8905 відвідувачів онлайн
2 499 15

Антикорупційний комітет на слуханнях розглядає конфіскацію $1,5 млрд Януковича і корупційні ризики під час забезпечення армії сучасним зв'язком. ВIДЕО (оновлено)

Цензор.НЕТ вів пряму трансляцію засідання.



Першим обговорили звернення громадської організації "Transparency International Ukraine" щодо заяви Генерального прокурора України Луценко Ю.В. від 28.04.2017 року про конфіскацію 1,5 млрд. доларів США злочинної організації Януковича і закритості інформації щодо правового обґрунтування конфіскації зазначених коштів. Другим розглянуть питання про можливі корупційні ризики під час забезпечення потреб Збройних Сил України сучасними засобами зв'язку.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Розслідування "схеми Курченка": конфісковано майна на 200 млн доларів

Розгляд питань, пов'язаних із забезпеченням армії спецзв'язком, відбудеться за зачиненими дверима.
Топ коментарі
+2
Ты расейская свинья, иди на *** отсюда, без тебя разберемся.
показати весь коментар
04.07.2017 11:35 Відповісти
+1
Зв'язок потрібно купляти тільки у французької Thales і тільки разом з супутниками! Талес стоїть на озброєнні майже всіх країн НАТО як найкраща технологія і використовується разом з супутниками НАТО! Нам потрібно купити рації та супутники Талес щоб мати закінчену систему зв'язку та швидкісної шифрованої передачі даних для управління безпілотниками в повітрі, на землі та на воді! Всі проміжні варіанти як Elbit та Aselsan нам не підходять!
показати весь коментар
04.07.2017 11:29 Відповісти
+1
Ну правельно ведь турецкие аборудование лучше чем изральское и теперь нужно зделать так чтобы купили только израильское)))))
А вот если бы израиль выиграл некаму и в голову непрешло бы расматривать этот вапрос насчет карупцы)))))))
показати весь коментар
04.07.2017 11:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Антикоррупционный комитет на слушаниях рассматривает конфискацию $1,5 млрд Януковича и коррупционные риски при обеспечении армии современной связью.
=====================================================================

Для чего армии современная связь, если в ВСУ и СБУ - полно ФСБэшных агентов!!!



показати весь коментар
04.07.2017 11:27 Відповісти
Такое впечатление, шо эту власть устраивает засилие ФСБэшных агентов, из-за которых гибнут в котлах бойцы ВСУ и работники СБУ.


Например: неужели у нас в стране нет лучшего нач.штаба ВСУ, чем Муженко?


Или главы СБУ грицака - лежащего под порошенко?



показати весь коментар
04.07.2017 11:33 Відповісти
Ты расейская свинья, иди на *** отсюда, без тебя разберемся.
показати весь коментар
04.07.2017 11:35 Відповісти
У вас в россии?
показати весь коментар
04.07.2017 11:39 Відповісти
Шо там рассматривать?! Пока эти дятлы "рассматривают", они из бюджета больше сп..дят денег налогоплательщиков чем "рассматриваемая" сумма
показати весь коментар
04.07.2017 11:28 Відповісти
Этот комитет надо переименовать в прокоррупционный.
показати весь коментар
04.07.2017 11:28 Відповісти
Я свято верю нашему антикоррупционному комитету, что все 150 тысяч долларов попадут нашей армии!
показати весь коментар
04.07.2017 11:29 Відповісти
Зв'язок потрібно купляти тільки у французької Thales і тільки разом з супутниками! Талес стоїть на озброєнні майже всіх країн НАТО як найкраща технологія і використовується разом з супутниками НАТО! Нам потрібно купити рації та супутники Талес щоб мати закінчену систему зв'язку та швидкісної шифрованої передачі даних для управління безпілотниками в повітрі, на землі та на воді! Всі проміжні варіанти як Elbit та Aselsan нам не підходять!
показати весь коментар
04.07.2017 11:29 Відповісти
Вроде судью Чауса вчера в Кишинеу убили.
показати весь коментар
04.07.2017 11:34 Відповісти
Ну правельно ведь турецкие аборудование лучше чем изральское и теперь нужно зделать так чтобы купили только израильское)))))
А вот если бы израиль выиграл некаму и в голову непрешло бы расматривать этот вапрос насчет карупцы)))))))
показати весь коментар
04.07.2017 11:43 Відповісти
Делили шкуру не убитого медведя.
показати весь коментар
04.07.2017 11:51 Відповісти
представляю как ликуют прапорщики!!!
показати весь коментар
04.07.2017 11:59 Відповісти
Ну не хочуть вони забезпечить військових якісним зв'язком. Не хочуть!!!
Отож, рахунки в офшорах перш за все!
показати весь коментар
04.07.2017 12:16 Відповісти
а шо таке? 1.5 вже десь згубили? а як же квитанція про перелік що на камеру показували?
показати весь коментар
04.07.2017 15:48 Відповісти