9318 відвідувачів онлайн

В окупованому Донецьку горить металопрокатний завод. Там росіяни лагодять пошкоджену техніку, - СтратКом ЗСУ. ВIДЕО

Відео оприлюднив СтратКом ЗСУ, інформує Цензор.НЕТ.

"В окупованому Донецьку горить металопрокатний завод, на території якого окупанти розгорнули пункти ремонту та обслуговування пошкодженої техніки", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+25
Донецьк, давай збирайся додому... додому, в УКРАЇНУ..
показати весь коментар
08.01.2023 14:53 Відповісти
+24
А неплохо выглядит город, который до 24 февраля "8 лет ДАМБИЛИ"!
показати весь коментар
08.01.2023 15:08 Відповісти
+21
гарно поремонтували...ой гарно!
показати весь коментар
08.01.2023 14:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Донецьк, давай збирайся додому... додому, в УКРАЇНУ..
показати весь коментар
08.01.2023 14:53 Відповісти
Ахметка дрянью был совкодрочерной подрашистной в 2014 г, мог организовать сопротивление
показати весь коментар
08.01.2023 15:15 Відповісти
Не только в 14--16 гг это печатал здесь, за что крепко прикрывали и клиентами тоже. Но сегодня чуть напомню. Ох и пожалеем, если вернём те места, и дети наши и внуки пожалеют тоже.
показати весь коментар
08.01.2023 22:38 Відповісти
гарно поремонтували...ой гарно!
показати весь коментар
08.01.2023 14:54 Відповісти
Наверное какой-то кацап стряхивал пепел в топливный бак поломанного танка.
показати весь коментар
08.01.2023 14:55 Відповісти
Рашисти гріються , мабуть
показати весь коментар
08.01.2023 14:57 Відповісти
дивно читати що на окупованих територіях ще працюють якісь заводи після того що московити зробили з нами...
і не пишіть що нема чим я то сам знаю але не перестану дивуватися навіть коли в 23 році ми буде ходити як цигани -дайте не минайте...
за рік війни проблеми тих заводів вже можна було вирішити своєю версією мопедів
показати весь коментар
08.01.2023 14:59 Відповісти
Нехай горить. Зараз зима. Можливо лугандонці зігріються. А то знову будуть верещати про "гєнацід кієвскага рєжіма".
показати весь коментар
08.01.2023 14:59 Відповісти
А неплохо выглядит город, который до 24 февраля "8 лет ДАМБИЛИ"!
показати весь коментар
08.01.2023 15:08 Відповісти
Сівоха🐷 чомусь затихарився та заглох, з лютого 2022 року, про «данецкай народ», якого нада услишать….
Доречі, тоді ж воно🐷 спровокувало своїми зкацапленими заявами, за підтримки акакаяразніца, провокації проти Патріотів України‼️‼️‼️

Проти них антиукраїнська влада в ТУРБОРЕЖИМІ відкрила цілий пакет криміналу ще у 2019 році і не здивуюсь, що до цього часу‼️‼️‼️🤬😡🤬 привладні мусолять Патріотів

Сівоху привладним треба відправити на Соледар або Бахмут, щоб там почув голос «данецкага народу»‼️🇺🇦❤️⚔️🪖👍💪💯🇺🇸🇬🇧🇪🇺🇺🇦‼️❤️🇺🇦‼️
показати весь коментар
08.01.2023 15:10 Відповісти
вова серёге сказал не отсвечивать, а то портит образ солнцессяйного.
показати весь коментар
08.01.2023 15:14 Відповісти
Из РНБО тварюки🤢🤡 « надо только перестать стрелять «ушлипрофессионала Генерала Сергея Кривоноса и назначили ОБОССАННОГО СИВОХО ‼️🤮
показати весь коментар
08.01.2023 15:41 Відповісти
Сівоху треба відравити просто нах..й разом з кодлом з шапіто-95 і шапіто-2019)
показати весь коментар
08.01.2023 19:06 Відповісти
https://twitter.com/i/status/1612033956857217027 пойманый алчевский организм
в 2029-ом на на избирательный участок пойдет, выбирать нам очередного президента.
показати весь коментар
08.01.2023 15:11 Відповісти
Введите институт неграждан как в Балтийских странах чтобы отсеять всю нечисть.
показати весь коментар
08.01.2023 15:28 Відповісти
Стараються, аж дим іде.
показати весь коментар
08.01.2023 15:17 Відповісти
Ну от, в результаті "спєцапераціі" почали нарешті дамбіть бамбас. Распішітєсь, получітє
показати весь коментар
08.01.2023 15:23 Відповісти
бамбас почув... куда йому давно треба валити
показати весь коментар
08.01.2023 15:23 Відповісти
У кацапов там производство поставлено в стиле производства орков и Изенгарде. Чем больше дыма и пламени тем круче.
показати весь коментар
08.01.2023 15:33 Відповісти
СЛАВА ЗСУ!
показати весь коментар
08.01.2023 15:39 Відповісти
Тьма накрила когда-то великий город Донецк ...
показати весь коментар
08.01.2023 16:07 Відповісти
Они уже своё получили....когда-то этот сильнейший промышленный регион противопостовлял себя всей Украине а теперь это развалины Зимбабве а над местными убогими даже орки измываются как над вторсырьем биомусором.
показати весь коментар
08.01.2023 17:03 Відповісти
8 лет дамбили бамбас а в завод только сейчас попали.
показати весь коментар
08.01.2023 16:58 Відповісти
Ахметову гудіть треба. Тепер у свій гудок.
показати весь коментар
08.01.2023 17:38 Відповісти
Ахметову в його свисток гуділи всі, починаючи від кучми..рсь і результати
показати весь коментар
08.01.2023 19:19 Відповісти
Вже не лагодять.
показати весь коментар
08.01.2023 18:53 Відповісти
Слово ,,чинят,, порадовало в новости этой!
показати весь коментар
08.01.2023 22:34 Відповісти