Фактично це реванш: родини героїв Небесної Сотні про призначення Бабікова заступником голови ДБР. ВIДЕО
Про це заявив волонтер, голова Благодійного фонду "Мир і КО" Мирослав Гай, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Прямий".
"Фактично, ми бачимо, що поплічники Януковича, які всі п'ять років ховалися за кордоном, у Росії, боялися подати голос, і яких ми вважаємо винними у злочинах проти України, проти національних інтересів, проти Конституції, вони зараз повертаються у владу", - сказав Гай.
За його словами, цим призначенням ДБР офіційно показує, що стає "репресивним органом нової влади".
"Ми бачимо, що ДБР займається переслідуванням волонтерів, активістів, майданівців, і ми розуміємо, що наступним їхнім кроком після такого призначення може бути не тільки поховання справ Майдану, а й перекваліфікація і перегляд досягнень Революції гідності. Фактично - це реванш", - підкреслив Гай.
"Друзі, вони збираються переглянути досягнення Революції гідності, вони хочуть дискредитувати Революцію Гідності", - додав він.
Нагадаємо, заступниками директора Державного бюро розслідувань стали Олександр Бабіков і Олександр Соколов. Бабіков працював в юридичній фірмі Aver Lex і захищав утікача Віктора Януковича.
Суд повернув українське громадянство єпископу УПЦ МП
Середа, 22 січня 2020, 18:19
Зазначалося, що у 2018 році, після інформації від Служби безпеки України, Міграційна служба у Волинській області провела перевірку і встановила, що Гедеон набув громадянства України з порушенням законодавства - він не зізнався що вже має громадянства інших країн: Росії та США.
Тому ДМС скасувала його громадянство.
Бо «Роби, як треба, а буде як буде.»
Так уже 6 лет реванш. Только при Пете был фиговым листочком прикрыт. А сейчас вообще без него.
Так що оцього https://censor.net/user/244063 - потрібно заносити в оті пригожинські списки.
дзебил ты нашКАЦАП!...КАЦАП...СВИНОРУСЬКИЙ КАЦАП!...СВИНОРУС...
ПУТІН *****!
буде бан чи ні? на фейсбуку гнида-модератор мене на 30 днів забанив
неужели забыли??
реванш - это ваш выбор... персональный
Наївно...
Питання моє - риторичне.
Как могли это допустить, Ленка-глубокаяглотка, настоящий враг! Я в а..уе!
73 очень старались
Хотя реальное дерьмище - это фальшивый конкурс по которому его назначили. Прям копия "конкурсов" легитивного и порохни. Трубу тоже так же назначили. Вонища и дермища даже и не стеснялись, так как отмазок вообще выдумать не могли.
Приберіть портрети Небесної Сотні, що на стендах коло церков і в школах по наших селах, відверніться від символічних могил січових стрільців і справжніх могил українських повстанців, не тому,можливо, що все це буде стерте з лиця землі невдовзі. Бо ви їх недостойні.
Не дивіться в обличчя молодих удів, дітей, матерів загиблих у російсько-українській війні - ви НЕ на їх боці, а на боці їх убивць. Ви їх недостойні, бо плюнули в обличчя Великій Матері,обравши проросійського фіґляра. Лицемірство - непрощенний гріх.Ще 5 років тому ви були на патріотичному піднесенні, їздили на Майдан, допомагали Майдану, оплакували загиблих на Майдані. Навіщо? Щоб фіґляр глумився над їх пам'яттю, щоб ви завели знову до хати ворога, якого прогнали, який навіть не приховує своєї зневаги до зрадників?
.відео, скрін документу: https://prm.ua/pershiy-zastupnik-golovi-dbr-babikov-maye-yuridichniy-zv-yazok-z-yanukovichem-podrobitsi-pryamogo/
"Що стосується того, чим буде займатися ДБР. Очевидно, що з часів приходу до влади пана Зеленського йде цілеспрямована політика і спрямованість діяльності ДБР на дискредитацію попередньої влади, на дискредитацію АТОшників, на дискредитацію волонтерів і на дискредитацію президента Порошенка. І цим вони займаються. Причому вони навіть не приховують цього. Причому у тих плівках "трубу прорвало", що були оприлюднені, там ніхто не ховається, вони про це говорили доволі відверто між собою, в чому їх завдання полягає... А їх завдання - максимально дискредитувати всю діяльність опозиційних владі сил. Але з Бабіковим є ще одна проблема. Хоча було заявлено, що була здійснена спецперевірка його діяльності, в мене з цього приводу є певні нюанси, скажімо, роздуми", - зазначив Кушнірук. Експерт вважає, що Олександр Бабіков може підтримувати зв'язки з російськими спецслужбами.
"Фактично всі заяви, які робили адвокати Януковича, вони погоджувались не просто з Януковичем, а погоджувались фактично з Росією. І фактично всі ці повідомлення, вся ця інформаційна кампанія, яка пов'язана зі справою Януковича, вона була спрямована на дискредитацію української влади і подій на Майдані. Тому для мене очевидно, що пан Бабіков не просто представляє адвокатську контору, а він представляє фактично тут Росію. І в мене є питання, в якій мірі це не пов'язано фактично з діяльністю російських спецслужб… коли людина, поки виконував функції адвоката Януковича, в якій мірі вона не зав'язана в своїй діяльності на російські спецслужби", - заявив Кушнірук.
https://prm.ua/priznachennya-babikova-diskredituye-volonteriv-atoshnikiv-i-poroshenka-kushniruk/ https://prm.ua/priznachennya-babikova-diskredituye-volonteriv-atoshnikiv-i-poroshenka-kushniruk/