"Випустили по черзі з автомата. Кажемо їм: "Руки вверх". Не виходять. Ми ближче підійшли. Лежать поранені", - бійці ЗСУ розповіли, як брали в полон росіян. ВІДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, бійці повідомили, що помітили ДРГ бойовиків заздалегідь і чекали її наближення. Коли терористи підійшли зовсім близько, був відкритий вогонь на знищення. Командир взводу з позивним Дід розповів, що після перших пострілів бойовикам запропонували здатися, але ті не відреагували. Виявилося, що вони поранені. Двох терористів виявили в безпосередній близькості, а третій намагався втекти і його знайшли в кущах. Пораненим надали допомогу і передали комбату.
Джерело: Військове телебачення України
Топ коментарі
А, ну зрозуміло, то ж головна "страшилка" Кремля...
Что и доказали финны, собственно.
Помогать нужно эффективно а не эффектно.
А якщо народу начхати на свободу, то ніякий рельєф не врятує від окупації.
Ты, дебилко малолетнее, думаешь, я не понял, что ты - троляка скотопарашная?
Но ты ж тупое настолько, что даже не раздуплилось в тонкости подсеры.
Так что хавало завали, чмо.
В ході війни було мобілізовано 15% населення Фінляндії, близько 20% населення країни стали біженцями.
Був безперецедентний в історії війн волонтерський рух, що дозволило вивести із зони бойових дій УСЕ населення.
Це я до того, що воля народу має головне значення, а оборонні рубежі - похідне.
http://gordonua.com/news/worldnews/stokgolmskiy-institut-issledovaniya-mira-v-2015-godu-ukraina-prodala-v-rossiyu-oruzhiya-na-72-mln-121411.html Стокгольмский институт исследования мира: В 2015 году Украина продала в Россию оружия на $72 млн
Як кажуть кацапьоздали - "Обоссали - обтекай, обосрали - впитывай !"
"мелкий торговец.
Очень часто под барыгой понимается человек, который занимается покупкой/продажей награбленного, наркотиков, суррогатного алкоголя и т.д. Также имеет оттенки: назойливый, нечестный торговец."
если ты украинскую власть не лягнул,
троляка хренов
Так всегда поступают с побежденными...
- Москалi, здавайтесь!
- Руцкие не здаютца!
- Иван, кидай гранату......... Москалi, виходьте!
- Руцкие уже не виходять......
- А чого?