14794 відвідувача онлайн

Окупант про здачу у полон: "Обстрелы, дроны летали постоянно. Без воды, без еды. В траншейке прятались. А потом пришел командир украинский". ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, у мережі опублікований відеозапис, на якому один із них бідкається, що під загрозою нового тюремного сроку підписав контракт, розповідає про умови служби в армії РФ та про те, як урешті здався у полон.

Топ коментарі
+40
Родной брат обезьяны арахимии?
показати весь коментар
09.01.2024 12:59 Відповісти
+23
Типове обличчя "руцкаго міра"
показати весь коментар
09.01.2024 13:04 Відповісти
+19
От таке чучело прийде і воно влада!!!!
показати весь коментар
09.01.2024 12:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Родной брат обезьяны арахимии?
показати весь коментар
09.01.2024 12:59 Відповісти
це явно його младшенький )
показати весь коментар
09.01.2024 13:08 Відповісти
еще Дарвин сказал
ВСЕ люди - сошедшая с ума обезьяна
но кацапы произошли от обезьяны скрещенной с прабабушкой кабаевой 🤡
показати весь коментар
09.01.2024 13:31 Відповісти
дарвін ще казав "из всех животных, ближе всего к обезьяне остался стоять руцкий" )
показати весь коментар
09.01.2024 13:39 Відповісти
как не вспомнить горбачевский анекдот
евреи пошлт от аарона-гутана
грузины от шимпанидзе
а кацапы от гаврилы 🤡
показати весь коментар
09.01.2024 18:33 Відповісти
надіюся, що яйці "відморозив", щоб хламідії більше не розмножувалися!
показати весь коментар
09.01.2024 14:06 Відповісти
Це його тато...
показати весь коментар
09.01.2024 16:19 Відповісти
Рашист толковий.
Зовнішність буває оманлива.
показати весь коментар
09.01.2024 13:17 Відповісти
"Я раскаіваюсь что меня мама роділа..."
показати весь коментар
09.01.2024 14:09 Відповісти
ну і нахрен нам оці скоти
показати весь коментар
09.01.2024 16:21 Відповісти
ото ***** у чувырла)
показати весь коментар
09.01.2024 12:59 Відповісти
От таке чучело прийде і воно влада!!!!
показати весь коментар
09.01.2024 12:59 Відповісти
Так це ж було вже близько ста років тому - "кто бил нікєм, тот станєт всєм"
показати весь коментар
09.01.2024 13:06 Відповісти
«Любая кухарка должна управлять государством». Ленин
показати весь коментар
09.01.2024 13:24 Відповісти
А любий пісюаніст може?
показати весь коментар
09.01.2024 13:40 Відповісти
Не будь-якою, а тільки тією, де 73% какаяразніца хотьпаржом.
показати весь коментар
09.01.2024 13:52 Відповісти
Хіба що державою з отаких чучел.
показати весь коментар
09.01.2024 14:24 Відповісти
У нас при владі такі самі, може ще й гірші, бо не *******
показати весь коментар
09.01.2024 15:02 Відповісти
Та ні,не треба так.
показати весь коментар
09.01.2024 15:19 Відповісти
йому просто не свезло як першим освободітелям в Бучі а то б поголився та пішов би жінку собі шукати.... а так воно таке саме як і пересічний сруський - набухатися, вкрасти, знайти собі альону та вирубиться
показати весь коментар
09.01.2024 18:43 Відповісти
Не завжди із старістю приходить мудрість. В цьому випадку старість прийшла сама.
показати весь коментар
09.01.2024 13:03 Відповісти
маразм
показати весь коментар
09.01.2024 13:16 Відповісти
Ну чому ж сама?
Просто маразм з білою гарячкою трохи спізнились. Але фсьо будєт!
показати весь коментар
09.01.2024 13:23 Відповісти
Далеко не факт, що ця істота така стара, як виглядає. Я не здивуюся, коли йому років 40, з яких 35 воно бухало.
показати весь коментар
09.01.2024 18:30 Відповісти
Типове обличчя "руцкаго міра"
показати весь коментар
09.01.2024 13:04 Відповісти
біосміття !
показати весь коментар
09.01.2024 14:06 Відповісти
*****, шо за гоблін!?
показати весь коментар
09.01.2024 13:04 Відповісти
Напевно прямо від пляшки відірвали
показати весь коментар
09.01.2024 13:06 Відповісти
З пляшки зняли, - і на фронт.

показати весь коментар
09.01.2024 13:09 Відповісти
Прийшло грошенят вбивствами заробити. Тьху, мразота...
показати весь коментар
09.01.2024 13:08 Відповісти
Орк типовий. Губінний народ. кремль своїх цивілізованих з великих міст не розмінює на наших спортсменів, акторів, педагогів. Він скидає сюди біосміття на утилізацію.
В диктатурах, на відміну від демократій, люди зовсім не рівні перед державою. Деякі мають від'ємну цінність. От як цей, наприклад.
Тепер годуй його до скону. росія не забере навіть за гроші.
показати весь коментар
09.01.2024 13:55 Відповісти
Прям як кадри зі стрічок Бондарчкуа та Міхалкова. Все, як у "дідов"
показати весь коментар
09.01.2024 13:04 Відповісти
О, ****, в России уже и программистов и астрофизиков гребут...
показати весь коментар
09.01.2024 13:06 Відповісти
їх багато
як і зброї у них
не треба недооцінювати ворога
показати весь коментар
09.01.2024 13:14 Відповісти
Знов та ж "пєстня" про "могучую і нєпобєдімую" армію-орду *****.
показати весь коментар
09.01.2024 13:31 Відповісти
Де ви тут її почули?
показати весь коментар
09.01.2024 14:05 Відповісти
Це лише перша лінія.
Каци, як римські легіони, воюють трьома лініями: щуриZ- мобікі- профі.
Не все так райдужно.
Не подібній погані солдати ЗСУ в полон потрапляють.
показати весь коментар
09.01.2024 13:20 Відповісти
Шоб стати тріарієм римлянин мав починати з гастата, потім перейти в принципи - і тіко тоді він ставав тріарієм ( звісно якшо доживав ). Ну і насправді ше було нульова лінія - веліти ( шо вибігали перед гастатами і кидали у ворога дротики).
показати весь коментар
09.01.2024 14:52 Відповісти
Ні. Не меліть дурниць.
показати весь коментар
09.01.2024 13:41 Відповісти
Питання більше до блогерів, влади які все це розкручували і висвітлювали. Так, там є й подібні інидвідуми як на фото у пості, але не настільки щоб робити загальний висновок про всю армію орків.
Взагалі цей матеріал в пості більше для того, щоб всі бачили як вони відносяться один до одного, що їм на своїх наплювати і кидають їх всіх як скот щоб тримати лінію фронту. Такий у них спосіб ведення війни і він спрацьовує - завалити кількістю, і самих не потрібних, як оці на фото, на передню лінію.
показати весь коментар
09.01.2024 14:11 Відповісти
дивишся на таких ось "поццанов" й розумієш, до чого ж таки повільна на параші ця штука - еволюція )
показати весь коментар
09.01.2024 13:07 Відповісти
зворотня еволюція.наслідки
показати весь коментар
09.01.2024 13:19 Відповісти
І ми ще дивуємося чому обмінів полоненими немає? Чого за рік в Україні три табори подібного лайна зібралося?
Та тому, що уZкому командованню таке чмо в буй не торохтіло. І вся "тайна вєлікая".
показати весь коментар
09.01.2024 13:16 Відповісти
Він не здався в полон його як щура кацапського витягли з нори.
Здався це коли прийшов добровільно із піднятими руками!
А цей ховався два тижні як гробак.
Таких на місці ...!
показати весь коментар
09.01.2024 13:26 Відповісти
Мабуть зєтШтрому вигідно здаватися. Півроку в полоні відсидів, і оба-на, вже на Рашці без судимості! Пожиттєве - за півроку.
показати весь коментар
09.01.2024 13:28 Відповісти
какая рашка? єтот биомусор никому в ращке не надо,меняют летчиков,офицерье и ********,єто шваль ни в хер никому не вперлась
показати весь коментар
09.01.2024 13:57 Відповісти
"В нагрузку" віддадуть.
показати весь коментар
09.01.2024 15:14 Відповісти
Цікаво, а чи бачив це відео комбат-вомбат с*Ролло, який недавно з чотирма іншими такими ж вомбатами розпинався на відеокамеру про кацапську армію, в якій ВСЕ краще, ніж в ЗСУ.
показати весь коментар
09.01.2024 13:28 Відповісти
А це хіба показник на відео? Вище правильно написали: перша лінія - біосміття, далі іде кадрова армія і мобікі
показати весь коментар
09.01.2024 14:26 Відповісти
Еліта, дєсантура. Прийшло бабла срубіть по-лєхкому. А тут облом, нєт, ґаваріт, нє стОіт.
показати весь коментар
09.01.2024 13:28 Відповісти
Він схожий на ху@ ла ,100%
показати весь коментар
09.01.2024 13:36 Відповісти
Як шо в нього є донька, та це ж яке страхіття - не встане.
показати весь коментар
09.01.2024 13:30 Відповісти
Якби наш командир не пригрозив цій кацапні гранатою, то вони би
не вилізли з тієї нори , мишей мабуть жерли 😠
показати весь коментар
09.01.2024 13:35 Відповісти
Dumaiu gorilla bi abidelas , iesli ETO iemu pakazali , i skazali chto eta ievo rodich .....🤣🤣🤣
показати весь коментар
09.01.2024 13:39 Відповісти
Вони майже вмерли від голоду, але вагалися, чи здаватися в полон.

Цікаво, яку райдіжну "альтернативу" вони розглядали для себе?
показати весь коментар
09.01.2024 13:45 Відповісти
Тепер ще й цей Шаріков стане на довольствіє в 10 000 грв. на шию українського народу!
показати весь коментар
09.01.2024 13:47 Відповісти
типовой орк
показати весь коментар
09.01.2024 13:48 Відповісти
Orkus vulgarius
показати весь коментар
09.01.2024 14:01 Відповісти
Ну і харя,тьху,пля... Справжній кацап.
показати весь коментар
09.01.2024 13:49 Відповісти
Його свої повинні були прибути ще до військомату..
показати весь коментар
09.01.2024 13:49 Відповісти
Во пасана жизнь размотала!
показати весь коментар
09.01.2024 14:02 Відповісти
А шо ви від кацапа очікували в полоні? Всі рАскаіваюЦЦА і сАжАльєют...
показати весь коментар
09.01.2024 14:02 Відповісти
Ну от тепер полоненому кацапу Україна вставить зуби і всуне в них чогось погризти... А українським пенсіонерам що натомість?
показати весь коментар
09.01.2024 14:07 Відповісти
Настоящий освобздитель. Спецура "Фігнер". Такой кожу с живого срежет.
показати весь коментар
09.01.2024 14:09 Відповісти
С такими рожами и ставят на первую линию, чтобы украинцев пугать... 👹🤖👿
показати весь коментар
09.01.2024 14:18 Відповісти
Народилось воно випадково,прожило життя незрозуміло навіщо,і згине як хробак
показати весь коментар
09.01.2024 14:28 Відповісти
Двійник путіна...
показати весь коментар
09.01.2024 14:26 Відповісти
російський генотип.
показати весь коментар
09.01.2024 14:40 Відповісти
Накой *** ты в военкомат пошёл, старый бомжеватого вида алкаш ? Бабка сдала за 200 тысяч ?
показати весь коментар
09.01.2024 14:43 Відповісти
Её парень вернулся из армейки домой
И её пригласил он на ларёк с шаурмой..
- "Я ждала тебя Зая, и верна лишь тебе одному"..
Он ответил - "Не знаю.." продолжая есть шаурму..
показати весь коментар
09.01.2024 14:46 Відповісти
посмотришь на этих штопанных контрацептивов, такие все бедные, несчастные а взять дубину и на маЦковию слабо....пригожин с 20 тысячами урок решил пойти так ботаксный Педофил не успевал памперсы менять с золотовым, а этих баранов 120 лямов....
показати весь коментар
09.01.2024 15:03 Відповісти
Біовідходи.
показати весь коментар
09.01.2024 15:04 Відповісти
Судя по сему у него рот в окопе не закрывался , ему не так воевать как попи*деть , и вот шанс , прям в камеру, наболело. Идиот со стажем.
показати весь коментар
09.01.2024 15:12 Відповісти
везунчик, що сказати, а інших, що хотіли "денех", вже й собаки українські подоїдали.
показати весь коментар
09.01.2024 15:18 Відповісти
Судя по возрасту, это наверно уже генерал 😆
показати весь коментар
09.01.2024 15:20 Відповісти
Война против натуральных бомжей. Кто там рассказывал про крутую кац. армию, лишь бы себя оправдать.
показати весь коментар
09.01.2024 15:35 Відповісти
Скрепный высокодуховный орк.
показати весь коментар
09.01.2024 15:53 Відповісти
я ибу русский мир
показати весь коментар
09.01.2024 16:08 Відповісти
Сколько пленных не показывают почти нет лиц славянского типа.
показати весь коментар
09.01.2024 17:22 Відповісти
да я в курсе о той нерусси с болот московских, узкоглазых с степей азиатских, и монобровых хачей с гор.

скуяли они русские? они неруссь, урюки да кто угодно но они не русские.
показати весь коментар
09.01.2024 19:12 Відповісти
В мене одразу питання, і кому оце брат?
показати весь коментар
09.01.2024 16:47 Відповісти
чем их больше сдохнет, тем лучше
ибо мертвым деньги не нужны
показати весь коментар
09.01.2024 16:53 Відповісти
хорошо пряталась две недели путинская КРЫСА 🐭 ...
показати весь коментар
09.01.2024 19:44 Відповісти