Бойовики продовжують блокувати КПВВ на лінії розмежування. Із семи пунктів пропуску працює тільки один - в Станиці Луганській, - штаб ООС. ВIДЕО
Про це йдеться в повідомленні штабу ООС в соціальній мережі "Фейсбук", інформує Цензор.НЕТ.
Як повідомляється, на КПВВ "Новотроїцьке" окупанти розблокують рух тільки для окремих громадян двічі на тиждень.
Російсько-окупаційні війська продовжують повністю блокувати дорожні коридори через контрольні пункти в'їзду-виїзду "Щастя", "Золоте", "Майорське", "Мар'їнка" і "Гнутове".
Сортувати:
Правила форума Рада форумчан
Игорь Горобец #201911
показати весь коментар
12.07.2021 12:36 Відповісти Мені подобається 3 Посилання Анатолий Панасюк
показати весь коментар
12.07.2021 12:48 Відповісти Мені подобається 0 Посилання neverlok lok
показати весь коментар
12.07.2021 12:48 Відповісти Мені подобається 2 Посилання Анатолий Панасюк
показати весь коментар
12.07.2021 12:51 Відповісти Мені подобається 0 Посилання баламут
показати весь коментар
12.07.2021 14:37 Відповісти Мені подобається 2 Посилання Serge Coalminer #405169
показати весь коментар
12.07.2021 16:01 Відповісти Мені подобається 1 Посилання ✘