Зеленський привітав США з Днем незалежності: Для нас велика честь - бути союзником такої мрії, відваги та свободи. ВIДЕО
Як інформує Цензор.НЕТ, привітання Президент опублікував на своїй сторінці.
"Щасливого 4 липня, Америко! Лише сміливі здобувають незалежність, і лише найкращі з хоробрих здатні передавати свободу з покоління в покоління. Для нас велика честь – бути союзником такої мрії, відваги та свободи", - зазначив Зеленський.
Він наголосив, що нині українська сміливість опановує американську зброю та убезпечує демократію, яку українці й американці цінують однаково.
За його словами, українська волелюбність за підтримки США запалила нове могутнє полум’я свободи в нашій частині Європи, яке не згасне й гарантує, що тиранія ніколи знову не пройде Європою. А, отже, Європа не потребуватиме участі американських солдат у кровопролитних битвах заради свободи.
"Світ бачить зараз максимально чітко: хто з Україною – той за свободу. А після нашої перемоги світ переконається знову: хто цінує свободу – той завжди перемагає", - додав Президент.
Що він плете? Підставив Україну. Європа тепер може подумати, що сама не може і зброї не дасть більше.
То ли дело в парижах, после "недоубежавшего" лихача Нахеля...
А по темі конкретно антиваксерів, то краще б їх там поубивали, разом з прихильниками теорії пласкої землі і іншими дегенератами, які тягнуть людство на дно.
Ми діждемося Вашінгтона
Зновим і праведним законом?...
(Юродивий 1857р. Т.Г.Шевченко)