14308 відвідувачів онлайн

"Мы покупали трекинговые по 600 рублей, вот у них такие выдают": росіянин вихваляється шкарпетками, які поцупив в українських воїнів, - перехоплення СБУ. АУДIО

Про це повідомляє Служба безпеки України, передає Цензор.НЕТ.

"Окупанти "полюють" за шкарпетками, які видають воїнам ЗСУ

Про це в одному з останніх перехоплень СБУ зізнався контрактник зс рф, який розмовляв зі своєю дружиною.

"У меня дох*рища украинских носков, и я понимаю …какие они пиз*атые. Наши уставные носки… ими я не знаю че… полы мыть. Понимаешь: мы с тобой покупали трекинговые носки по 400 рублей, по 600 рублей… вот у них такие выдают", - каже окупант.

Він вихваляється американським камуфляжем, який теж поцупив в українців.

Хоча запевняє, що справа не у виробнику. Не менш якісне і те, що виробляється для війська в Україні: "Да даже не брать то, что им поставляют, взять то, что их промышленность шьет. Взять их рюкзаки, шлема их. Ну это реально уровень. Просто я не знаю, почему именно так".

Та що ж тут не зрозумілого: наші воїни – це гордість України! І кожен українець допомагає фронту, як може, і працює на перемогу.

А кому потрібні загарбники? Місце "другої армії світу" – у пластикових пакетах для "вантажу 200"!" - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+17
По совковим нормативам танк розрахований на 15 хв бою, а ванька - на 5 хв.

Тоді, зачем покойніков одєвать дорого?
показати весь коментар
08.07.2022 17:29 Відповісти
+14
Навіщо росіянам видавати якісні шкарпетки та і весь одяг? Їх в Україні все одно швидко вб'ють.
показати весь коментар
08.07.2022 17:29 Відповісти
+13
Ношені труси,шкарпетки...лапатная тіпа армія-зборисько голодранців...
показати весь коментар
08.07.2022 17:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В каком полку служишь?
показати весь коментар
08.07.2022 17:30 Відповісти
В том котором пи%дят и нихена не знают
показати весь коментар
08.07.2022 17:33 Відповісти
Мій брат коли пішов до ЗСУ, оскільки служив раніше, то мусів самостійно купляти тактичні рукавиці, взуття та верх з штанами. Обіцяли потім компенсувати. А тим воїнам чия цінність вище, комплектування було повне та за кошт держави.
І не треба одразу роздавати бани тим, хто говорить вірну інформацію.
показати весь коментар
08.07.2022 19:30 Відповісти
Ношені труси,шкарпетки...лапатная тіпа армія-зборисько голодранців...
показати весь коментар
08.07.2022 17:28 Відповісти
По совковим нормативам танк розрахований на 15 хв бою, а ванька - на 5 хв.

Тоді, зачем покойніков одєвать дорого?
показати весь коментар
08.07.2022 17:29 Відповісти
Навіщо росіянам видавати якісні шкарпетки та і весь одяг? Їх в Україні все одно швидко вб'ють.
показати весь коментар
08.07.2022 17:29 Відповісти
налазять красти, як таргани, тільки де що без нагляду залишиш
показати весь коментар
08.07.2022 17:30 Відповісти
Апчета лаптям належить бути в партянках.
показати весь коментар
08.07.2022 17:31 Відповісти
Вот бы еще амерской балалайкой и лаптями обзавестись - да, ваня?
показати весь коментар
08.07.2022 17:32 Відповісти
Ключевая фраза самки "как всегда"
показати весь коментар
08.07.2022 17:32 Відповісти
и это они еще не начинали воевать..., а если начнут..., в домашних тапках придется идти на войну и в портянках..., ну ниче, деды ж воевали...
показати весь коментар
08.07.2022 17:34 Відповісти
"Ну это реально уровень. Просто я не знаю, почему именно так". Классику надо знать:

"- А вы обратили внимание, что у нас регулярно возникают перебои с теми или иными товарами? - Конечно, я же хожу по магазинам. - Это происходит оттого, что те или иные товары не запланированы такими ротозеями, как вы."
показати весь коментар
08.07.2022 17:43 Відповісти
Тре кацапам розповідати, що увесь український однострій проходить перевірку на якість, що здійснюється конотопськими відьмами. І ті лагідні жіночки кожну кожну річ ідеологічно обробляють на допомогу ЗСУ і криваву шкоду кацапнє
показати весь коментар
08.07.2022 17:46 Відповісти
Боже дай смерті всям москалям!
показати весь коментар
08.07.2022 18:07 Відповісти
Пачєму вот так? Та тому що ви-покидьки сторіччями прикриваєте за своїм шовінізмом звичайну чорну заздрість до України. Так і здохнете,підараси.
показати весь коментар
08.07.2022 18:10 Відповісти
Скажи своей нюрке , один куй ,тебя ****** собаки сожрут вместе с Треккинговыми носками.
показати весь коментар
08.07.2022 18:15 Відповісти
"а зачем вам треккинговые по 600 р, если ног всёравно не будет?" (С)
показати весь коментар
08.07.2022 18:15 Відповісти
збіговисько мародерів-голодранців. вони те саме робили коли окупували Україну і у 1918-24 і у 1939 і коли ці лапотні осло бадітілі знов окупували Україну у 1943-44 роках
показати весь коментар
08.07.2022 18:23 Відповісти
Как это к ним все попадает ?
Наши оставляют, бросают склады.
показати весь коментар
08.07.2022 19:48 Відповісти
Потому что русское всё - ГОВНО!
И всегда так было!
показати весь коментар
08.07.2022 20:34 Відповісти
Не знаешь почему? Потому, что вы дебилы...
показати весь коментар
08.07.2022 20:41 Відповісти