8062 відвідувача онлайн

Місто Харків - це є українське місто. Воно буде потужно протистояти будь-якій агресії, -Терехов. ВIДЕО

Як інформує Цензор.НЕТ, із посиланням на Радіо Свобода, про це він заявив, коментуючи слова президента Зеленського про можливу окупацію міста російськими військами. 

"Місто Харків - це є українське місто. Сьогодні місто Харків буде протистояти. І потужно протистояти будь-якій агресії. Ми всі разом, харків'яни, мешканці України, нікому не дозволимо нікому віддати місто Харків. Захопити місто Харків. Будь-який загарбник, який тільки міркує прийти на нашу землю має знати, що він отримає надпотужну відсіч від містян, від наших міжнародних партнерів, від всіх мешканців України", - підкреслив Терехов.  

Топ коментарі
+34
Коли прийде москаль в Харків, то Харків буде розграбований, як Донецьк. І місцева еліта, точно цього не хоче. Навіть якщо ця еліта ватна.
показати весь коментар
21.01.2022 19:02 Відповісти
+26

показати весь коментар
21.01.2022 19:12 Відповісти
+26
показати весь коментар
21.01.2022 19:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
хватит уже пиариться на глупых и неосмотрительных высказываниях первых лиц страны... доллар и так колебается, ибо необходимо думать, прежде чем делать неосмотрительные высказывания
показати весь коментар
21.01.2022 19:02 Відповісти
Даже Терехов возмутился бредом 🦠🐛🐲 зеИУДЫ !
показати весь коментар
21.01.2022 19:27 Відповісти
Терехову нужно было что-то сказать в ответ на бездумный словесный понос зелоха.
показати весь коментар
23.01.2022 11:51 Відповісти
Коли прийде москаль в Харків, то Харків буде розграбований, як Донецьк. І місцева еліта, точно цього не хоче. Навіть якщо ця еліта ватна.
показати весь коментар
21.01.2022 19:02 Відповісти
Тому вона це місто просто здасть !
показати весь коментар
21.01.2022 19:08 Відповісти
Ну это как бы невозможно, так как там много всего завязано.
показати весь коментар
21.01.2022 19:10 Відповісти
Значить стануть вже не елітою. Бо москалі їх всіх змусять втекти, або просто постріляють і поставлять своїх. Але за місто полюбому буде великий бій, навіть якщо ця еліта буде на стороні москалів.
показати весь коментар
21.01.2022 19:11 Відповісти
русня никому и никогда не прощает дружбы с собой
показати весь коментар
21.01.2022 19:30 Відповісти
У 2014 році путлерівці разом зі своїми посіпаками теж так думали. Вони гадали, що захопивши мерію, їм відразу вдасться узяти місто під свій контроль, а "рускагаварящіє" Харкова їх підтримають. Тому не зважаючи на солідну кількість ватників що тоді, що зараз, на щастя місто не здали окупанту.
показати весь коментар
23.01.2022 11:56 Відповісти
Тоді вони без армії прийшли,це велика різниця.За місто якщо і буде,то кривава бійня.Така,якої ще не було в ******** історії України.
показати весь коментар
24.01.2022 00:16 Відповісти
Бред. Хохол он и в Красноярске хохол, а тем более в Харькове. Под угрозой грабежа и захвата сфер влияния дадут такой отпор, что бурятам небо с петушиную жопку покажется..
показати весь коментар
21.01.2022 19:18 Відповісти
Ні, не здаси. Алкаш тєрєхов розуміє, що кацапи експроприюють все його чесно награбоване. Тому він, як аваков та каломийський ситуативно прикинется патріотом.
показати весь коментар
21.01.2022 19:40 Відповісти
Ротенберг ты? Все будет не так.
показати весь коментар
21.01.2022 22:05 Відповісти
Так, Я! А шо такоє?! Дєнєх нє дам! Самому не вистачає!
показати весь коментар
22.01.2022 14:54 Відповісти
Ось і уявте, а що було б, якщо би був мером ватний Добкін. Він заявив би, що в Україні - громадянська війна, зовнішнє управління та росіяни нам не вороги.
показати весь коментар
21.01.2022 19:06 Відповісти
Терехов-затятий боєць! Його у мери прямо з російсько-українського фронту забрали. Він і зараз готовий будь-якої хвилини залишити цей пост і знову піти добровольцем! Еліта в Україні, як в Англії. Там у першій світовій війні загинуло 3/4 всіх лордів. І у другій світовій війні половина лордів
показати весь коментар
21.01.2022 19:06 Відповісти
Боєць-не боєць, але як мінімум служив у армії і не тікав від комісара.)
показати весь коментар
21.01.2022 19:09 Відповісти
А тогда можно было сбежать?
Уверен, что если можно было бы, то терех сбежал аж в америку
показати весь коментар
21.01.2022 19:31 Відповісти
Нічого не розумію: це відповідь кацапам чи Зеленському?)
показати весь коментар
21.01.2022 19:07 Відповісти
Та що ви ? Це відповідь народу !
показати весь коментар
21.01.2022 19:09 Відповісти
так зеля ментально теж від кацапів далеко не пішов
показати весь коментар
21.01.2022 20:10 Відповісти
ну бубося ж сказал шо там "семейные связи" с кацапней, - типа раз так, значит имеют право окупировать.
показати весь коментар
21.01.2022 19:08 Відповісти

показати весь коментар
21.01.2022 19:12 Відповісти


ніхто не хоче потрапити на підвал після приходу російських окупантів, навіть харківський криміналітет.
показати весь коментар
21.01.2022 19:14 Відповісти
Навіть харківські ватникі розуміють що їх першими перед собою будуть гнати кацапи на позиції ВСУ. Тому краще кацапів жмурити ніж з ними панібратство заводити.
показати весь коментар
21.01.2022 20:30 Відповісти
показати весь коментар
21.01.2022 19:16 Відповісти
а ще був спецпідрозділ "Ягуар" з Вінниці.
показати весь коментар
21.01.2022 20:31 Відповісти
Пане Сич, а ви випадково не забули, що як би не було "Ягуара" з Вінниці,то був би ти жителем ХНР, чи %уй зна чого,а в кріслі мера сидів би якийсь покидьок ???
показати весь коментар
22.01.2022 19:50 Відповісти
я лише скопіював (тому не може відповісти за того пана)
показати весь коментар
22.01.2022 19:55 Відповісти
А ослик сказал: "Хер с ним, этим Харьковом".
показати весь коментар
21.01.2022 19:16 Відповісти
Виступав за повернення проспекту Петра Григоренка назви «проспект маршала Жукова» всупереч закону України та виступає проти демонтажу бюста Георгію Жукову в Харкові....ще той патріот....
показати весь коментар
21.01.2022 19:18 Відповісти
зараз не до максималiзму, потiм розберетесь. добре хоч так.
показати весь коментар
21.01.2022 19:20 Відповісти
Не верю!!! Харьков один из самых ватных городов в Украине. Хуже только Мелитополь, где ваты 95 процентов
показати весь коментар
21.01.2022 19:19 Відповісти
голословное заявление!
показати весь коментар
21.01.2022 20:44 Відповісти
В 14 році привезли танки на Малишева в ремонт після боїв. Ремонтували їх як мокре горить. Чернігівські танкісти, які прибули разом з танками і жили на заводі боялися в формі виходити в місто, отакий той Харків.
показати весь коментар
21.01.2022 23:11 Відповісти
твой комментарий - циничный ватный пздж!
почему на Малышева, а не бронетанковый завод?
Харьков прифронтовой город: снабжение, волонтерство, госпиталь, раненые, убитые, колоны техники в городе, по окружной круглосуточно, через ж/д вокзал постоянная ротация, кругом военные...
и высер, боялись выходить! иди нхй!
показати весь коментар
22.01.2022 00:27 Відповісти
Так, виглядає га провокацію.
показати весь коментар
23.01.2022 12:34 Відповісти
Зеленский, прекрати паниковать, скупать соль, керосин, спички и доллары. Курни чего-нибудь. И не нюхай, это не успокаивает.
показати весь коментар
21.01.2022 19:20 Відповісти
Никто Харьков не сдаст, как и любой другой город Украины. Без иллюзий. Пока живы , Украину кацам не отдадим. Слава Украине!
показати весь коментар
21.01.2022 19:22 Відповісти
показати весь коментар
21.01.2022 19:27 Відповісти
https://mil.in.ua/uk/news/lytva-i-latviya-nadadut-********-pzrk-stinger/ Офіційно: Литва і Латвія нададуть Україні ПЗРК Stinger


показати весь коментар
21.01.2022 19:31 Відповісти
Пуйло ще не спробував справжньої сили нації. Йому слово»українець» нічого не говорить. З нами всі Небесні сили і наша любов до Неньки. А москалями двигає тільки ненависть та нажива.
показати весь коментар
21.01.2022 19:32 Відповісти
"З нами всі Небесні сили і наша любов до Неньки" -
Ви маєте на увазі Вашу Естонію чи як?
показати весь коментар
22.01.2022 17:10 Відповісти
Кстати даже если учитывать по бубочкиным раскладам, что в Харькове много русских, то в области сплошь преобладает украинская национальность, а это очень много. Да и про русских - у меня на работе в Полтаве в кого ни плюнь, то Смирнов, то Иванов, то ещё какая кацапская фамилия, но что-то никто пуйла не хвалит и в гости его орков не ждут. Все готовятся защищать Неньку.
показати весь коментар
21.01.2022 19:35 Відповісти
Тільки спочатку Мамая ватнорилого десь прикопайте доки не вийшов з караваєм зустрічати орків!
показати весь коментар
21.01.2022 19:46 Відповісти
Та тварь способна переобуваться со скоростью пятьдесят лаптей в час…
показати весь коментар
21.01.2022 20:01 Відповісти
Сегодня случайно услышала на Радио свобода беседу какой-то ведущей с Малым ( бывшим послом в Америке), так тетка задвигала мысль,мол кацапы до Полтавы дойдут. Чалый, кажется, офигел и выдавил: под Полтавой и погибнут.
показати весь коментар
22.01.2022 00:29 Відповісти
послухайте Ви що справді обговорюєте цей чеговий хайп цього неадеквата? Білий порошок ще не те робе, вОНО не розуміє іноді що говоре. Україна понад усе!
показати весь коментар
21.01.2022 19:40 Відповісти
Застрял псих в истории и она ждет. Даешь "Лебединое озеро"? И будет МИР.
показати весь коментар
21.01.2022 19:42 Відповісти
Один зелёный идиот брякнул, а за ним наперегонки бросились комментаторы на себя тему тянуть
показати весь коментар
21.01.2022 19:44 Відповісти
Это про Крым?
показати весь коментар
21.01.2022 19:45 Відповісти
Хоч мер і ригалик але месідж зачьотний.
показати весь коментар
21.01.2022 19:44 Відповісти
Кози на Донбас арені переконують краще президента!Все буде Україна!
Харків-моя любов!
показати весь коментар
21.01.2022 19:58 Відповісти
потому что все отожмут у них и мером он не будет...
показати весь коментар
21.01.2022 19:59 Відповісти
Вот этим и отличается Терехов от Допы. Харьков научился выбирать из двух зол меньшее, а остальные зебилы?
показати весь коментар
21.01.2022 20:26 Відповісти
А чого мер-державний службовець порушує мовний закон?!
показати весь коментар
21.01.2022 21:29 Відповісти
Слушне зауваження.
Може він ще нормально не вивчив державну мову й не хоче виставляти себе посміховиськом.
показати весь коментар
23.01.2022 12:11 Відповісти
***
Недолуге сцикловате чмо щось бовкнуло про Харків. Футбольні фани "Металіста" вже зібрались на поетичний конкурс.
показати весь коментар
21.01.2022 21:32 Відповісти
І негайно повідомили Вам до Америки.
показати весь коментар
22.01.2022 17:13 Відповісти
Where the US are you from?
показати весь коментар
23.01.2022 12:48 Відповісти
Ести туда придет Россия, то будет писец бизнесу, всё разграбят, всё поломают...
показати весь коментар
21.01.2022 22:46 Відповісти
Главный девиз "руSSкого мира".
показати весь коментар
23.01.2022 12:12 Відповісти
Терехов норм, понимает ситуацию.
показати весь коментар
21.01.2022 22:47 Відповісти
Ні, ватний алкаш тєрєхов просто всираєцця, що заберуть в нього орки те, що накрав в харків*ян разом із гепою...
показати весь коментар
22.01.2022 15:09 Відповісти
І навіть Вам у Молдові це відомо?
показати весь коментар
22.01.2022 17:14 Відповісти
Where tha f are you from?
показати весь коментар
23.01.2022 12:50 Відповісти
Хто цьому мокшанцю- терехову може повірити? чого він носиться, як і путінський агент кернес з цією назвою вулиці? (Проспект Жукова)
показати весь коментар
23.01.2022 10:01 Відповісти
Все это конечно хорошо харьковчане, без сомнения вы Украина и только так! Но меня очень тревожит наличие огромного количества ваты и её посипак, а так же ваши игры с переименованием постсоветских названий улиц , наличие коммуняцких общественных организаций, настроение пенсионеров и совкодрочеров. Почему это пишу? а недавно был в Харькове в командировке больше недели и сам всё видел и слышал.
показати весь коментар
23.01.2022 12:56 Відповісти
Хорошо шо гепа сдох, а то би началось братский нарот и тп.
показати весь коментар
23.01.2022 20:06 Відповісти
сказал человек, который обещал переименовать улицу Григоренко в Жукова...
Чучело, ты понимаешь, что вслед за Жуковом приходит руССкий мирЪ?
показати весь коментар
23.01.2022 23:46 Відповісти
Тут любят рассказывать про ватного мера, про ватный город. А теперь вопрос. Кого лично представлял в кандидаты Сивый Гетьман в 2021 году на выборах Харькова?? Скорика *****!!! Скорика!!! Это ватное гумно похлеще Метверчука!!!!
показати весь коментар
24.01.2022 09:52 Відповісти