Окупанту відірвало пів голови під час навдалого штурму Синьківки на Харківщині. ВIДЕО 18+

Відповідне відео опублікував телеграм-канал Бутусов Плюс, інформує Цензор.НЕТ.

Топ коментарі
+54
От би вже путлеру так притетіло🙏🙏🙏🔥
показати весь коментар
14.01.2024 11:56 Відповісти
+50
Тепер його родині в рашкостані видадуть Ладу - кабріолет!
показати весь коментар
14.01.2024 11:56 Відповісти
+47
повезло, що не став інвалідом 3 группи
показати весь коментар
14.01.2024 11:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Упокоївся...
показати весь коментар
14.01.2024 19:01 Відповісти
"Не жди меня мама, хорошего сына" (с)
показати весь коментар
14.01.2024 19:09 Відповісти
и БТР без башенный и орк без башенный какая прелесть.
показати весь коментар
14.01.2024 19:19 Відповісти
Недоречний акт гуманізму, міг обійтись без знеболюючого.
показати весь коментар
14.01.2024 19:35 Відповісти
вижив. повернеться додому, буде ґвалтувати десятирічну дитину сусідки!
показати весь коментар
14.01.2024 19:42 Відповісти
кровянка фонтанчиком
показати весь коментар
14.01.2024 19:50 Відповісти
Вот настоящая причина по которой молодые не хотят идти на войну. Тебя могут убить страшным образом и еще снять это на камеру. Причина испытываемого ужаса перед войной.
показати весь коментар
14.01.2024 20:11 Відповісти
та ото, типу у нас не так, он розповідь про нашого дронщика, якого відправили в штурмовики, теж дрон в голову... така собі агітація на війну...
показати весь коментар
14.01.2024 23:24 Відповісти
такі відосикі повині бачити в раші
показати весь коментар
14.01.2024 20:27 Відповісти
Повині, но вряд ли. А в Украине такие приятные для пожилых видосики скорее отпугивают молодых.
показати весь коментар
14.01.2024 21:00 Відповісти
не дуже розумію навіщо таке викладати на сайті... якщо у них таке, то й у нас теж...
показати весь коментар
14.01.2024 21:05 Відповісти
ой та йди *****, підорбот
показати весь коментар
15.01.2024 00:21 Відповісти
Не понимаешь? А я тебе поясню: после 2-х лет ежедневных пыток, изнасилований и убийств украинцев, включая стариков и маленьких деток, наше отношение к роZZиянам стало именно таким: хочется видеть лишь то, как они дохнут, причем чем кровавее, тем больше утоляется чувство мести. РуZZкие пока не поняли, что мы будем мочить их так, как их не мочил никто в истории, причем еще очень долго.
показати весь коментар
15.01.2024 01:23 Відповісти
Безсумнівно, це найкраще, що йому приходило в голову протягом всього його нікчемного життя.
показати весь коментар
14.01.2024 21:15 Відповісти
Та і йух з ним. Слава ЗСУ!
показати весь коментар
14.01.2024 22:09 Відповісти
Помойму это Роберт Патрик в роли Т-1000
показати весь коментар
14.01.2024 22:19 Відповісти
У этого оккупанта и не было головы, была бы голова не был бы в Украине....
показати весь коментар
14.01.2024 22:46 Відповісти
Він і так подихав і ледве ворушився.
показати весь коментар
14.01.2024 22:53 Відповісти
Ага, пожалей еще их.
показати весь коментар
15.01.2024 01:21 Відповісти
Мені жалко не їх, а **********.
показати весь коментар
15.01.2024 01:40 Відповісти
А потім питаєте чому ухилянтів багато... вони ж не тупі, розуміють що їх таке саме чекає.
показати весь коментар
14.01.2024 23:22 Відповісти
І як можна відірвати від того, що зовсім відсутнє???... То мабуть була жопа на плечах, але всерівно молодці. АРХ М
показати весь коментар
15.01.2024 00:30 Відповісти
Хорошая *************!
показати весь коментар
15.01.2024 01:17 Відповісти
То мабуть цiлили в технiку а потрапили в урода який мабуть все одно подихав. Даремно загубили бомбу, але краще так нiж просто не влучити...
показати весь коментар
15.01.2024 07:36 Відповісти
нечего подлатают и снова на фронт !
показати весь коментар
15.01.2024 09:14 Відповісти
повезло, інакше б здох ат водкі
показати весь коментар
15.01.2024 09:21 Відповісти
Шкода, що в Кремль таке ж не прилітає...
показати весь коментар
15.01.2024 10:15 Відповісти
Фу, блд, ребята, ну это вообще лютая дичь, хотя я очень даже люблю смотреть, как эффектно конают свинорылые. СЛАВА ЗСУ, СМЕРТЬ ОККУПАНТАМ
показати весь коментар
15.01.2024 10:28 Відповісти
Знатно побрили свинорылого, один глаз здесь-второй там. Вскрытие показало, что клиент скорее мертв, да и мозги совсем потерял
показати весь коментар
15.01.2024 10:32 Відповісти
СУПЕР!!! Так козлу і треба!!! Це відео треба щоб хакери пошироли по всіх русовських каналах! хай русня бачить, що чекає їхніх покидьків в Україні!
Батько наш Бандера, Україна мати!
Ми за Україну, москаля будемо вбивати!
показати весь коментар
15.01.2024 11:08 Відповісти
От навіщо було витрачено *********? Хай би конав у муках заходячи мертвим і шкодуючи, що живим народився, падло.
показати весь коментар
05.02.2024 20:11 Відповісти
це відео повинна побачити свиня, яка його народила
показати весь коментар
28.02.2024 14:38 Відповісти
Сторінка 2 з 2