14525 відвідувачів онлайн
4 686 20

У Білорусі з лютого обмежать виїзд з країни чоловіків, які не пройшли звірку даних військового обліку. ВIДЕО

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив військовий комісар Брестської області Олег Коновалов.

"З лютого місяці для тих осіб, які не пройшли звірку, скоріш за все, будуть вжиті обмеження на виїзд з території РБ. Ну і можливо якісь ще обмеження", - сказав він.

Топ коментарі
+13
Ждите, браться ссаные. За каждую ракету с вашей территории. Особенно за ту, которая убила мою племянницу. Для меня теперь табу не существует.
показати весь коментар
13.01.2023 17:46 Відповісти
+10
співчуваю
показати весь коментар
13.01.2023 17:49 Відповісти
+8
Хотіли в "єдіноє ґасударство" ? Нема питань. "Єдіний свинарник".
показати весь коментар
13.01.2023 17:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Після русні настане черга лукашеску. Готується...
показати весь коментар
13.01.2023 17:41 Відповісти
З новим кроком до північної кореї та кроком назад, до кріпацтва
показати весь коментар
13.01.2023 17:43 Відповісти
Ждите, браться ссаные. За каждую ракету с вашей территории. Особенно за ту, которая убила мою племянницу. Для меня теперь табу не существует.
показати весь коментар
13.01.2023 17:46 Відповісти
співчуваю
показати весь коментар
13.01.2023 17:49 Відповісти
самое время снимать обувь и лезть на скамейки.
показати весь коментар
13.01.2023 17:48 Відповісти
бидлорусь - це приклад того, що б сталось з Україною, якби ЗСУ дозволило зеленському капітулювати
показати весь коментар
13.01.2023 17:51 Відповісти
Та ні...Україна стала би Маріуполем з Бучею та Бородянкою...на відміну від України, росіяни Голодоморів у білорусії не робили...
показати весь коментар
13.01.2023 18:03 Відповісти
погагано ви знаєте .тоді українців...Київ-це ще не вся Україна..Згадайте до якого року партизанили в Україні?..
Останній бій підпілля https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%A3%D0%9D%D0%A0 ОУНР (14 квітня 1960 року) - останній бій вояків https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%9F%D0%90 Української Повстанської Армії . Відбувся він проти оперативної групи Тернопільського УКДБ
показати весь коментар
13.01.2023 18:48 Відповісти
Хотіли в "єдіноє ґасударство" ? Нема питань. "Єдіний свинарник".
показати весь коментар
13.01.2023 17:52 Відповісти
О, зараз почнеться те ж саме, шо й у кацапії було. Черги на кордоні всіх осіб чоловічої статі призовного віку.

А вам, картопляники, так повоювати доведеться. Не хотіли як на Майдані - от і отримуйте. Пацифісти хєрові...
показати весь коментар
13.01.2023 17:58 Відповісти
--єта всьо лукашенка...єта нє ми...да да ..єта всьо он..ми мірниє з шарікамі і цветочкамі.
показати весь коментар
13.01.2023 18:42 Відповісти
найгірше те-що коли у них були "бунти",то хоч виходили. а зараз йде війна,то по норах сидять. цікаво ,чи хоть вийдуть протестувати проти "могілізації" ..напевно шо ні,
показати весь коментар
13.01.2023 18:44 Відповісти
https://www.yapfiles.ru/show/2859015/c1aa0bb09b55337ad683cde582912127.mp4.html https://www.yapfiles.ru/show/2859015/c1aa0bb09b55337ad683cde582912127.mp4.html

показати весь коментар
13.01.2023 18:17 Відповісти
а чому представник держави на кацапській а не на державній білоруської мові?
показати весь коментар
13.01.2023 18:20 Відповісти
Не можна...фашизм...
показати весь коментар
13.01.2023 18:22 Відповісти
Гоаорить "на мовє" теї держави, яку представляє.
показати весь коментар
13.01.2023 18:43 Відповісти
білоруські "ціхановські опозиціонери" лобіюють як за кордоном так і у Верховній Раді ,щоб Білорусію не включили до виплати репарацій. Коли читаю дописи.так званих білорусів .то аж шляк трафляє. --єта нє ми...ми акупіровани...єта лукашенка...а ми бєлие і пушистиє. прідьот отряд каліновцев і ЗСУ і нас асвабадіт..а вони будуть сидіти і дупи гріти в очікуванні -хто їх асвабадіт
показати весь коментар
13.01.2023 18:40 Відповісти
Білорусам ще з мсокалями воювати. Бацько ,якщо і готує напад - то тіко на Смолєнск .
показати весь коментар
13.01.2023 19:52 Відповісти
Зачем белокацапам свобода, им нужна только дешевая бульба.
показати весь коментар
13.01.2023 19:53 Відповісти
Гойда! Гойда! Гойда!
Адна срана-Адін урод!
показати весь коментар
13.01.2023 20:18 Відповісти