Окупант горить на полі бою: "Які черевички! Згорів чувак на роботі!". ВIДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі, який опублікований у соцмережах, видно тіло окупанта, яке горить неподалік нерухомої бронемашини.
"Які черевички! Згорів чувак на роботі!", - коментують побачене українські воїни.
Увага! Ненормативна лексика!
Топ коментарі
(Фаріон)
З.І.
До речі, щось не чую, де та тварюка? Може вже в москві? скарабеєва і Ко добрих зелених їй би підкинули, за виступ на орктв.