8845 відвідувачів онлайн

Воїни 66 ОМБр ліквідували щонайменше 4 окупантів: "Ми ж вас попереджали, нех#й шастать". ВIДЕО 18+

Відповідне відео з'явилося на сторінці бійців у телеграмі, передає Цензор.НЕТ.

"Воїни 66 ОМБр успішно провели чергову утилізацію непроханих "гостей". Ми ж вас попереджали…Нех#й шастать!", - написали бійці 66 ОМБр під відеозаписом.

Топ коментарі
+15
жарт? що там на 18+?
показати весь коментар
07.07.2023 23:27 Відповісти
+12
То скільки разів дивитись.
показати весь коментар
07.07.2023 23:56 Відповісти
+7
Нехай щастить і попутного вітру їм до пекла.
показати весь коментар
07.07.2023 23:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
жарт? що там на 18+?
показати весь коментар
07.07.2023 23:27 Відповісти
То скільки разів дивитись.
показати весь коментар
07.07.2023 23:56 Відповісти
Нехай щастить і попутного вітру їм до пекла.
показати весь коментар
07.07.2023 23:27 Відповісти
Зараз незавадить попередити про касетні ********** - трупів буде в десятки разів більше
показати весь коментар
07.07.2023 23:33 Відповісти
От так повлягаються і смердять ! І смердять !!!
показати весь коментар
07.07.2023 23:51 Відповісти
За рік, два перегниють ...
показати весь коментар
08.07.2023 08:46 Відповісти
Нефіг шастать в Україні!
показати весь коментар
08.07.2023 00:19 Відповісти
Забаранені йолопи
показати весь коментар
08.07.2023 00:35 Відповісти
Ніхто їх не вбивав.
Це вони самі повистрибували з даху буддійського храму.

Зі. Останній був ще живий.
Але його догризла 🦈

Ззі. Цих 🦈🦈🦈 можна в кожному АТБ купити.
показати весь коментар
08.07.2023 01:43 Відповісти
Привал. Всем отдыхать 😁
показати весь коментар
08.07.2023 07:49 Відповісти
Вічно ...
показати весь коментар
08.07.2023 08:49 Відповісти
Всем подыхать!
показати весь коментар
09.07.2023 14:48 Відповісти
...непогано, коли там сємки в кишенях будуть.
показати весь коментар
08.07.2023 09:29 Відповісти
Сиеста.
показати весь коментар
08.07.2023 09:48 Відповісти
С вашего позволения уточню - отсосиеста.
показати весь коментар
09.07.2023 14:47 Відповісти