6667 відвідувачів онлайн

Саакашвілі закликав прихильників домагатися перевиборів парламенту (оновлено). ФОТОрепортаж+ВІДЕО

На мітингу в центрі Києва колишній глава Одеської обладміністрації Міхеіл Саакашвілі закликав прихильників вимагати дострокових виборів до Верховної Ради.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", політик звинуватив чинну владу в невиконанні передвиборних обіцянок, неефективній боротьбі з корупцією та відсутності реформ.
Присутні на заході періодично скандували: "Банду геть!"
Мітинг закінчився менш ніж через годину після початку. За оцінками поліції, в акції взяли участь близько 1,5 тис. осіб.

Нагадаємо, сьогодні в центрі Києва, біля пам'ятника В'ячеславу Чорноволу в Музейному провулку, проходив мітинг прихильників "Руху нових сил" і одного з його лідерів Міхеіла Саакашвілі під гаслом "Остання зима цієї Ради".

саакашвили митинг рухсаакашвили митинг рухсаакашвили митинг рухсаакашвили митинг рухсаакашвили митинг рухсаакашвили митинг рухсаакашвили митинг рухсаакашвили митинг рухсаакашвили митинг рухсаакашвили митинг рухсаакашвили митинг рухсаакашвили митинг рухсаакашвили митинг рухсаакашвили митинг рухсаакашвили митинг рух







(Фото Олега Богачука, Цензор.НЕТ)
Топ коментарі
+93
Сейчас Педя начнет рассказывать что Саакашвили главная причина всех несчастий,что из -за него не дали безвиз так как он рассказывает про коррупцию,воровство,бандитизм этой власти.
показати весь коментар
27.11.2016 15:12 Відповісти
+86
щас пэтя соевый придумает план "штормун" или "бредун" или еще какой-либо "кремлевский" сценарий.
показати весь коментар
27.11.2016 15:08 Відповісти
+85
Саакашвили поддерживаю полностью.

Единственный политик на сегодня, вызывающий симпатию и уважение.
показати весь коментар
27.11.2016 15:57 Відповісти

Завантаження...