"Його захопили "козаки" під Дебальцевим. Телефонує раз на місяць. Постійно про обмін запитує", - спецназівець Сергій Глондар понад рік перебуває в полоні бойовиків "ДНР". ВІДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на СТБ, українського бійця терористи утримують у Донецьку. Раз на місяць він дзвонить до дружини в Кіровоград. Каже, що бойовики його й інших полонених водять на роботу, запитує про обмін і сподівається повернутися додому.

Дивіться: "Ціла вічність - 103 дні в полоні. Я дивом встигла заховати прапор. Інакше нас би розстріляли просто на блокпосту", - звільнена з полону волонтер Ірина Бойко. ВІДЕО
Топ коментарі
+16
от таких "новостей" становится погано на душе- тогда их предали, сейчас..... а они защитники страны и герои.... нет слов просто
показати весь коментар
30.03.2016 12:53 Відповісти
+14
Якби СБУ якісно робило свою роботу і арештовувало б всіх терористів та членів їх сімей, які їдуть в Україну у справах, то вже б звільнили всіх своїх полонених. Провал звільнення полонених це фактично бездіяльність СБУ яке не влаштовує облав на терористів і не контролює перевірку документів на блок-постах. При бажанні можна було давно переловити в Києві дітей терористів, дружин, батьків, бізнес-партнерів і домогтись звільнення наших солдат навіть без обміну. Обміни треба припиняти, це протизаконні дії, Конституція забороняє видачу громадян Україні будь яким терористам чи іншим державам! Обмін породжує корупцію та махінації, треба раз і назавжди припинити цю практику. Треба викупляти наших бійців за гроші, тоді вони не будуть чекати обміну роками, поки в полон попаде якийсь важливий терорист. Терористи мають розуміти що обміну не буде, максимум на що можна сподіватись терористам це викуп.
показати весь коментар
30.03.2016 12:52 Відповісти
+12
Вата , это всё на вашей совести . Путло - ваше творение .
показати весь коментар
30.03.2016 12:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Якби СБУ якісно робило свою роботу і арештовувало б всіх терористів та членів їх сімей, які їдуть в Україну у справах, то вже б звільнили всіх своїх полонених. Провал звільнення полонених це фактично бездіяльність СБУ яке не влаштовує облав на терористів і не контролює перевірку документів на блок-постах. При бажанні можна було давно переловити в Києві дітей терористів, дружин, батьків, бізнес-партнерів і домогтись звільнення наших солдат навіть без обміну. Обміни треба припиняти, це протизаконні дії, Конституція забороняє видачу громадян Україні будь яким терористам чи іншим державам! Обмін породжує корупцію та махінації, треба раз і назавжди припинити цю практику. Треба викупляти наших бійців за гроші, тоді вони не будуть чекати обміну роками, поки в полон попаде якийсь важливий терорист. Терористи мають розуміти що обміну не буде, максимум на що можна сподіватись терористам це викуп.
показати весь коментар
30.03.2016 12:52 Відповісти
Вата , это всё на вашей совести . Путло - ваше творение .
показати весь коментар
30.03.2016 12:42 Відповісти
І скільки ще, Мінські угоди так будуть діяти ???
показати весь коментар
30.03.2016 12:43 Відповісти
Пропонуєте їх замінити на щось інше?
Якщо так, то на що саме?
показати весь коментар
30.03.2016 12:47 Відповісти
Его однополчане, спецназовцы, не могут какого нибудь сепара поймать и обменять.
показати весь коментар
30.03.2016 12:53 Відповісти
от таких "новостей" становится погано на душе- тогда их предали, сейчас..... а они защитники страны и герои.... нет слов просто
показати весь коментар
30.03.2016 12:53 Відповісти
кацапи, ми вам цього ніколи не пробачимо.
показати весь коментар
30.03.2016 14:36 Відповісти
Это пи*дец.... когда уже обменяют?
показати весь коментар
31.03.2016 06:23 Відповісти
нефиг было туда лезть, да ещё контрактник, не жалко не его не его жену, у нормальной жены муж по таким "командировкам" не шастает.
показати весь коментар
31.03.2016 12:22 Відповісти