4178 відвідувачів онлайн
48 333 289

Священники УПЦ МП побили українського військового у храмі в Хмельницькому. ВIДЕО

У Хмельницькому представники УПЦ МП побили українського військового.

Про це повідомив у фейсбуці депутат Хмельницької обласної ради Віктор Бурлик, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, на відео - військовий Артур Ананьєв, який з початку повномасштабного вторгнення добровольцем пішов на фронт. Воював у складі 19 стрілецького батальйону. Отримав контузію та черепно-мозкову травму.

"Коли вся країна спостерігає за ситуацією в Лаврі, він сам пішов в московський храм, щоб поставити питання: "Скільки людей ще має загинути, щоб ви перестали ходити в московський патріархат????" Що було далі видно на відео...", - пише Бурлик.

Він також повідомив, що правоохоронці затримали військового за ст.173 (дрібне хуліганство). Бурлик обурився тим, що правоохоронці кришують УПЦ МП.

Топ коментарі
+88
Винесуть винесуть. Стоять і дивляться як бидло як скручуютььнашого воїна.
показати весь коментар
02.04.2023 12:50 Відповісти
+82
Нікого вони не винесуть. Це бидло і далі буде ходити до московських попів, цілувати їм руки і давати гроші на вбивства українців. Невиліковні. І Хмельницькому на жаль більшість це мпешні вівці.
показати весь коментар
02.04.2023 12:57 Відповісти
+74
Й@баний сором🤦
показати весь коментар
02.04.2023 12:47 Відповісти

Завантаження...