11154 відвідувача онлайн

Детонація боєкомплекту ворожої ТОС-1А "Сонцепьок" після удару українського дрона поблизу Авдіївки. ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис успішної атаки українських воїнів опублікований у соцмережах. На записі видно, що після удару дрона вибухнув боєкомплект ворожої вогнеметної системи.

Топ коментарі
+20
Вогнеметників ще з часів І Світової іменували "смертниками" - бо при попаданні запалювальної кулі в резервуар вони ставали "живими факелами" І кацапи теж своїх "ТОСовців" так іменують - бо ті перебувають у радіусі дії багатьох видів зброї і дуже вразливі для вогню
показати весь коментар
09.01.2024 11:21 Відповісти
+17
FPV по ТОСам - якраз саме те. Мала дальність і відсутність бронювання блоку стволів роблять вогнемети дуже вразливими перед дронами.
показати весь коментар
09.01.2024 11:13 Відповісти
+13
Фантастичний фейерверк 👍🏼👍🏼👍🏼🙂
показати весь коментар
09.01.2024 11:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ех, шкода що шкварок мать не було, встигли втікти.
показати весь коментар
09.01.2024 11:06 Відповісти
Вогнеметників ще з часів І Світової іменували "смертниками" - бо при попаданні запалювальної кулі в резервуар вони ставали "живими факелами" І кацапи теж своїх "ТОСовців" так іменують - бо ті перебувають у радіусі дії багатьох видів зброї і дуже вразливі для вогню
показати весь коментар
09.01.2024 11:21 Відповісти
1й веріфікованний у цому році
показати весь коментар
09.01.2024 11:41 Відповісти
Дай Бог не последняя...🥛
показати весь коментар
09.01.2024 12:30 Відповісти
дай бог , що б з єкіпажем
показати весь коментар
09.01.2024 13:52 Відповісти
То, шо доХтур приписав!
Гарно бумкнуло!
показати весь коментар
09.01.2024 11:08 Відповісти
Красівоє.
показати весь коментар
09.01.2024 11:08 Відповісти
Шо згоріло то не згниє.
показати весь коментар
09.01.2024 11:09 Відповісти
FPV по ТОСам - якраз саме те. Мала дальність і відсутність бронювання блоку стволів роблять вогнемети дуже вразливими перед дронами.
показати весь коментар
09.01.2024 11:13 Відповісти
Фантастичний фейерверк 👍🏼👍🏼👍🏼🙂
показати весь коментар
09.01.2024 11:14 Відповісти
Слава Україні!!!
Героям слава!!!
Слава Нації!!!
Смерть ворогам!!!
показати весь коментар
09.01.2024 11:14 Відповісти
Сподіваюся, екіпаж випаровувався. Навіть ДНК не зібрати, не кажучи про рештки, а отже - зникли без вісті, лади не буде...
показати весь коментар
09.01.2024 11:17 Відповісти
От нафіга так? Як потім металолом позбирати?
показати весь коментар
09.01.2024 11:19 Відповісти
Навпаки! Він там вже "нарізаний"! Селянам легше буде вантажить у тракторні причепи
показати весь коментар
09.01.2024 11:22 Відповісти
Тут десь на Цензорі була стаття, що металобрухт з побитої військової техніки поганий. Десь 10% придатно, інше - сміття. Це через "зоопарк" з марок сталі та купу сторонніх домішків.
показати весь коментар
09.01.2024 11:39 Відповісти
В основному - з-за танкових броньових композитів Решта (ходова двигуни коробки передач )- звичайні
показати весь коментар
09.01.2024 11:43 Відповісти
У танку основна маса металу - це якраз броня.
Цікаво, а якщо, наприклад, алюмінієва кришка блоку циліндрів розплавилась і алюміній затік у циліндри, як розділити, з практичної точки зору?
показати весь коментар
09.01.2024 11:48 Відповісти
Я не дипломований металург
показати весь коментар
09.01.2024 11:54 Відповісти
Мені колись товариш розповідав про тенологію поступового нагрівання у центрифузі, коли спочатку витікають легкоплавкі компоненти, потім компоненти з вищою температурою плавення. Але ті центрифуги невеликі, в них танковий двигун не запустиш.
Тому і проблема розділити такий "коктейль" з різних металів.
Тож сталь з уламків годиться лише на маловідповідальні застосування. Корпуси побутової техніки, біжутерія тощо.
показати весь коментар
09.01.2024 11:58 Відповісти
Як шо запродати отей брухт китайцям - ті все розділять.
показати весь коментар
09.01.2024 12:44 Відповісти
Та пішли вони, самі застосування знайдемо. На корпуси для FPV дронів. Велика міцність там не потрібна, одноразовий виріб.
показати весь коментар
09.01.2024 12:46 Відповісти
Одразу міняти на дрони.
показати весь коментар
09.01.2024 13:04 Відповісти
Думав, треба власне виробництво розвивати, а он воно як...
А якщо одного дня китайці перестануть міняти, що тоді?
показати весь коментар
09.01.2024 13:11 Відповісти
алюміній затік у циліндри, як розділити, з практичної точки зору?....так,таким же методом...підірвати
показати весь коментар
09.01.2024 12:08 Відповісти
Куди практичніше - взяти пару бомжів і одну міцну кувалду.
показати весь коментар
09.01.2024 12:09 Відповісти
і то правда...я старий холодильник,ще савєцкій ,різав болгаркою,по частинах,щоб винести на мусорку...Бомжі мене зустріли і кажуть--нащо ви різали,ми б за пачку сигарет вам винесли цілий.
показати весь коментар
09.01.2024 12:13 Відповісти
Ви цим запитанням змогли здивувати.
показати весь коментар
09.01.2024 14:42 Відповісти
Жаль, что кацапы мало кучкуются теперь.
показати весь коментар
09.01.2024 11:26 Відповісти
Дуже добре
показати весь коментар
09.01.2024 11:39 Відповісти
яка гарна мелодiя
показати весь коментар
09.01.2024 12:08 Відповісти
..иии дарагаайа нее узнааееет
какой у оркаа быыл кооонец...((с))

драма по-кацапски - нету тела - нету "лады"
показати весь коментар
09.01.2024 13:29 Відповісти
Харашо гарiт! Красiва!
показати весь коментар
09.01.2024 16:00 Відповісти