Ірпінські медики вимагали у жінки 1 200 доларів США за присвоєння інвалідності, - поліція. ФОТО+ВІДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на поліцію регіону, глава Ірпінської міжрайонної медико-соціальної експертної комісії Київського обласного бюро медико-соціальної експертизи запропонував жінці заплатити гроші за присвоєння інвалідності.
Була здійснена контрольна передача 5 тисяч гривень. Пізніше посадовим особам комісії було передано ще 30 тисяч гривень.
Співробітники поліції і прокуратури затримали злочинну групу в службовому кабінеті під час одержання хабара.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання хабара). Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років та конфіскацією майна.



(Фото поліції Київської області)
Топ коментарі
Народ должен знать в лицо "бесплатную медицину"
Моя дружина інвалід 2 групи, хоча практично без сторонньої допомоги не ходить, але на 1 групу не дотягують мед.показники. Група вже давно безстрокова, бо вилікувати не можливо. Коли ми оформляли останній раз, на комісії були таких як вона в черзі 4 людей з ураженням опорно-рухового апарату. Ніхто не платив і ніхто не вимагав платити. Хоча в черзі сиділи інші люди і сам бачив як в паспорт клали гроші - 1-2 тис. грн. Але аж ніяк не 1200 доларів. Львів. 2 поліклініка.
А взагалі по Інструкції про встановлення інвалідності - для осіб які мають статус інваліда 8 років - при черговому переогляді дають - безстроково. Ніхто ціле життя інвіалідність не підтверджує.
і то бачу по інших людях, що не продовжують, якщо пройшло 5 років (це я про онкохвороби)
Сталося так, що операції на органах травлення не вважать за причину, щоб давати інвалідність