На Харківщині оператори дронів знищили ворожу вогнеметну систему "Солнцепек" та гусеничний всюдихід "Вітязь". ВIДЕО
На Харківщині пілоти РУБпАК "Фенікс" знищили рідкісні цілі: вогнеметну систему "Солнцепек" та гусеничний всюдихід "Вітязь".
Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис успішної бойової роботи українських воїнів опублікований у соцмережах.
"Також було спалено десятки ворожих автомобілів та ліквідовано нову групу бігунів", - зазначається у коментарі до відео.