Місто Харків - це є українське місто. Воно буде потужно протистояти будь-якій агресії, -Терехов. ВIДЕО
Як інформує Цензор.НЕТ, із посиланням на Радіо Свобода, про це він заявив, коментуючи слова президента Зеленського про можливу окупацію міста російськими військами.
"Місто Харків - це є українське місто. Сьогодні місто Харків буде протистояти. І потужно протистояти будь-якій агресії. Ми всі разом, харків'яни, мешканці України, нікому не дозволимо нікому віддати місто Харків. Захопити місто Харків. Будь-який загарбник, який тільки міркує прийти на нашу землю має знати, що він отримає надпотужну відсіч від містян, від наших міжнародних партнерів, від всіх мешканців України", - підкреслив Терехов.
Топ коментарі
Уверен, что если можно было бы, то терех сбежал аж в америку
почему на Малышева, а не бронетанковый завод?
Харьков прифронтовой город: снабжение, волонтерство, госпиталь, раненые, убитые, колоны техники в городе, по окружной круглосуточно, через ж/д вокзал постоянная ротация, кругом военные...
и высер, боялись выходить! иди нхй!
Ви маєте на увазі Вашу Естонію чи як?
Харків-моя любов!
Може він ще нормально не вивчив державну мову й не хоче виставляти себе посміховиськом.
Недолуге сцикловате чмо щось бовкнуло про Харків. Футбольні фани "Металіста" вже зібрались на поетичний конкурс.
Чучело, ты понимаешь, что вслед за Жуковом приходит руССкий мирЪ?