Перед націоналізацією "Приватбанку" на рахунки фірм Зеленського було виведено $47 млн, - 5 канал. ВIДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в новому випуску програми "Спостерігач" на 5 каналі.
"У розпорядженні програми є частина звіту агентства "Kroll", в якому детально описується рух грошей з рахунку на рахунок. І що цікаво? У двох випадках кінцевим бенефіціаром виведення коштів був тоді ще комік Володимир Зеленський. Загальна сума приватівських грошей, яка осіла на рахунках фірм нині президента, - 47 мільйонів доларів США", - йдеться в програмі.
Топ коментарі
Сначала эту транзакцию выявила проверка аудиторской фирмы Kroll. Такими вот транзакциями Беня вывел $5.5 млрд.
И только после рассмотрения их отчёта было принято решение о национализации Приватбанка.
никакого криминала нет, транзакция законна.
Да, он не шут гороховый, а барыга-мародер! Тут с тобой согласна.
Не вірю, що бубочка міг таке утнути.
Це всьо Порох 😭😭😭
PS А какие деньги у Привата украл Коломойский? Может он вывел на свои счета деньги других вкладчиков? На данный момент известно, что Коломойский вывел из Привата деньги связанных с ним же компаний, то есть свои деньги. Да, он этим значительно сократил ликвидность банка, значительно ослабив его, но кто бы в такой ситуации, когда у него забирают банк, захотел бы оставить в нем деньги своих компаний, полагая, что их у него тоже заберут? Конечно, если он нахватал кредитов на свои компании и вывел эти денежки со словами "кому должен, тем прощаю", тогда вернуть кредиты (чужие деньги) таки нужно.
=.........ще у лютому-березні 2016 року Суркіси зрозуміли про відсутність наміру у Порошенка виконувати свої зобов'язання. Після https://football24.ua/natsionalizatsiya_privatbanku_tag63752/ націоналізації Приватбанку наприкінці 2016 року сторони відновили перемовини, але тодішній Президент України хотів викупити частку телеканалу в Суркісів вже за їхні кошти, які опинилися заблокованими у банку Коломойського та Боголюбова. Тоді Суркіси втратили майже 250 млн доларів США і 574 тисячі євро в кіпрській філії банку як юридичні особи і ще більше мільярда гривень в Україні - уже як фізичні особи. Саме кіпрськими грошима Суркісів Порошенко хотів розплатитися з ними за їхню частку в "Плюсах". Дані перемовини, які від імені Порошенка вів Олександр Грановський (екс-нардеп від БПП)є задокументованими та будуть подані до Лондонського арбітражу як докази у справі.