У Лаврі комісія Мінкульту оглянула й опечатала ще два корпуси. ВIДЕО
Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, інформує Цензор.НЕТ.
"Дерусифікація лаври. Комісія Національного заповідника "Києво-Печерська лавра" сьогодні оглянула та опечатала два корпуси: церковний магазин №68, торговий павільйон №115", - написав він у телеграмі.
Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що віряни УПЦ МП намагалися не пустити не пустити представників заповідника на територію Лаври та не дати їм опечатувати корпуси. Тим довелося звернутися по допомогу до поліції.
Нагадаємо, УПЦ МП мала покинути Києво-Печерську лавру до 29 березня. 12 червня у Мінкульті повідомили, що УПЦ МП не звільнила 79 об’єктів Києво-Печерської лаври протягом 3 діб - тепер їх змусить це зробити суд. 1 липня Мінкульт прийняв рішення про обмеження доступу ченців УПЦ МП до приміщень Лаври, а також запечатання тих корпусів, де нема монахів.
6 липня комісія за допомогою поліції змогла опечатати три корпуси Нижньої лаври - 69, 70 та 71. Тоді повідомлялося, що комісія планує опечатати всі приміщення церкви, крім тих, які необхідні монахам для проживання.
Опіум для наріду працює, як і працював. То шоу для дебілів в Лаврі на довгі роки?