"Його захопили "козаки" під Дебальцевим. Телефонує раз на місяць. Постійно про обмін запитує", - спецназівець Сергій Глондар понад рік перебуває в полоні бойовиків "ДНР". ВІДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на СТБ, українського бійця терористи утримують у Донецьку. Раз на місяць він дзвонить до дружини в Кіровоград. Каже, що бойовики його й інших полонених водять на роботу, запитує про обмін і сподівається повернутися додому.
Топ коментарі
Якщо так, то на що саме?