Окупанти із підрозділу "Шторм Z" скаржаться Шойгу: "Боєприпасів обмаль. Тіктокери "кадирівці" здають наші позиції". ВIДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це окупанти розповідають у відеозверненні, опублікованому у соцмережах.
"Міноборони обіцянок не дотримується, боєприпасів обмаль. Нас шестеро лишилося із трьох взводів. Кадирівці приїздять відео познімати та походити по позиціях невимушено. Їхні публікації демаскують наші позиції. Після них по нас б'ють нещадно. Ми гинемо, а вони вже дома чай п'ють та медалі отримують... Ми не м'ясо, ми - живі люди і вимагаємо припинити ці безчинства", - розповідають окупанти.
Топ коментарі
чай
А ну бистро ізвінілось пєрєд дон-дон, мясо.
Разминайте седалище - будете прыгать на бутылочках!
Лишняя хромосома - она такая....
--ви не Люди,,ви--орки, ось з цього треба було починати!,(,
Це не м'ясо, а розхідний матеріал, що автоматично списується з баланса мо в момент підписання контракта.