко" и "богато" живет население Исламской Республики Иран, раз мясо раз в два месяца покупает (репортаж Аль Джезиры полтора года назад). А какие красивые были в 1979 году обещания революционеров, обещали бензин бесплатный для населения.
Ничего не напоминает?
показати весь коментар
17.01.2020 09:35 Відповісти
Бармалеи
показати весь коментар
17.01.2020 09:36 Відповісти