5825 відвідувачів онлайн
5 335 27

$1000 за "білий квиток": силовики викрили схему переправлення ухилянтів за кордон. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Про це повідомили у Державній прикордонній службі, інформує Цензор.НЕТ.

"Група громадян України розміщувала оголошення в соціальних мережах та телеграм-каналах щодо надання допомоги у виїзді за кордон шляхом виготовлення пакету документів під назвою "Білий квиток". Свої послуги вони оцінували у 1000 доларів США. Для конспірації своїх протиправних дій зловмисники обмежувались спілкуванням лише в чатах з вигаданих аккаунтів. Готові документи "клієнту" надсилались поштовими відправленнями, також за вигаданими даними відправників, які оплачувались під час отримання посилки", - розповіли в Держприкордонслужби.

За 2023 рік такими "послугами" скористалися 30 громадян. Їх особи встановили, і тепер їм загрожує кримінальна відповідальність за використання підроблених документів.

Правоохоронці провели 12 обшуків в Києві та на Житомирщині. Вилучили комп’ютери та оргтехніку, банківські картки, печатки ТЦК, лікарські печатки, штампи, мобільні телефони та інші речові докази.

Двох фігурантів затримано. Їм повідомили про підозру в незаконному переправленні осіб через кордон. Відповідальність за такий злочин - позбавлення волі на строк від 7 до 9 років з конфіскацією майна.

$1000 за білий квиток: силовики викрили схему переправлення ухилянтів за кордон 01
$1000 за білий квиток: силовики викрили схему переправлення ухилянтів за кордон 02
$1000 за білий квиток: силовики викрили схему переправлення ухилянтів за кордон 03
$1000 за білий квиток: силовики викрили схему переправлення ухилянтів за кордон 04
$1000 за білий квиток: силовики викрили схему переправлення ухилянтів за кордон 05
$1000 за білий квиток: силовики викрили схему переправлення ухилянтів за кордон 06

Топ коментарі
+11
Дивимось правді в очі. Гребуть тільки з бідних сімей хто не в змозі відкупитися. Скільки в Україні водіїв з діагнозом Епілепсія та інших захворювань з якими взагалі сідати за кермо не можна так як такі водії несуть загрозу життю громадян? За кермом мають перебувати тільки психічно та фізично здорові люди. Де діти чиновників всих мастей від дітей сільских голів, до дітей високопосадовців? Як красти у держави то вони в перших рядах йдуть, а як захищити країну, так з самого заду. Саме з цього має починатися мобілізація як в Ізраїлі до прикладу.
показати весь коментар
11.01.2024 14:59 Відповісти
+9
1000 баксів,? То демпінг якийсь!
показати весь коментар
11.01.2024 15:06 Відповісти
+8
А дозор чо не на фронте? В полной экипе, обученные молодчики и все с броньой. на фронт, суки!!!
показати весь коментар
11.01.2024 15:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Речь случайно не о друзьях предводителя 95 квартала идёт?
показати весь коментар
11.01.2024 14:59 Відповісти
Дивимось правді в очі. Гребуть тільки з бідних сімей хто не в змозі відкупитися. Скільки в Україні водіїв з діагнозом Епілепсія та інших захворювань з якими взагалі сідати за кермо не можна так як такі водії несуть загрозу життю громадян? За кермом мають перебувати тільки психічно та фізично здорові люди. Де діти чиновників всих мастей від дітей сільских голів, до дітей високопосадовців? Як красти у держави то вони в перших рядах йдуть, а як захищити країну, так з самого заду. Саме з цього має починатися мобілізація як в Ізраїлі до прикладу.
показати весь коментар
11.01.2024 14:59 Відповісти
На фронт в первых рядах должны идти те кто в первых рядах бегут воровать у народа
показати весь коментар
11.01.2024 15:07 Відповісти
Значит в принудительном порядке - простой народ могут вынудить, а этих не могут?
показати весь коментар
11.01.2024 15:21 Відповісти
ЗАПОМНИТЕ ЧИНОВНИКИ ДЕТИ ЧИНОВНИККОВ БУДУТ КОМАНДЫВАТЬ И РАССТРЕЛИВАТЬ...издавать самодурственые приказы-- а в качестве подчинённых вообще трудно представить себе даже в теории.. .КТО САМ ХОТЕЛ ТОТ МОЛЧА УШЕЛ ВОЕВАЛИ И ГИБЛИ столкнулся сам с таким одним случаем родители не бедные при должностях а сын проявил мужество и сам ушёл... его забрали вернули в тыл с фронта... опять сбежал воевал и погиб просто и буднично выполняя воинский долг.... такое чмо номенклатурные дети внуки племяши... были в годы второй мировой войны.. так что как говорили простые солдаты и офицеры...... боже нас избавь от какого то сыночка партийного начальства...... все пипец будет всем... в афгане такое практиковалось для карьеры но когда такой слюнтяй попадал в засаду моджахедов его ранили или убивали то разбор был такой что всем было бледно и страшно таких номенклатурных старались отсылать с заданием в тыл в СССР и писали им боевые или сиди на базе в блиндаже штабе и нос не высовывай..
показати весь коментар
11.01.2024 15:46 Відповісти
Я считаю что должно быть равноправие чтобы не было повода для манипуляций. Вот и все - Все значит все без але и почему.
показати весь коментар
11.01.2024 18:48 Відповісти
За 2023р 1000 баксів на 30 людей) Масштаби просто гігантські. А вклались у цю імітацію на скільки?
показати весь коментар
11.01.2024 15:04 Відповісти
А дозор чо не на фронте? В полной экипе, обученные молодчики и все с броньой. на фронт, суки!!!
показати весь коментар
11.01.2024 15:04 Відповісти
Вони обмежено- придатні, можуть воювати тільки проти цивільного населення.
показати весь коментар
11.01.2024 16:22 Відповісти
1000 баксів,? То демпінг якийсь!
показати весь коментар
11.01.2024 15:06 Відповісти
вот их и зажопили за это
показати весь коментар
11.01.2024 15:07 Відповісти
мали субсидію від кураторів з рф?
показати весь коментар
11.01.2024 15:09 Відповісти
То ціни чорної п`ятниці.
показати весь коментар
11.01.2024 15:12 Відповісти
то просто фуфло, олзраховане на повних лохів...
показати весь коментар
11.01.2024 16:18 Відповісти
Ось що цікаво. Викрили-то викрили, але ані посад, ані призвищ не вказано. Навіть статтю карного кодексу не згадали. Таких "лікваідіцій" можно вигадувати з десяток на день
показати весь коментар
11.01.2024 15:18 Відповісти
Є*ать, оце масштаб. 30 людей за рік!!!! Цілих тридцять копателів окопів!!

Подивіться скільки ситих, вгодованих, прокачаних, зі зброєю, силовиків прийшли "ліквідовувати канал". Подумайте, від кого було б більше користі - від цих тилових кіборгів, чи від тридцяти переляканих обісратих цивільних пузанів, які війну, зброю хіба в контр-страйку бачили... Маразм *****, просто ******* криворагульний цирк з членограями...
показати весь коментар
11.01.2024 15:20 Відповісти
Я командир взводу...
Інженер з заводу...
Дайте мені дрон стоящий-
Що затопить пару танкерів горящих...

Але за всю війну - танкери неприкасаємі...
Возять нафту - прибуток русні-

На бомби рашистам вистачає, на раекти-
Так воювати можна хоч роки-
Кожен раз 500 тис. по весні...

Стратегія - де ти?!
показати весь коментар
11.01.2024 15:20 Відповісти
А-а-а!
Так от хто усіх панів, усю "білу кістку" за кордон переправив!
От же ж суки!
показати весь коментар
11.01.2024 15:28 Відповісти
така послуга коштує від 20 000; в Львові і від 18 000; в ЗАкарпатті - тому їх і повязали - за демпінугування цін
показати весь коментар
11.01.2024 15:38 Відповісти
1000 долярів це десь 38 тисяч гривень.
Що означає слово демпінг?
показати весь коментар
11.01.2024 16:25 Відповісти
Це акція! Ціни знижено!)
показати весь коментар
11.01.2024 15:43 Відповісти
Самогонщиків вловили
показати весь коментар
11.01.2024 15:50 Відповісти
схоже, що вони повне фуфло робили. Без оформлення.
показати весь коментар
11.01.2024 16:21 Відповісти
Силовики устранили демпингующих конкурентов.
показати весь коментар
11.01.2024 18:45 Відповісти