"Роботу, зарплату, гідне життя!", - під Радою мітингують проти підвищення комунальних тарифів. ФОТОрепортаж
Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.
Вони тримають у руках прапори Федерації профспілок України та інших профспілок, а також прапори України. Є і партійна символіка. За його даними, мітинг розпочався біля будівлі Кабміну. Потім колона протестувальників попрямувала від Кабміну до Верховної Ради. Перекрито частину вулиці Грушевського, біля Ради посилено охорону.
Протестувальники скандують "Роботу, зарплату, гідне життя!" і "Банду геть!". Також вони дудять у дудки.
За даними кореспондента Цензор.НЕТ, наразі колона практично підійшла до Верховної Ради.
Ведучий заходу заявив, що очікується участь близько 20000 осіб.









Вони тримають у руках прапори Федерації профспілок України та інших профспілок, а також прапори України. Є і партійна символіка. За його даними, мітинг розпочався біля будівлі Кабміну. Потім колона протестувальників попрямувала від Кабміну до Верховної Ради. Перекрито частину вулиці Грушевського, біля Ради посилено охорону.
Протестувальники скандують "Роботу, зарплату, гідне життя!" і "Банду геть!". Також вони дудять у дудки.
За даними кореспондента Цензор.НЕТ, наразі колона практично підійшла до Верховної Ради.
Ведучий заходу заявив, що очікується участь близько 20000 осіб.









Топ коментарі





https://www.youtube.com/watch?v=q-07KwchGJg
Придурок з вылами, каплин-чаплин, тетка без косы.
Будете за ЭТИХ голосовать?
----------------------
Один еврей так любил свою собаку, что рубил ей хвост по кусочку. Что бы было не так больно.....
Грати з Системою у "вибори" - лохів все менше і менше ...
(06.07.16 12:53) https://censor.net/news/396258/
Гройсман выступает за реформирование системы расчета зарплаты:
Она должна быть актуальна выполняемой работе
у щусёнка головка бо-бо, и с причинно следственными связями нелады как у идиотов:
если работы нет ==> нет зарплаты
мафы разгромили, а как трудоустроили тех, кто потерял работу из-за погромов ?
на очереди ХТЗ. и люди по гнойную душёнку примы приедут не в неопланах.
скорее всего харьковчане приедут на бтр-ах ...
гнойный прима-рулитель НЕ-обнародовал программу "гнойного правительства"
и это НЕ-случайно.
бо новогнойсманды ни одного цента из бюджета (из наших с вами налогов)
НЕ-планируют вложить в развитие экономики Украины
о каком "реформировании системы расчета зарплаты" кукарекает этот петух ?
(06.07.16 11:58) https://censor.net/news/396243/
Аваков объяснил, за какие заслуги депутаты получили 97 наградных "стволов"
эти твари знают, что грабят Граждан Украины,
эти твари знают, что Граждане Украины их повесят четвертуют живьем порвут на части
эти твари знают, что их не спасут титушки в форме нацгвардии ...
но эти алчные твари НЕ-ПРЕКРАТЯТ грабить Граждан Украины
именно поэтому они вооружаются.
вооружаются из бюджета (за счет наших с вами налогов)
но ни одного цента НЕ-ВКЛАДЫВАЮТ
в развитие производства, в развитие экономики, в будущее Украины
як вижити простому селюку,
якщо я вже віддав труси останні,
тому, хто був до Вас - Яценюку?
Де ж, вибачте, візьметься та довіра,
якщо без всякого мотиву, чи вини,
дерете Ви, прем'єре, третю шкіру
з моєї сіромашної спини?!
Чи я Вам кріль?! Чи може Вам до сраки
подох я, чи на паперті стою?!
Що Ваш кабмін, неначе вовкулаки,
шматують душу зранену мою?!
Напевно, так… До самої до дупи
проблеми Вам сільської «мілюзги»,
в яких єдину, батьківську халупу
безжально відбирають за борги!..
Які вже там «безвізові режими»,
якщо лиш «дай» кричать з усіх сторін!..
Зайдеш в сільмаг, і блимаєш очима,
від (вибачаюсь) їбанутих цін!
І бАйдуже до всіх «євросоюзів»,
коли питання руба вже стоїть -
чи наїдяться діти хай от пуза,
чи комунальні послуги сплатить?!
Такі-то справи… Зважуюсь вважати
що Ви відповісте, шановний пан -
мені куди? На звалище здихати?
Чи може із «коктейлем» на Майдан?
якщо лиш «дай» кричать з усіх сторін!..
Зайдеш в сільмаг, і блимаєш очима,
від (вибачаюсь) їбанутих цін!
І бАйдуже до всіх «євросоюзів»,
коли питання руба вже стоїть -
чи наїдяться діти хай от пуза,
чи комунальні послуги сплатить?!
Такі-то справи… Зважуюсь вважати
що Ви відповісте, шановний пан -
мені куди? На звалище здихати?
Чи може із «коктейлем» на Майдан?
https://www.youtube.com/watch?v=v8bzpk-C2Fk
Харьковская обл.4299 грн.+89+2.1%-685-13.7%, интересно 4300 и минус налоги или чистыми?
З приводу ж роботи то по статистиці https://kirovograd.hh.ua/ hh.ua зараз спостережується тенденція масових звільнень що в черговий раз підтверджує тяжке економічне становище в країні.