9202 відвідувача онлайн

Бійці бригади "Лють" прямим влучанням боєприпасу ліквідовують двох окупантів. ВIДЕО

Українські воїни із штурмової бригади "Лють" ліквідували двох окупантів прямим влучанням боєприпасу у місце їх перебування.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис ліквідації загарбників опублікований у соцмережах.

"Так бійці штурмової бригади "Лють" Гвардії наступу перетворюють росіян на добриво", - йдеться у коментарі до відео.

Топ коментарі
+11
Дякуємо Вас, наші Захисники України!!
Що московіти, що хамас, це одна свора убивць, з московських болот!!
Слава Україні!
показати весь коментар
11.10.2023 16:56 Відповісти
+5
Підр забіг в "зону ефективного вогню" щоб з трупа автомат забрати… Він що, зовсім ібанутий?
показати весь коментар
11.10.2023 17:49 Відповісти
+2
Трофей!
показати весь коментар
11.10.2023 18:50 Відповісти

Завантаження...