Саакашвілі закликав прихильників домагатися перевиборів парламенту (оновлено). ФОТОрепортаж+ВІДЕО
На мітингу в центрі Києва колишній глава Одеської обладміністрації Міхеіл Саакашвілі закликав прихильників вимагати дострокових виборів до Верховної Ради.
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", політик звинуватив чинну владу в невиконанні передвиборних обіцянок, неефективній боротьбі з корупцією та відсутності реформ.
Присутні на заході періодично скандували: "Банду геть!"
Мітинг закінчився менш ніж через годину після початку. За оцінками поліції, в акції взяли участь близько 1,5 тис. осіб.
Нагадаємо, сьогодні в центрі Києва, біля пам'ятника В'ячеславу Чорноволу в Музейному провулку, проходив мітинг прихильників "Руху нових сил" і одного з його лідерів Міхеіла Саакашвілі під гаслом "Остання зима цієї Ради".















(Фото Олега Богачука, Цензор.НЕТ)
Единственный политик на сегодня, вызывающий симпатию и уважение.