Екс-намісник Лаври скаржиться, що мусить постійно підзаряджати електронний браслет: "Я вже не Паша Мерседес, я - "Тесла". ВIДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, розповідаючи про це, священнослужитель порівняв себе з електромобілем.
"Я вже не Паша Мерседес, я вже "Тесла", - сказав він.
Читайте також на "Цензор.НЕТ": Суд продовжив домашній арешт митрополита УПЦ МП Павла ще на 2 місяці
Нагадаємо, 1 квітня, Служба безпеки України висунула підозру екс-наміснику Києво-Печерської лаври митрополиту Павлу. У його будинку також проводили обшуки.
Пізніше митрополита Павла викликали до суду, де йому обирали запобіжний захід. Екснамісникові стало погано під час засідання, тож суддя вирішив перенести слухання на понеділок, 3 квітня. Але це рішення переглянули, і суд відбувся ввечері. Митрополита Павла відправили під домашній арешт.
Топ коментарі
Чи не час до СІЗО?
А підрашистькому гною дозволяють спати в їхніх м'яких ліжках і жерти від пуза.
@UA_Peacemaker
04 липня 2023 року. 70-та ніч в полоні.
Романа Червінського 😡
Підху@ловський, лицемірний непотріб, який не хоче жити без благ західного світу.
Але як же можна відмовитись від контролю за фінансовими потоками від відспівування покійників?
Був би чесним пором, то давно би назвав Путіна Антихристом, а Гундяєва - лжепророком.
А так до круглого руля ще й добавився круглий браслет.
Що віно і досі в Україні робить??
В Олешки чи Авдіївку його ще учора треба було направити, але ж єрмак з рахамією ще листа пишуть…
Слава Україні!!
А тупе бидло його святим вважає, руки цілує і на смерть за нього готове йти.
Ему вместо браслета на ногу, надеть электронный ошейник и затянуть потуже!
...а також Віфсла і Тофсла.