КОРД затримав в Одесі гостя з Кавказу, який раніше побив двох поліцейських. ВІДЕО
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.
"На початку січня цього року були побиті двоє співробітників Одеського гарнізону поліції. Зловмисник завдав правоохоронцям важких травм. У результаті заподіяних тілесних ушкоджень один із поліцейських був у комі.
Зловмисника встановили: ним виявився 22-річний іноземець, уродженець однієї з держав Кавказького регіону. Молоду людину оголосили в розшук. Після встановлення місця, де переховувався розшукуваний зловмисник, для його затримання залучили бійців одеського спецпідрозділу поліції "КОРД", - повідомили в поліції.
Підозрюваному загрожує до 15 років позбавлення волі.
"На початку січня цього року були побиті двоє співробітників Одеського гарнізону поліції. Зловмисник завдав правоохоронцям важких травм. У результаті заподіяних тілесних ушкоджень один із поліцейських був у комі.
Зловмисника встановили: ним виявився 22-річний іноземець, уродженець однієї з держав Кавказького регіону. Молоду людину оголосили в розшук. Після встановлення місця, де переховувався розшукуваний зловмисник, для його затримання залучили бійців одеського спецпідрозділу поліції "КОРД", - повідомили в поліції.
Підозрюваному загрожує до 15 років позбавлення волі.
Топ коментарі
Я таких знаю.
Сотрудники областного уголовного розыска задержали жителя поселка Котовского, который 10 января возле «Макдональдса» на проспекте Добровольского тяжело ранил ножом двоих бойцов батальона «Шторм».
Как сообщили «Думской» источники в правоохранительных органах, задержанный - 24-летний одессит по кличке Фара.
В тот день бойцы батальона «Шторм» сделали замечание нескольким молодым людям за развязное поведение - парни приставали к девушкам и во все горло матерились.
После замечания молодые люди обозлились и набросились на «штормовцев» с кулаками, один из них нанес правоохранителям несколько ударов ножом, после чего нападавшие скрылись. Военнослужащие с тяжелыми ножевыми ранениями в живот попали в больницу. К счастью, они выжили.
Позже оперативники угрозыска получили информацию, что к нападению на «штормовцев» причастна преступная группировка, которая промышляла на поселке Котовского, занимаясь квартирными кражами и грабежами.
Около месяца назад шесть членов группировки были задержаны и дали признательные показания на своих подельников. А того, кто ранил бойцов «Шторма», задержали лишь в субботу в Суворовском районе. На участниках группировки «висит» несколько десятков квартирных краж, грабежей и разбоев с применением холодного оружия. По факту преступлений открыты уголовные производства по нескольким статьям Уголовного кодекса.
Поэтому в таких случаях должно применяться оружие.
Почему этого не было сделано, это вопрос к руководству полиции.
Взять такого далеко не каждый полицейский сможет.
І не треба казати що це нацизм, чи ксенофобія. Не маю нічого проти інших національностей, якщо вони нормальні виховані люди то ласкаво просимо. Українці гостинні, якщо ви розумієте що ви в гостях. Але ж ви подивіться як вони себе поводять- нахабні, наглі, агресивні, ведуть себе як хазяї у нас, в нашій країні, розуміють тільки силу.
Це різниця не в національностях, а в цивілізаціях, це недорозвинені примати, які не розуміють що таке цивілізація, такі ж як і кацапи. Тому **.шити доки не зрозуміють що вони тут в гостях, і гнати з країни.