14909 відвідувачів онлайн
8 716 59

Екс-намісник Лаври скаржиться, що мусить постійно підзаряджати електронний браслет: "Я вже не Паша Мерседес, я - "Тесла". ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, розповідаючи про це, священнослужитель порівняв себе з електромобілем.

"Я вже не Паша Мерседес, я вже "Тесла", - сказав він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Суд продовжив домашній арешт митрополита УПЦ МП Павла ще на 2 місяці

Нагадаємо, 1 квітня, Служба безпеки України висунула підозру екс-наміснику Києво-Печерської лаври митрополиту Павлу. У його будинку також проводили обшуки.

Пізніше митрополита Павла викликали до суду, де йому обирали запобіжний захід. Екснамісникові стало погано під час засідання, тож суддя вирішив перенести слухання на понеділок, 3 квітня. Але це рішення переглянули, і суд відбувся ввечері. Митрополита Павла відправили під домашній арешт.

Топ коментарі
+24
В СІЗО зелені запроторюють патріотів України.
А підрашистькому гною дозволяють спати в їхніх м'яких ліжках і жерти від пуза.




@UA_Peacemaker

04 липня 2023 року. 70-та ніч в полоні.

показати весь коментар
04.07.2023 12:09 Відповісти
+18
тюрма твой дом радной !!!
показати весь коментар
04.07.2023 12:02 Відповісти
+11
показати весь коментар
04.07.2023 12:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
тюрма твой дом радной !!!
показати весь коментар
04.07.2023 12:02 Відповісти
А може краще браслет надягти на шию і добре затягти
показати весь коментар
04.07.2023 16:23 Відповісти
Здоровіше здорових, я так ногу не закину на лаву.
показати весь коментар
04.07.2023 12:03 Відповісти
Що поробиш? Це все наслідок фсбшних погон під рясою
показати весь коментар
04.07.2023 12:03 Відповісти
Нормальний базар, як на "слугу господнєго".
показати весь коментар
04.07.2023 12:03 Відповісти
він не слуга ГНІХ, він слуга диявола, а його так звана "упц мп" є філія кацапської "рпц", яка в свою чергу завжди була, з моменту її заснування у вересні 1943 року, філією неквд/кгб/фсб !!!
показати весь коментар
04.07.2023 12:06 Відповісти
Та я в курсі, шановний то сарказм був! Сарказм крізь сльози, звісно, бо ж топче землю легіон довбойобів, які в його "церкву" ходять, лоба об вівтар розшибають...
показати весь коментар
04.07.2023 12:12 Відповісти
потім стане монахом - трактористом
показати весь коментар
04.07.2023 12:37 Відповісти
Вихід є ! Треба купити і таскати за собою портативну єлектростанцію. / Як варіант на колесиках і може фірма мерседес щось таке випускає. /
показати весь коментар
04.07.2023 12:04 Відповісти
мабуть краще при...... при спробі до втечі?
показати весь коментар
04.07.2023 12:15 Відповісти
Краще тазик з бетоном нехай таскає
показати весь коментар
04.07.2023 16:16 Відповісти
Підзаряджати? Як на мене це проблеми тих хто його причепив.
показати весь коментар
04.07.2023 12:04 Відповісти
ну так !!! в тюрму, пашку на нари !!!
показати весь коментар
04.07.2023 12:07 Відповісти
варіант на колесиках замiнити брасет
показати весь коментар
05.07.2023 11:06 Відповісти
а повинен стати пашей-катафалком.
показати весь коментар
04.07.2023 12:04 Відповісти
Тобі, кую, до Тесли як мені до Марса.
показати весь коментар
04.07.2023 12:04 Відповісти
переосмысление идет, глядишь завтра начнет петь путин ***.ло ла-ла-ла-ла-ла ))
показати весь коментар
04.07.2023 12:04 Відповісти
Ти, бл*дь бородата, вже не паша-мерседес, ти паша-параша!
показати весь коментар
04.07.2023 12:04 Відповісти
показати весь коментар
04.07.2023 12:04 Відповісти
Якщо воно шуткує, то має занадто тепличні умови.
Чи не час до СІЗО?
показати весь коментар
04.07.2023 12:05 Відповісти
В СІЗО зелені запроторюють патріотів України.
А підрашистькому гною дозволяють спати в їхніх м'яких ліжках і жерти від пуза.




@UA_Peacemaker

04 липня 2023 року. 70-та ніч в полоні.

показати весь коментар
04.07.2023 12:09 Відповісти
Зеля , звільни кращого із кращих розвідників Украіни ,
Романа Червінського 😡
показати весь коментар
04.07.2023 13:11 Відповісти
Яка там Тесла?
Підху@ловський, лицемірний непотріб, який не хоче жити без благ західного світу.
показати весь коментар
04.07.2023 12:06 Відповісти
Паша, купи себе удлинитель, и сможешь дальше от розетки отходить.
показати весь коментар
04.07.2023 12:10 Відповісти
Швидко він здувся без пастви .
показати весь коментар
04.07.2023 12:11 Відповісти
Задля пришвидшеної підзарядки браслету, нехай поцілує взасос електричну розетку.
показати весь коментар
04.07.2023 12:11 Відповісти
Бедненький, пришлите ему молоденького монаха из масковского сатаната, чтоб помогал заряжать
показати весь коментар
04.07.2023 12:11 Відповісти
От жрець культу Христа і сам визнав, що він вже давно тримає в руках не хрест, а руль. Руль же - круглий.
Але як же можна відмовитись від контролю за фінансовими потоками від відспівування покійників?
Був би чесним пором, то давно би назвав Путіна Антихристом, а Гундяєва - лжепророком.
А так до круглого руля ще й добавився круглий браслет.
показати весь коментар
04.07.2023 12:13 Відповісти
Чемодан і до мухосранську радімага!!
Що віно і досі в Україні робить??
В Олешки чи Авдіївку його ще учора треба було направити, але ж єрмак з рахамією ще листа пишуть…
Слава Україні!!
показати весь коментар
04.07.2023 12:14 Відповісти
Можна доволі просто вирішити цю проблему - зачинити кремлівського поплічника у камеру в СІЗО і не треба буде ніяких браслетів. Пашу на нари.
показати весь коментар
04.07.2023 12:14 Відповісти
Нехай радіє , що його не підкидують як того видатного "літуна" - бо це майбутня доля усіх представників московитського племені на вільній (від московитів) Україні !
показати весь коментар
04.07.2023 12:15 Відповісти
Воно ще й гумориста з себе корчить... Поділився б пожертвами з Єрмаком - може б влаштували до Лєначкі Кравеєц в напарники або в "кварталі" місце знайшли.
показати весь коментар
04.07.2023 12:15 Відповісти
Схоже погоняло Паша Мерседес йому навіть подобається. Нормальне таке погоняло, для чьоткого авторитетного поцанчика із кримінальних кіл.

А тупе бидло його святим вважає, руки цілує і на смерть за нього готове йти.
показати весь коментар
04.07.2023 12:17 Відповісти
ті пид@р гнойный!!!
показати весь коментар
04.07.2023 12:17 Відповісти
Ну да: не скрепно. Вот ярмо на шее более привычно гебнявому попу, а тут буржуйский бесовской девайс
показати весь коментар
04.07.2023 12:21 Відповісти
РПЦ, модель e-POP

Ему вместо браслета на ногу, надеть электронный ошейник и затянуть потуже!
показати весь коментар
04.07.2023 12:29 Відповісти
А що, на росії немє вітчизняних електромобілів, що доводиться "модель Т" (хрест з відпиляним верхом, за Хакслі) всує згадувати?
показати весь коментар
04.07.2023 12:31 Відповісти
Ну дайте ж йому 380v...
показати весь коментар
04.07.2023 12:37 Відповісти
Аж похорошел падла.
показати весь коментар
04.07.2023 12:37 Відповісти
Хай подякує що в тому браслеті нема вибухового пристрою, який спрацює при розриванні сигналу Бо тоді "Паша-мерседес" сам-би ночував-би прямо під станцією, яка сигнал з його браслетом підтримує - щоб без ноги не залишиться
показати весь коментар
04.07.2023 12:38 Відповісти
Тоді браслет на шию потрібно надягати.
показати весь коментар
04.07.2023 12:47 Відповісти
Хай не мучиться. Позбавити браслета і в СІЗО
показати весь коментар
04.07.2023 12:58 Відповісти
какого уровня дебилом надо быть, чтобы ходить в церковь, где служат такие вот "отцы"?
показати весь коментар
04.07.2023 13:05 Відповісти
Ти не тесла , ти пі@ арас і місце твоє в буцегарні 😠
показати весь коментар
04.07.2023 13:07 Відповісти
треба чортові на шию браслет вчіпити
показати весь коментар
04.07.2023 13:22 Відповісти
Готують "побег из курятника"!
показати весь коментар
04.07.2023 13:38 Відповісти
"Я вже не Паша Мерседес, я - "Тесла"
...а також Віфсла і Тофсла.
показати весь коментар
04.07.2023 13:45 Відповісти
Свиногенератор собі купи!

показати весь коментар
04.07.2023 13:48 Відповісти
ти і пашка-мерседес, ти і підар грьобаний, ніяк не тесла.
показати весь коментар
04.07.2023 13:56 Відповісти
З його розумом до Тесли ? Зніми АКБ зі свого Мерса і носи замість кадила ! Проблема зарядки знята.
показати весь коментар
04.07.2023 13:58 Відповісти
паша бритоногий он теперь
показати весь коментар
04.07.2023 14:09 Відповісти
Поміняв тачку. Пора й хату на арештантську келію поміняти
показати весь коментар
04.07.2023 14:10 Відповісти
Хай до ряси причепить павербанк і від нього підзаряджає браслет. Як павербанк розрядиться, хай заміняє його на такий же заряджений. Набагато зручніше буде.
показати весь коментар
04.07.2023 14:28 Відповісти
"Ми тепер вже не мокрі бандити, ми - липкі бандити" (Один удома - 2) (с)
показати весь коментар
04.07.2023 14:35 Відповісти
Спочатку прочитав як Тесля, о це думаю закинув, але потім зрозумів що то ватна Tesla ))
показати весь коментар
04.07.2023 16:13 Відповісти
лебедику тепер хоч корисною працею зайнятий........замість московского туману.......похоже що і гріхи в київській церкві замолюватимеш бо озорєніє прийде....так буває
показати весь коментар
04.07.2023 22:16 Відповісти
Яке наглюче створіння. (((((
показати весь коментар
05.07.2023 08:23 Відповісти
Шкода що не Тесла космос🤨
показати весь коментар
05.07.2023 12:29 Відповісти