Ірпінські медики вимагали у жінки 1 200 доларів США за присвоєння інвалідності, - поліція. ФОТО+ВІДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на поліцію регіону, глава Ірпінської міжрайонної медико-соціальної експертної комісії Київського обласного бюро медико-соціальної експертизи запропонував жінці заплатити гроші за присвоєння інвалідності.



Була здійснена контрольна передача 5 тисяч гривень. Пізніше посадовим особам комісії було передано ще 30 тисяч гривень.
Співробітники поліції і прокуратури затримали злочинну групу в службовому кабінеті під час одержання хабара.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання хабара). Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років та конфіскацією майна.

деньги взяткаденьги взяткаденьги взятка

(Фото поліції Київської області)
Топ коментарі
+7
женщина молодец, не постеснялась и организовала крысам свою комиссию!
показати весь коментар
17.01.2017 15:40 Відповісти
+6
тарифы так и не поменялись с 96 года
показати весь коментар
17.01.2017 15:36 Відповісти
+6
Да если бы только в Ирпене были такие "бизнесмены в белых халатах"... Практически везде, где есть МСЭК, там коррупция "через край"! Просто на протяжении многих лет "делки от Гиппократа" наплодили столько подзаконных актов, благодаря которым поставили людей, действительно имеющих инвалидность, в такие условия, что те, чтобы им получить соцвыплаты от государства, просто вынуждены "дать на лапу". Иначе... Иначе плевать, что у тебя нет руки или ноги, - без "смазки" МСЭК тебя инвалидом не признает! Да что говорить, если и к хлопцам, получившим увечья на фронте (простите, в "ато") отношение по данному вопросу оставляет желать лучшего! Ну а остальные "сирые и убогие"... Так что проблема не в том, что в Ирпене медики "суперхабарники", а в том, что в самом МОЗ надо так "вычистить" весь негатив, что там сейчас есть, чтобы "аж шуба заворачивалась"! Так что, "реформаторы от медицины", сначала поотменяйте все свои подзаконные акты в министерстве, благодаря которым в медучреждениях процветает коррупция, а потом уже требуйте "достойную оплату труда" медработникам!
показати весь коментар
17.01.2017 15:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
що,знову Супрун буде хтось вважати винною?
показати весь коментар
17.01.2017 15:34 Відповісти
Супрун - она как Фуст...... при НЭПе сидел, при Александре Керенском и т.д.
показати весь коментар
17.01.2017 15:36 Відповісти
ВЫ Е ДЕКЛАРАЦИИ ПОСМОТРИТЕ СКОЛЬКО ГНОСЯ БРАЛ БУДУЧИ МЕРОМ ЧТО БЫ В МАТРАС 2 МЛН ДОЛЛ НАБИТЬ
показати весь коментар
17.01.2017 19:16 Відповісти
тю дурний Богдан.Це Ірпінь,а не Вінниця
показати весь коментар
17.01.2017 19:21 Відповісти
тарифы так и не поменялись с 96 года
показати весь коментар
17.01.2017 15:36 Відповісти
а як це вас адмін не заспамив - вони ніколи не дозволяють однаковій лінк два рази
показати весь коментар
17.01.2017 15:40 Відповісти
ЛИЦА В СТУДИЮ!!!!!!!
Народ должен знать в лицо "бесплатную медицину"
показати весь коментар
17.01.2017 15:38 Відповісти
Лица были вчера в новостях 1+1.
показати весь коментар
17.01.2017 15:55 Відповісти
женщина молодец, не постеснялась и организовала крысам свою комиссию!
показати весь коментар
17.01.2017 15:40 Відповісти
Понять, подоить и простить...
показати весь коментар
17.01.2017 15:43 Відповісти
Да если бы только в Ирпене были такие "бизнесмены в белых халатах"... Практически везде, где есть МСЭК, там коррупция "через край"! Просто на протяжении многих лет "делки от Гиппократа" наплодили столько подзаконных актов, благодаря которым поставили людей, действительно имеющих инвалидность, в такие условия, что те, чтобы им получить соцвыплаты от государства, просто вынуждены "дать на лапу". Иначе... Иначе плевать, что у тебя нет руки или ноги, - без "смазки" МСЭК тебя инвалидом не признает! Да что говорить, если и к хлопцам, получившим увечья на фронте (простите, в "ато") отношение по данному вопросу оставляет желать лучшего! Ну а остальные "сирые и убогие"... Так что проблема не в том, что в Ирпене медики "суперхабарники", а в том, что в самом МОЗ надо так "вычистить" весь негатив, что там сейчас есть, чтобы "аж шуба заворачивалась"! Так что, "реформаторы от медицины", сначала поотменяйте все свои подзаконные акты в министерстве, благодаря которым в медучреждениях процветает коррупция, а потом уже требуйте "достойную оплату труда" медработникам!
показати весь коментар
17.01.2017 15:54 Відповісти
Пи-дежь полнейшая .или подстава врача . Делать то делают ,но за деньги ,не сравнимо меньшие . А за 1200§ вам могут и голову оторвать ,присвоить любую группу и потом ту голову ,после комиссии ,пришить обратно.Не стоит такая услуга ,таких больших денег как указано в статье .Посему ложь или подстава (вчерась встречал где то в новостях ,что будут шерстить всех инвалидов ,особенно тех ,у кого третья группа (что бы отсеять тех ,кто за деньги их себе устроил). по этому нужен прецедент ,для начала операции (ну и чем не прецедент вот это)))?
показати весь коментар
17.01.2017 16:03 Відповісти
Я маю надію що липову інвалідність анулюють. Бо від реально хворих ніхто таких грошей за групу не вимагає.
показати весь коментар
17.01.2017 16:15 Відповісти
щось у мене таке передчуття, що ті, хто мав 3-тю групу за гроші, будуть мати її далі, а хто мав по стану здоров'я - її не отримає. Потрібно ж виконувати план по ненаданню груп
показати весь коментар
17.01.2017 16:23 Відповісти
Все може бути, але як можна сказати людині без руки -ноги що вона здорова?
Моя дружина інвалід 2 групи, хоча практично без сторонньої допомоги не ходить, але на 1 групу не дотягують мед.показники. Група вже давно безстрокова, бо вилікувати не можливо. Коли ми оформляли останній раз, на комісії були таких як вона в черзі 4 людей з ураженням опорно-рухового апарату. Ніхто не платив і ніхто не вимагав платити. Хоча в черзі сиділи інші люди і сам бачив як в паспорт клали гроші - 1-2 тис. грн. Але аж ніяк не 1200 доларів. Львів. 2 поліклініка.
показати весь коментар
17.01.2017 16:31 Відповісти
А з мене вимагали, подібну суму, і їм байдуже, що після операції тяжкої. В наступні рази принципово ні копійки не дала, то останнього разу мені в документи на МСЕК не вложили жодного епікріза і половину обстежень. відчуваю, що цього разу буде бій
показати весь коментар
17.01.2017 16:49 Відповісти
Я звісно не знаю де таке може бути, але документи на МСЕК ви самі по лікарям збираєте. Як за вас Лист-направлення на МСЕК хтось може пройти? І виписки всі в окремій графі лікуючий лікар заповнює сам. А окремо додаються виписки з історії хвроботи і лікарняніі так само результати аналізів. Може це лікар вам сказав що він сам все зробить за окрему плату. То ви на таке не ведіться, треба все робити, самому, хоч це і тяжко.
показати весь коментар
17.01.2017 17:01 Відповісти
В онкодиспансер несеш всі папери і вони там все пакують до конверту разом із їх висновками - ти не бачиш, що там
показати весь коментар
17.01.2017 17:18 Відповісти
Дійсно якась інша процедура...
показати весь коментар
17.01.2017 18:04 Відповісти
Вымогают, еще и как. Вернее, более культурно: просчитайте, что Вам выгоднее-или инвалидность, которую надо раз в год подтверждать и получать пенсию по инвалидности (неважно, что у Вас рука или нога до конца дней не отрастет или не заработает, или 1000 уе заплатить)
показати весь коментар
17.01.2017 16:49 Відповісти
Наталія це зовсім не так. Інвалідність на 1 рік встановлюється при первісному огляді МСЕК і тут дійсно не важливо, чи це 1-2-3 група. Потім групу дають на 2 або 3 роки. Моя дружина 4 рази проходила МСЕК. Перший раз - 1 рік. Другий - на 2 роки дали. Третій - ще на 2 роки дали. А четвертий раз - безстроково.
А взагалі по Інструкції про встановлення інвалідності - для осіб які мають статус інваліда 8 років - при черговому переогляді дають - безстроково. Ніхто ціле життя інвіалідність не підтверджує.
показати весь коментар
17.01.2017 16:58 Відповісти
я минулого року втретє проходила - дали лише на рік
і то бачу по інших людях, що не продовжують, якщо пройшло 5 років (це я про онкохвороби)
Сталося так, що операції на органах травлення не вважать за причину, щоб давати інвалідність
показати весь коментар
17.01.2017 17:21 Відповісти
В Запорожье ситуация ещё хуже.
показати весь коментар
17.01.2017 16:42 Відповісти
Разве только в Запорожье..По всей стране процентов 70 инвалидов - липовые, а настоящие на взятку копят
показати весь коментар
17.01.2017 16:48 Відповісти
Якщо вийде накопити... Тут таке "дешеве" лікування, що не в кожного хватить на лапу дати. Бляха, три мішка дуль їм!!!
показати весь коментар
17.01.2017 16:51 Відповісти
У мене син-дитина з інвалідністю. Ніхто ніколи не просив за групу. Але за лікування, виписування потрібних препаратів(які повинні бути безкоштовними) і надання їх частково, існує негласне правило "подяки". Інакше, дитину можуть не згадати при розподілі ліків, або ж згадати те, що батьки не проводять необхідну реабілітацію так, як це потрібно робити. Але Суми на декілька порядків нижчі. Знаю тих, хто купив собі довічну інвалідність, взагалі не будучи інвалідом. І тих, хто не може по причині невиліковних важкої хвороби працювати, а інвалідності ділки від медицини давати не поспішають і водять людину 9 колами пекла...
показати весь коментар
17.01.2017 16:54 Відповісти
Да в Ирпенском военкомате врач с 5-го кабинета,который в данный момент в отпуске, взяточник который только то и делает, что катается по курортам Египта ,и ожидает дань от призывников и находящихся на реабилитации воинов АТО,давно пора его как минимум посадить!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
22.03.2017 17:15 Відповісти
Пришла пора убирать так называемого "врача" ******,проблемы с взятками также продолжаются,и он дальше занимается вымогательством с граждан Украины.
показати весь коментар
20.05.2017 14:09 Відповісти