6204 відвідувача онлайн

Воїн батальйону К-2 54 ОМБр самотужки відбив атаку штурмової групи ворога, яка складалася із шести окупантів. ВIДЕО

Боєць батальйону К-2 54-ої окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи з позивним "Кум" проявив неабиякий героїзм, самотужки протистоячи штурмовій групі російських військових. У цьому бою він відбив атаку значно чисельнішого противника, завдавши їм втрат і змусивши відступити.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм-канал підрозділу.

Топ коментарі
+75
такий героїзм зазвичай є наслідком чийогось пройобу, причому на найвищому рівні держави.
показати весь коментар
24.11.2024 13:33 Відповісти
+54
На таких Героях і тримається майбутнє. Шана!
показати весь коментар
24.11.2024 13:31 Відповісти
+48
а решта де ?
де сержант, старший сержант? про Афіцерів я мовчу .... вони на безпечному місці ... км 15-20

Красавчику шана та повага.
показати весь коментар
24.11.2024 13:37 Відповісти

Завантаження...