11136 відвідувачів онлайн

Українські воїни, які захопили вчора у полон російських офіцерів, показали нам приклад, як потрібно працювати під час війни, - Парубій. ВIДЕО

Як інформує Цензор.НЕТ, про це голова Верховної Ради України (ВРУ) Андрій Парубій заявив у ході пленарного засідання парламенту.


"Наші хлопці на передовій вчора продемонстрували, як треба і можна працювати. Вчора українська 54-а механізована бригада зупинила ворожу диверсійно-розвідувальну групу. Понад те, у полон взяли двох кадрових офіцерів РФ, які ще раз засвідчили, що російські війська і російські офіцери перебувають на території України і що це російська армія веде війну проти України, проти української незалежності. Наші бійці дали приклад і нам, як треба поводитися під час війни і відповідати завданням, які стоять перед нами", - сказав спікер.

Дивіться також: У полон під Троїцьким захоплено командира роти, командира взводу і снайпера терористів, - прес-служба 54-ої бригади. ФОТО+ВІДЕО

Нагадаємо, у ніч на 11 липня поблизу Троїцького Луганської області українські воїни відбили атаку диверсійної групи бойовиків і взяли у полон російських військових. Диверсійна група з понад 20 осіб намагалася непомітно потрапити в тил сил АТО, але, отримавши відсіч, відступила і залишила своїх поранених. Серед затриманих - командир роти і командир взводу російських окупаційних військ.
Топ коментарі
+16
Украинские воины, захватившие вчера в плен российских офицеров, показали нам пример, как нужно работать во время войны, - Парубий - Цензор.НЕТ 3582

И те, что заблудились:
Украинские воины, захватившие вчера в плен российских офицеров, показали нам пример, как нужно работать во время войны, - Парубий - Цензор.НЕТ 2080
показати весь коментар
12.07.2016 10:58 Відповісти
+14
Надо устроить показательную пресс-конференцию с пленными. С указанием номеров частей, имён командиров, тех кто отдал непосредственный приказ на вторжение. Чтобы весь мир видел, что это именно кадровые военные.
показати весь коментар
12.07.2016 10:50 Відповісти
+13
лезут и лезут твари
показати весь коментар
12.07.2016 10:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Часто с ним нюхаешь, или у него?
показати весь коментар
12.07.2016 11:21 Відповісти
Похоже ты тут один стукачек, и провокатор ФСБшный...
показати весь коментар
12.07.2016 11:23 Відповісти
То что ты переводчиком пользоваться научился ничего не значит, гандон тагильский...
показати весь коментар
12.07.2016 11:27 Відповісти
Че провокатор кацапский, работать мешаю?
показати весь коментар
12.07.2016 11:42 Відповісти
Браво!

Сейчас в спам отправим эту заразу
показати весь коментар
12.07.2016 12:01 Відповісти
Знов безязикій розпочав тлидьцяти хвилинний гасловий понос.
показати весь коментар
12.07.2016 11:32 Відповісти
парубий, так захвати в плен пару рыгов и заставь законы принимать для народу - ТЕБЕ ЖЕ ПРИМЕР ПОКАЗАЛИ. на пляже бери, на белом пеочке, или в кабаках киевских. подсказать где?
показати весь коментар
12.07.2016 11:36 Відповісти
Лише 5% опитаних українців вірять в успіх проведення реформ, 24% вірять, що реформи можуть бути вдалими, а от 28% абсолютно зневірені в успіху.

http://reforms.censor.net.ua/news/7699/ukrayintsi_znevireni_u_provedenni_reform_yedyne_chomu_doviryayut_armiya_bekeshkina

Украинские воины, захватившие вчера в плен российских офицеров, показали нам пример, как нужно работать во время войны, - Парубий - Цензор.НЕТ 6417
показати весь коментар
12.07.2016 11:41 Відповісти
Это просто означает, что наши люди на 90% не видят дальше собственного носа.
показати весь коментар
12.07.2016 12:40 Відповісти
Ну, и что там дальше твоего носа видно?
показати весь коментар
12.07.2016 17:59 Відповісти
не потрібно брати в полон розстрілювати на місці
показати весь коментар
12.07.2016 11:43 Відповісти
Слушна думка. Але обмінювати на українських полонених кого?
показати весь коментар
12.07.2016 12:23 Відповісти
Ещё один работник на свой большой карман!
показати весь коментар
12.07.2016 11:44 Відповісти
Не ходил бы на работу больше пользы было бы.
показати весь коментар
12.07.2016 11:45 Відповісти
Не пройдёт и года, как всех этих воинов пересажают или поубивают. А пленных кацапёздалофф амнистируют, наградят и домой отпустят. Жыды - они такие !
показати весь коментар
12.07.2016 12:23 Відповісти
Украинские воины, захватившие вчера в плен российских офицеров, показали нам пример, как нужно работать во время войны, - Парубий - Цензор.НЕТ 713
показати весь коментар
12.07.2016 12:31 Відповісти
показали нам пример, как нужно работать во время войны, - Парубий. ВИДЕО

ВР весь народ взяла в плен а теперь издевается над ним.
Так жить невозможно.
показати весь коментар
12.07.2016 12:50 Відповісти
да уж как своими грязными языками наши "политики" работают "во время войны", так многим еще поучиться. Как в калейдоскопе у них то война, то АТО, то война, то АТО... А украинские воины гибнут каждый день
показати весь коментар
12.07.2016 13:20 Відповісти
Украинские воины, захватившие вчера в плен российских офицеров, показали нам пример, как нужно работать во время войны, - Парубий - Цензор.НЕТ 245
показати весь коментар
12.07.2016 14:46 Відповісти
Слава Героям!!!

Скажу вам по секрету цей випадок не єдиний в послужному новоствореної 54 , за ними і перекриття сірої зони і взяття висоти і ще багато чого ....
Зам. комбрига ,який виконує обовязки командира бригади, пройшов бойовий путь ще від миротворчого контингенту з першого дня АТО на передку , виводив хлопців із таких ситуацій де багато хто вже прощався з життям , такого порядного,мудрого і високо кваліфікованого офіцера потрібно ще пошукати. І як би не послав одного з високопосадовців то був би вже давно ГЕРОЄМ УКРАЇНИ,а так тоді тільки в звання дали, але це для нього не головне ....
Сьогодні 54-та влаштувала столову для пенсірнерів, де щодня харчується близько 60 немічних яким немає куди виїзджати ,в цій бригаді служить офіцер який має фах ветеринара і безкоштовно лікує усіх тварин яких приводять місцеві жителі.
Збережи Господь усіх наших чоловіків, усіх воїнів, щоб діти не залишалися сиротами а жінки вдовами , щоб кожна мати дождалася свого сина .
показати весь коментар
12.07.2016 15:35 Відповісти
Парубий с Сюмаром что то видать поимели на лапу , когда блокировали создание Временной следственной комиссии по расследованию воровства 7 миллиардов Сеней Кролем с Каб мином . Не красиво так делать во время войны . Уроды.
показати весь коментар
12.07.2016 16:39 Відповісти
Украинские воины, захватившие вчера в плен российских офицеров, показали нам пример, как нужно работать во время войны, - Парубий - Цензор.НЕТ 4628
показати весь коментар
12.07.2016 19:38 Відповісти
Украинские воины, захватившие вчера в плен российских офицеров, показали нам пример, как нужно работать во время войны, - Парубий - Цензор.НЕТ 9667
показати весь коментар
12.07.2016 19:40 Відповісти
Украинские воины, захватившие вчера в плен российских офицеров, показали нам пример, как нужно работать во время войны, - Парубий - Цензор.НЕТ 4549
показати весь коментар
12.07.2016 19:42 Відповісти
Сторінка 2 з 2