8325 відвідувачів онлайн

ЗНОВУ БУНТ В РФ? Хто такий Іван Попов і що він не поділив із Герасимовим // Без цензури. ВIДЕО

Топ коментарі
+7
Не вірю кацапам.

Він, цей "попов", хоче, щоб росія ефективніше вбивала українців.
показати весь коментар
13.07.2023 21:08 Відповісти
+6
Справа в тому, що причина бунту російської військової еліти, від Пригожина (хоча він і найманець) до Попова і скільки їх там ще цих генералів є і буде не в тому, що вони запитують - А що ми взагалі робимо в Україні і за що воюємо?, а в питанні - Чому погано постачають армію і чому таке невміле керівництво міністра і начгенштабу, через що російська армія так погано воює.
Так що розчулюватися цими "бунтівниками" не треба - ті ж яйця, вид збоку
показати весь коментар
13.07.2023 21:18 Відповісти
+4
Буйних вистачає.
Сміливих та розумних немає

показати весь коментар
13.07.2023 21:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В нього просто пика не така огидна як в тих двох - заздрість...
показати весь коментар
13.07.2023 21:03 Відповісти
Не вірю кацапам.

Він, цей "попов", хоче, щоб росія ефективніше вбивала українців.
показати весь коментар
13.07.2023 21:08 Відповісти
Буткевичу генерал теж доповів…
показати весь коментар
13.07.2023 21:09 Відповісти
Та канєшно. Бунт.
Орк прикинув як косять генералів в тій 58-й армії, зрозумів що наступний. Оце й вся причина рапорту, а не те що наплели косорилі ваєнкори...
показати весь коментар
13.07.2023 21:10 Відповісти
Справа в тому, що причина бунту російської військової еліти, від Пригожина (хоча він і найманець) до Попова і скільки їх там ще цих генералів є і буде не в тому, що вони запитують - А що ми взагалі робимо в Україні і за що воюємо?, а в питанні - Чому погано постачають армію і чому таке невміле керівництво міністра і начгенштабу, через що російська армія так погано воює.
Так що розчулюватися цими "бунтівниками" не треба - ті ж яйця, вид збоку
показати весь коментар
13.07.2023 21:18 Відповісти
Это понятно, но главное чтобы вспыхнула искра, а им придется идти на Москву если они хотят что либо изменить. Наш шанс в том что их силы были примерно равны и началась кровавая мясорубка внутри раши с парадом суверенитетов.
показати весь коментар
14.07.2023 02:51 Відповісти
Поки ніяких бунтів -- буиних мало на рашці .
показати весь коментар
13.07.2023 21:22 Відповісти
Буйних вистачає.
Сміливих та розумних немає

показати весь коментар
13.07.2023 21:31 Відповісти
показати весь коментар
13.07.2023 21:38 Відповісти
Та не буде ніяких бунтів.
показати весь коментар
13.07.2023 21:40 Відповісти
Попов не попов, там такого дерьма воз и маленькая тележка.
показати весь коментар
13.07.2023 22:48 Відповісти
кацапи - підари, але "нє гладіатари" і цей папов не "спартак" - він теж главпідар "58арміі".
показати весь коментар
14.07.2023 00:37 Відповісти
Ніякого бунту, іде процес отримання контролю над майбутніми протестами. Ось вам і новий "лідор", який в слушну мить закричить "на маскву" а потім слідом за поварьонком.
показати весь коментар
14.07.2023 09:14 Відповісти