"Всім стояти, лежати! Дістає це ху##, коротко кажучи, з пістолетом впритул. У мене в руці пляшка була, і я його відразу навернув", - потерпілий в інциденті з нардепом Пашинським озвучив свою версію подій. ВІДЕО
Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в сюжеті ТСН.
Потерпілий, який назвався В'ячеславом, наразі прооперований і перебуває в лікарні. Він розповів свою версію подій.
За його словами, коли автомобіль Пашинського зупинився поруч, звідти відразу почулися крики.
"Всім стояти, лежати!!! Дістає це ху ##, коротко кажучи, з пістолетом. У мене в руці пляшка була, і я його відразу навернув", - підкреслив потерпілий.
За словами чоловіка, попереджувального пострілу не було.
Нагадаємо, що ввечері 31 грудня на дорозі під Києвом стався інцидент між нардепом Пашинським і невідомим громадянином, внаслідок якого Пашинський зазнав удару пляшкою по голові. Після цього нардеп застосував зброю і поранив нападника в ногу.
Топ коментарі
гы
PS. Если кто слушал лепет Геращенко на "112 Украина", то, вероятно, обратил внимание на то, что и сам Геращенко не сильно верит в то, что версия Пашинского правдива и получит подтверждение в суде. Что он "изящно" обосновал тем, что (не дословно): "У Пашинского много врагов и они, уж точно, наймут сильных адвокатов для пострадавшего..."
Що то було? Стаття Сергія Пояркова про гівно в шоколаді...
Теперь внимание,вопрос для ценителей демократии :
1. Если бы вас без всяких вопросов и ответов ударили по голове бутылкой,что бы вы сделали,дали в рожу или выразили бы свое возмущеие нехорошим поступком гражданина?
А может лучше сделать так,чтобы пьяное быдло не имело права выходить на улицу,а?
Пусть бьет по голове свою премудрую жену или тещу,как думаете?
Не обольщайтесь сепары!!! Россия сдохнет вместе с такими подонками!
Украина будет жить! Украина вернет себе Донбасс, Крым, Кубань, и Черноземье(Орловская, Белгородская, Курская обл!!!)! Слава Украине! Слава Киевской Руси!
Простите,но вы говорите чушь, ни авакин ни шмакин к этому не имеют никакого отношения,согласно Конституции,каждый гражданин имеет право на защиту и если бы у нас каждый мог адекватно отвечать отморозкам,то поверьте мне,их стало бы в тысячи раз меньше.
Стаття 36. Необхідна оборона
3. Перевищенням меж необхідної оборони визнається умисне заподіяння тому, хто посягає, тяжкої шкоди, яка явно не відповідає
небезпечності посягання або обстановці захисту. Перевищення меж необхідної оборони тягне кримінальну відповідальність лише у випадках, спеціально передбачених у статтях 118 та 124 цього Кодексу.
Пляшку з собою потрібно носити а не пістолет.
(чтобы вовремя её вмировую распить, а не применять как оружие)