Львівський бронетанковий завод виконав договір із Міноборони. Ніяких збитків бюджету не завдано, - директор заводу Тимків. ВIДЕО
"Наказу про моє відсторонення, або ж про призначення нового керівника не було. Було призначення в.о. під час моєї відсутності. Але я вже присутній", - повідомив Тимків сьогодні на прес-конференції для журналістів.
За його словами, 2 млн грн застави за нього внесла сестра, у якої давно власний будівельний бізнес.
"Я став об'єктом кримінального провадження. Ми не згодні з точкою зору слідчих. В грудні 2015 року були кошти в МО, які можна було витратити на обладнання та комплектуючі виключно для танка Т-72. Цей танк лише на території Російської Федерації в радянські часи. Зараз він не випускається, тому ніяких запчастин немає. Коли був запит про можливість покупки, ми відгукнулися. Знаючи, що ці двигуни нам знадобляться для ремонту, ми брали участь у закупівлі. Наше підприємство перевірило двигуни на стенді. Вони пройшли всю процедуру. У березні 2016 р два з цих двигунів уже пішли до війська. Нам дали дозвіл на передачу тих двигунів в експлуатацію. Ніяких претензій до них немає. Потім була призначена додаткова комісія для перевірки інших двигунів для визначення їх реальних параметрів. Один випадковий двигун був розібраний, щоб перевірити, чи потребує він капітального ремонту. Також ми запросили торгово-промислову палату про реальну ринкову ціну. І отримали відповідь: двигуни куплені і поставлені за нижчою ціною, ніж тоді була ринкова ціна", - розповів Роман Тимків.
Також він запевнив: "Ми виконали своє зобов'язання перед МО. Крім 4 двигунів. Один не пройшов тестування і підлягає заміні. Ще три не відповідають специфікації і теж підлягають заміні. Я не сказав, що у нас немає порушень. Порушення є. Але ми готові поставити двигуни на заміну. Зараз їх замінити неможливо, тому що вони під арештом. Акти по двигунах, які відповідають умовам договору з МО, ми оприлюднимо. Можливо, після цього можна буде говорити про розкрадання і його розміри. ДП "Львівський бронетанковий завод" повною мірою виконав договір з МО України. Ми можемо відправляти ці двигуни у війська з узятими на себе гарантійними зобов'язаннями. Ніякої змови, ніяких дій, що призвели б до збитків державному бюджету я не скоював, і члени моєї команди теж не робили", - заявив Роман Тимків.
За словами директора заводу, нещодавно закінчилася аудиторська перевірка роботи підприємства з 2015 року по березень 2017 року, де зазначено, що ніякого матеріального збитку Україні і МО завдано не було.
Топ коментарі
Шо, самый правильный тут нарисовался? Такого на раз закроем.
Нечего отбиваться от коллектива.
Значит , не выполнили .
" Я не сказал, что у нас нет нарушений. Нарушения есть "
Значит в тюрьму . Шо непонятно
Реальный способ БЫСТРО заработать в Украине сегодня - ВОРОВСТВО и КОРРУПЦИЯ! И большинство украинцев рассуждают так:"Если можно моему начальнику, то чем я хуже? Кто обо мне позаботится? О моих детях, о моей старости?" РЫБА ГНИЁТ С ГОЛОВЫ! Пока не поменяем ВЛАСТЬ (то есть начальников), НИ ХРЕНА НЕ ПОМЕНЯЕТСЯ! Слава Руси-Украине!
Шо, самый правильный тут нарисовался? Такого на раз закроем.
А давайте решим вапрос раз и навсегда: каждый директор госпредприятия имеет законное право положить себе в карман 10%.
НО! Если оставшиеся 90% не работают - без всякой европейскости - не заметил отсутствия люка на дороге....