Справа в тому, що причина бунту російської військової еліти, від Пригожина (хоча він і найманець) до Попова і скільки їх там ще цих генералів є і буде не в тому, що вони запитують - А що ми взагалі робимо в Україні і за що воюємо?, а в питанні - Чому погано постачають армію і чому таке невміле керівництво міністра і начгенштабу, через що російська армія так погано воює. Так що розчулюватися цими "бунтівниками" не треба - ті ж яйця, вид збоку
Та канєшно. Бунт. Орк прикинув як косять генералів в тій 58-й армії, зрозумів що наступний. Оце й вся причина рапорту, а не те що наплели косорилі ваєнкори...
Справа в тому, що причина бунту російської військової еліти, від Пригожина (хоча він і найманець) до Попова і скільки їх там ще цих генералів є і буде не в тому, що вони запитують - А що ми взагалі робимо в Україні і за що воюємо?, а в питанні - Чому погано постачають армію і чому таке невміле керівництво міністра і начгенштабу, через що російська армія так погано воює. Так що розчулюватися цими "бунтівниками" не треба - ті ж яйця, вид збоку
Это понятно, но главное чтобы вспыхнула искра, а им придется идти на Москву если они хотят что либо изменить. Наш шанс в том что их силы были примерно равны и началась кровавая мясорубка внутри раши с парадом суверенитетов.
Ніякого бунту, іде процес отримання контролю над майбутніми протестами. Ось вам і новий "лідор", який в слушну мить закричить "на маскву" а потім слідом за поварьонком.
Він, цей "попов", хоче, щоб росія ефективніше вбивала українців.
Орк прикинув як косять генералів в тій 58-й армії, зрозумів що наступний. Оце й вся причина рапорту, а не те що наплели косорилі ваєнкори...
Так що розчулюватися цими "бунтівниками" не треба - ті ж яйця, вид збоку
Сміливих та розумних немає