8829 відвідувачів онлайн

Нас всіх зібрали в актовій залі слухати Путіна, - поранений у Макіївці російський солдат. ВIДЕО

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляють користувачі соцмереж. 

Поранений солдат представився Антоном Горловінським. 

Він зазначив: "У новорічну ніч нас зібрали у актовій залі прослухати промову президента. Ми просили цього не робити. Всі місцеві знали про це. Нам сказали виконувати наказ цього полковника. Це злочинний наказ".

Російський солдат підкреслив, що він врятувався "дивом"

У соцмережах повідомляється, що згодом цей солдат від отриманих опіків помер.

Мобилизованный из Самары и бывший в ПТУ Макеевки, рассказал о гениальной идее военного командования РФ 👏🏼

Этот чмобик скончался в госпитале Ростова от тяжелых несовместимых с жизнью травм и ожогов 75% тела. pic.twitter.com/KMmDKbQXAy

— Сергей Наумович (@sergonaumovich) January 7, 2023

Топ коментарі
+83
Чого кіпішувати? Дуже навіть гарний приказ. )
показати весь коментар
07.01.2023 21:58 Відповісти
+81
Ну я ж вранці 1 січня (коли пройшла інформація) саме це й сказав! Що замполіти зігнали всіх у одне місце - дивиться виступ "фюрера"!
показати весь коментар
07.01.2023 22:04 Відповісти
+79
показати весь коментар
07.01.2023 22:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
https://youtube.com/shorts/x_oHJ__0CTY?feature=share ...

В Перми арестовали 36 летнего подонка утопившего в ведре с водой своего ребенка..., дальнейшая судьба...или тюрьма или чвк вагнер....весело на Мавзолейной Помойке путлера...
показати весь коментар
07.01.2023 22:59 Відповісти
А сам полковник де, втік від хаймарса падло?(
показати весь коментар
07.01.2023 23:03 Відповісти
Чому так погано про полковника. Він пішов наступну "масовку" збирати.
показати весь коментар
07.01.2023 23:54 Відповісти
Как душевно его забинтовали, по домашнему..
показати весь коментар
07.01.2023 23:04 Відповісти
Ну шо, послушали? Щось толкове казав?
показати весь коментар
07.01.2023 23:06 Відповісти
Їх послухати то відсотків 50 їхніх "офіцерів" повні кретини, а ще 50% працюють на Україну.

Ну, не скажуть вони Слава ЗСУ, соромно їм.
показати весь коментар
07.01.2023 23:11 Відповісти
кажется чмобик недоволен что один телевизор на всех. а так ему все норм в общем то. все устраивает.
показати весь коментар
07.01.2023 23:11 Відповісти
Видео очень похоже на постановочное.
показати весь коментар
07.01.2023 23:11 Відповісти
ты прав - ЗСУ поставили это на поток...
показати весь коментар
07.01.2023 23:33 Відповісти
А по мені так натур продукт. Тим більше все, що звучить від недобитих орків, до речі їх зовсім небагато і в рашен пабліках, збігається і не суперечить одне одному.
показати весь коментар
07.01.2023 23:58 Відповісти
типа путин и йолка? или дурак и дурилка? )
показати весь коментар
08.01.2023 08:08 Відповісти
Срочно, срочно этому полковнику Романову героя Украины, срочно дать...
показати весь коментар
07.01.2023 23:21 Відповісти
Вбивча промова)))
показати весь коментар
07.01.2023 23:31 Відповісти
https://youtu.be/rMjlDjoE4sQ ...

О том почему Мартин Борман украл Гитлера в Аргентину задолго до окончания 2 Мировой...
показати весь коментар
07.01.2023 23:45 Відповісти
чудо свершилось... ти взнав, про що хрюкав путлєр. взнали всі твої раша-фашисти з того актового залу... тепер "підковані".
показати весь коментар
07.01.2023 23:54 Відповісти
Так не тільки орків всіх зібрали в актовій залі. Підвал того училища перетворили на склад зброї, більшість загинула від вибухів снарядів що складувались у підвалі.
показати весь коментар
07.01.2023 23:55 Відповісти
Енікееву медаль!
показати весь коментар
08.01.2023 00:13 Відповісти
Із закруткою на спині
показати весь коментар
08.01.2023 09:30 Відповісти
Нене, ця медаль фіксується на потилиці як закльопка...
показати весь коментар
08.01.2023 10:06 Відповісти
Українською "жив" - це значить зараз здох!
показати весь коментар
08.01.2023 00:34 Відповісти
Смертонька кацапа посрати відпустила...
показати весь коментар
08.01.2023 00:43 Відповісти
Молодец полковник
показати весь коментар
08.01.2023 00:56 Відповісти
Запам'ятайте цього героя України, його звати полковник Роман Єнікєєв! Без перебільшення
показати весь коментар
08.01.2023 01:41 Відповісти
,А полковник, молодець! Весь непотріб сконцентував!
показати весь коментар
08.01.2023 02:43 Відповісти
Зачем варвару мобильный телефон? А оказывается для того что бы отмазать начальников )))
показати весь коментар
08.01.2023 03:45 Відповісти
наши хорошо влупили. Как раз под выступление недоцаря "сверхдержавы". Что-то знали, наверно, что соберут их всех вместе
показати весь коментар
08.01.2023 05:10 Відповісти
Ну ні хера собі...це ж скільки долбодятлів зібрати в одному місці, розсадити на бочку з порохом і дочекатись смаколиків від ЗСУ! Однозначно героя України потрібно цьому полковнику...
показати весь коментар
08.01.2023 05:59 Відповісти
Чудо не відбулось, чмобік здох
показати весь коментар
08.01.2023 06:25 Відповісти
Послухали ***** і тут же кАнцєрт коБЗДОна
показати весь коментар
08.01.2023 07:23 Відповісти
https://youtu.be/UMxeK26QTw8 ..

Реальные кадры взрыва атомной бонбы на Тонком полигоне под Оренбургом в 1954 году...маршал Жюков говорил рюZкие бабы ещё нарожают...💀💀💀🦍👹
показати весь коментар
08.01.2023 08:30 Відповісти
* Тоцком полигоне
показати весь коментар
08.01.2023 11:36 Відповісти
яка це насалода дивитися інтервью це, та ще на свята!
показати весь коментар
08.01.2023 09:17 Відповісти
Главный лубянский ублюдок почти никогда не врёт. Обещал всех отправить в лубянский "рай" к дону кабздоне? Отправил! На что жалуются?
показати весь коментар
08.01.2023 10:25 Відповісти
Млять. А программу "Время" просматривать в 21-00 в ленинской комнате?
показати весь коментар
08.01.2023 10:30 Відповісти
Традиційно, гуртом подивитися на виступ сцаря і нічого тут чогось особливого полковник не придумав. Все логічно для них. Гарно попрацювали наші воїни. Слава ЗСУ!
показати весь коментар
08.01.2023 10:36 Відповісти
Слухання путіна завжди приводить до таких результатів...
показати весь коментар
08.01.2023 11:04 Відповісти
Представників російського командування за проявлену винахідливість нагородити орденами " За заслуги",як Пікалова і Кошевого! Впевнений,що цей непереможний мобік ,героїчно здихав в Ростові зі словами любові до Путіна і Кабаєвой на вустах. Так прямо і казав: Єсть Путін і Алінка-єсть Россія,нєт Путіна с Алінкой і Россіюшкє піз------ц!
показати весь коментар
08.01.2023 12:58 Відповісти
Жалко козла ....Що не здох.
показати весь коментар
08.01.2023 13:48 Відповісти
так и не понял, понравилось ему выступление или как?
показати весь коментар
08.01.2023 14:08 Відповісти
Цей полковнік рятував життя мобілізованих від "стєкломоя", але трішки помилився.

Наші гаратнули по тому ПТУ за київським часом. Там вже не Путін мав виступати, а Таїсія Повалій, або Петросян.
показати весь коментар
08.01.2023 14:56 Відповісти
Полковник отдавший приказ оркам собраться послушать пу заслуживает похвалы и награды от Хаймерса,а не критики за свой дебилизм..Побольше бы подобных полковников в рашармии..
показати весь коментар
08.01.2023 15:10 Відповісти
Йшли послухати путлєра а послухають кобзона.. одній мені цікаво яку дату смерті їм поставлять :31.12.2022 чи 01.01.2023?)
показати весь коментар
08.01.2023 16:50 Відповісти
що за політика? зелена пропаганда намагається в цьому напрямку у нас визвати сосостраданіє?чого вартує тільки золкін?Як послухаєшь все це-довкола війни лайно пливе і наступає.
показати весь коментар
08.01.2023 18:46 Відповісти
это просто дэжавю --- в 1976году нас заганяли всю казарму смотреть программу ,,время,, нихера в параше с тех пор не изменилось
показати весь коментар
08.01.2023 18:55 Відповісти
показати весь коментар
08.01.2023 19:22 Відповісти
показати весь коментар
08.01.2023 19:23 Відповісти
РАБИ ЗАВЖДИ БЕЗ ПИТАНЬ БУДУТЬ ГИНУТИ ЗА СВОЇХ ЦАРІВ, БАРІНОВ, НАЧАЛЬСТВО
показати весь коментар
08.01.2023 19:25 Відповісти
Сторінка 2 з 2