"Герої СВО" їдуть додому: вбивці та ґвалтівники після участі у війні проти України повертаються в Росію. ВIДЕО
Так, у соцмережі опублікували відео обміну полоненими: вбивці, ґвалтівники та наркомани їдуть додому, - в Росію. Кожен з них розповів за що відбував покарання на Батьківщині. Дехто з них навіть мав "6 ходок", хтось сидів у в'язниці вперше, передає Цензор.НЕТ.
Топ коментарі
приятного апетита
але щоб вони, курви знову не завербувались....
такое выпускать в общество? даже где проживают одни кацапчики?
посадят опять сразу
Они ломают голову над этим. Скорее всего что то придумают.
Под указ о помиловании ***** не подпадают люди которые уже были до этого помилованы.
Шутка состоит в том что только для них действует уговор - пол года в боях и свободен. Все кацапские мобики и контрактники служить будут до ? ...... окончания операции.
До речі , цікавий ютуб канал цього хлопця .
ОПешну владу їх доля не надто турбує...
"Понад 900 бійців, на чиїх плечах лежала оборона півмільйонного міста, з яких більш ніж половина отримали поранення, і до яких у полоні найжорсткіше ставлення, - забуті та досі в руках ворога, - підкреслив командир полку Азов "Редіс".
Це не люди , а дуже страшні істоти і вбивці ,
які не мають права на життя 😠
Цікаво, що вбивали родичів.
Какие раскрытые ясные взоры!
Грабитель. Угонщик. Насильник.
Убийца. Растлитель. И воры, и воры, и воры...(с)
И.Губерман
спадковий пересічний кріпосний, повинен сповна вижрати, за своє нікчемне існування.
Мене інше цікавить - хто їх у полон брав? Я б тільки це лайно побачив - одразу кулю в єпло, навіть торкатися огидно.