Армія Білорусі випробувала нову реактивну систему залпового вогню "Полонез". ВИДЕО+ФОТО
На території Гомельської області 16 червня розрахунками підрозділів ракетних військ і артилерії Збройних сил Білорусі в рамках військових випробувань вперше проведені бойові пуски прийнятого на озброєння комплексу реактивної системи залпового вогню (РСЗВ) "Полонез".
Про це розповів сьогодні глава білоруської держави Олександр Лукашенко на робочій зустрічі, де були присутні прем'єр-міністр Андрій Кобяков і голова правління Нацбанку Павло Каллаур, передає Цензор.НЕТ із посиланням на БЕЛТА."Я трохи затримався. У нас сьогодні щасливий день у плані безпеки й оборони. Нашим військовим за ті мізерні гроші, які їм дали, вдалося розробити і випробувати вже сьогодні створене в Білорусі ракетне озброєння. Здійснено пуск ракетних комплексів", - зазначив Президент Білорусі на початку зустрічі.
За словами президента Білорусі, випробування пройшли "дуже успішно". "Ракети уразили ціль за півтора метра буквально від заданих цілей - перший залп. Другий залп - буквально за десять метрів. Це ідеально. Це ракетні комплекси, які створені у нас у Білорусі протягом двох років", - зазначив Лукашенко.
"РСЗВ "Полонез" є розробкою білоруського ВПК і повинен доповнити сімейство РСЗВ, що перебуває на озброєнні білоруської армії. Ракети однієї бойової машини РСЗВ "Полонез" здатні завдавати точних ударів по восьми цілям одночасно, причому відхилення від заданих координат на максимальній дистанції не перевищує 30 м. Така точність у сукупності з іншими перевагами дозволяє цій ракетній системі вирішувати багато бойових завдань, характерних для оперативно-тактичних ракетних комплексів і бомбардувальної авіації.
Топ коментарі
+31 Гельдрих
показати весь коментар
16.06.2016 16:08 Відповісти Посилання +17 ленина свалили
показати весь коментар
16.06.2016 16:09 Відповісти Посилання +17 Данила Багров #366515
показати весь коментар
16.06.2016 16:10 Відповісти Посилання 
