"Посидь замість мене ні за що. Кобила", - екс-мер Слов'янська Штепа в суді спілкується з прокурором. ВІДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, у мережі з'явився фрагмент відео із засідання суду. На записі Штепа з новою зачіскою обурюється діями представників звинувачення і, на думку авторів відео, назвала одну з прокурорів "кобилою".
Топ коментарі

От 10 и выше!
Шлюхе штепе 15 рокив,без права на УДО,пусть форму на лагере шьёт для ВСУ!
під закон про амністію сепарів ПІДВЕДУТЬ .... і буде штепа такі біла пушиста І не кабіла...
Кстати, никаких притеснений русского языка не видно и в помине, как про то врёт вонючая пропаганда Московии:
судебный процесс ведётся на русском языке даже при том, что в Конституции Украины записано, что украинский - это единственный государственный язык.
а вон вишь как вышло - сизо, нары, небо в клеточку, друзья в полосочку..