Воїни 66 ОМБр ліквідували щонайменше 4 окупантів: "Ми ж вас попереджали, нех#й шастать". ВIДЕО 18+
Відповідне відео з'явилося на сторінці бійців у телеграмі, передає Цензор.НЕТ.
"Воїни 66 ОМБр успішно провели чергову утилізацію непроханих "гостей". Ми ж вас попереджали…Нех#й шастать!", - написали бійці 66 ОМБр під відеозаписом.
Топ коментарі
жарт? що там на 18+?
Це вони самі повистрибували з даху буддійського храму.
Зі. Останній був ще живий.
Але його догризла 🦈
Ззі. Цих 🦈🦈🦈 можна в кожному АТБ купити.