11286 відвідувачів онлайн
11 248 102

Житель Закарпаття, якого підозрюють у продажу дітей на органи до Європи, вніс заставу в 1 мільйон гривень і вийшов з-під арешту, - Нацполіція. ВIДЕО

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили у Нацполіції України.

Топ коментарі
+37
Кончений уйобок такий самий і суддя.
показати весь коментар
15.07.2023 13:59 Відповісти
+24
І ще мільон суді.
показати весь коментар
15.07.2023 13:56 Відповісти
+24
Терміново потрібно вимагати відміну або координальних змін Закону про вихід під заставу з в'язниці. Щоб вбивці, гвалтівники, корупціонери, торговці людьми, органами торговці, посібники Рашистов та ще деякі НЕ МАЛИ МОЖЛИВІСТЬ ВИХОДУ ПІД ЗАСТАВУ!
показати весь коментар
15.07.2023 14:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
НЕ ПОТРІБНА УКРАЇНІ ТАКА ДЕМОКРАТІЯ.
Потрібна Республіка, де головний ЗАКОН і за його порушення невдступне покарання, а не демократія при якої кожен хробак вважає себе президентом і Богом відкупаючись від судів.
показати весь коментар
16.07.2023 09:00 Відповісти
Сторінка 2 з 2