11078 відвідувачів онлайн
9 502 53

Львівський бронетанковий завод виконав договір із Міноборони. Ніяких збитків бюджету не завдано, - директор заводу Тимків. ВIДЕО

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в сюжеті телеканалу ZIK..
"Наказу про моє відсторонення, або ж про призначення нового керівника не було. Було призначення в.о. під час моєї відсутності. Але я вже присутній", - повідомив Тимків сьогодні на прес-конференції для журналістів.

За його словами, 2 млн грн застави за нього внесла сестра, у якої давно власний будівельний бізнес.

Також читайте: НАБУ проводить затримання на Львівському бронетанковому заводі, де очікують на візит Порошенка, - ZIK


"Я став об'єктом кримінального провадження. Ми не згодні з точкою зору слідчих. В грудні 2015 року були кошти в МО, які можна було витратити на обладнання та комплектуючі виключно для танка Т-72. Цей танк лише на території Російської Федерації в радянські часи. Зараз він не випускається, тому ніяких запчастин немає. Коли був запит про можливість покупки, ми відгукнулися. Знаючи, що ці двигуни нам знадобляться для ремонту, ми брали участь у закупівлі. Наше підприємство перевірило двигуни на стенді. Вони пройшли всю процедуру. У березні 2016 р два з цих двигунів уже пішли до війська. Нам дали дозвіл на передачу тих двигунів в експлуатацію. Ніяких претензій до них немає. Потім була призначена додаткова комісія для перевірки інших двигунів для визначення їх реальних параметрів. Один випадковий двигун був розібраний, щоб перевірити, чи потребує він капітального ремонту. Також ми запросили торгово-промислову палату про реальну ринкову ціну. І отримали відповідь: двигуни куплені і поставлені за нижчою ціною, ніж тоді була ринкова ціна", - розповів Роман Тимків.

Також читайте: У чому підозрюють керівництво Львівського бронетанкового заводу: розтрата 28 млн гривень. СХЕМА

Також він запевнив: "Ми виконали своє зобов'язання перед МО. Крім 4 двигунів. Один не пройшов тестування і підлягає заміні. Ще три не відповідають специфікації і теж підлягають заміні. Я не сказав, що у нас немає порушень. Порушення є. Але ми готові поставити двигуни на заміну. Зараз їх замінити неможливо, тому що вони під арештом. Акти по двигунах, які відповідають умовам договору з МО, ми оприлюднимо. Можливо, після цього можна буде говорити про розкрадання і його розміри. ДП "Львівський бронетанковий завод" повною мірою виконав договір з МО України. Ми можемо відправляти ці двигуни у війська з узятими на себе гарантійними зобов'язаннями. Ніякої змови, ніяких дій, що призвели б до збитків державному бюджету я не скоював, і члени моєї команди теж не робили", - заявив Роман Тимків.


За словами директора заводу, нещодавно закінчилася аудиторська перевірка роботи підприємства з 2015 року по березень 2017 року, де зазначено, що ніякого матеріального збитку Україні і МО завдано не було.
Топ коментарі
+13
Уродец - уголовник Тымкив - тварь из-за таких гибнут украинские воины-освободители..поставить старые списанные двигатели - купленные по коррупционной схеме в ВСУ, а потом в бою - люди гибнут..Таких тварей как тымкив - нужно при людно расстреливать, чтобы другим неповадно было.
показати весь коментар
19.07.2017 19:13 Відповісти
+10
Правосуддя по новому, тобто, якщо хтось не згоден з висновками слідчого, то це є підставою забити на нього та спокійно працювати далі.
показати весь коментар
19.07.2017 19:03 Відповісти
+7
Голубой воришка ... Львовский бронетанковый завод выполнил договор с Минобороны. Никаких убытков бюджету не нанесено, - директор завода Тымкив - Цензор.НЕТ 6699
показати весь коментар
19.07.2017 19:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Правосуддя по новому, тобто, якщо хтось не згоден з висновками слідчого, то це є підставою забити на нього та спокійно працювати далі.
показати весь коментар
19.07.2017 19:03 Відповісти
Я вижу вы большой знаток этого дела, тогда может скажете у кого были куплены эти ДВС и у кого купил их продавец?
показати весь коментар
19.07.2017 20:13 Відповісти
"Никаких убытков бюджету не нанесено".
Шо, самый правильный тут нарисовался? Такого на раз закроем.

Нечего отбиваться от коллектива.
показати весь коментар
19.07.2017 19:52 Відповісти
Нагорррродити і прррремію!!!!
показати весь коментар
19.07.2017 19:03 Відповісти
" Также он заверил: "Мы выполнили свое обязательство перед МО. Кроме 4 двигателей "

Значит , не выполнили .

" Я не сказал, что у нас нет нарушений. Нарушения есть "

Значит в тюрьму . Шо непонятно
показати весь коментар
19.07.2017 19:05 Відповісти
Значит ктото с двух агент фсб...или порешали?
показати весь коментар
19.07.2017 19:06 Відповісти
он чем то болен! у него не природно красное лицо, это ведь не совесть вгоняет его в краску
показати весь коментар
19.07.2017 19:06 Відповісти
Голубой воришка ... Львовский бронетанковый завод выполнил договор с Минобороны. Никаких убытков бюджету не нанесено, - директор завода Тымкив - Цензор.НЕТ 6699
показати весь коментар
19.07.2017 19:47 Відповісти
печеночный загар.
показати весь коментар
20.07.2017 11:10 Відповісти
Уродец - уголовник Тымкив - тварь из-за таких гибнут украинские воины-освободители..поставить старые списанные двигатели - купленные по коррупционной схеме в ВСУ, а потом в бою - люди гибнут..Таких тварей как тымкив - нужно при людно расстреливать, чтобы другим неповадно было.
показати весь коментар
19.07.2017 19:13 Відповісти
Ти де зараз танковий бій бачив-у ві сні чи в фільмі?
показати весь коментар
19.07.2017 19:23 Відповісти
В любому випадку танки повинні бути у найвищій бойовій готовності проти російських вошей,а тюрми повинні бути запаковані продажними українськими гнидами.
показати весь коментар
19.07.2017 20:16 Відповісти
Погоджуюсь. А яким боком це до новини?
показати весь коментар
19.07.2017 20:22 Відповісти
Боком,чи передо-задом,а моя реакція-відповідь була і на новину і на ваше єхидство.
показати весь коментар
19.07.2017 20:49 Відповісти
А моє "єхидство" до вас яким боком? Знову відповіді не буде?
показати весь коментар
19.07.2017 20:51 Відповісти
масштабы деятельности завода - 2 двигателя, 4 двигателя.....колхозники !!!!!
показати весь коментар
19.07.2017 19:20 Відповісти
А прочитати, що мова йде за некондицію-ніяк?
показати весь коментар
19.07.2017 19:24 Відповісти
I шо значит "не соответствует спецификации"? Думали "впарить" двигло с ДТ-75, купленное на шроте?
показати весь коментар
19.07.2017 19:21 Відповісти
"Львовский бронетанковый завод выполнил договор с Минобороны. Никаких убытков бюджету не нанесено, - директор завода Тымкив". Не верю... ЖИЗНЬ У ЧЕЛОВЕКА ОДНА! Время летит. Старость не за горами. Для нормальной жизни и старости, своих и своих детей нужны деньги. В нормальной стране - нормальные деньги. В непредсказуемой стране - большие деньги. Желательно в валюте и на счетах за границей. И желательно ПОБЫСТРЕЕ. Кто в Крыму и на востоке Донбасса 26 февраля 2014г. мог предположить что будет?

Реальный способ БЫСТРО заработать в Украине сегодня - ВОРОВСТВО и КОРРУПЦИЯ! И большинство украинцев рассуждают так:"Если можно моему начальнику, то чем я хуже? Кто обо мне позаботится? О моих детях, о моей старости?" РЫБА ГНИЁТ С ГОЛОВЫ! Пока не поменяем ВЛАСТЬ (то есть начальников), НИ ХРЕНА НЕ ПОМЕНЯЕТСЯ! Слава Руси-Украине!
показати весь коментар
19.07.2017 19:27 Відповісти
НАБУ, что судят нарушителей??? НАБУ передает в суд, суды отпускают. и это уже не первый год
показати весь коментар
19.07.2017 19:38 Відповісти
конкретно факты есть?
показати весь коментар
19.07.2017 20:16 Відповісти
Конечно, не зря же Сытник постоянно бегает на Банковую, видать задания получает)) А они кричать что независимы, но постоянно мы видим обратное)
показати весь коментар
19.07.2017 21:13 Відповісти
Как такое рагулье может руководить бронетанковым заводом? Кто-то знает откуда он? С Рошена?
показати весь коментар
19.07.2017 19:43 Відповісти
"Никаких убытков бюджету не нанесено".
Шо, самый правильный тут нарисовался? Такого на раз закроем.
показати весь коментар
19.07.2017 19:51 Відповісти
мутная история .
показати весь коментар
19.07.2017 19:52 Відповісти
так шо, просто саечку за испуг??
показати весь коментар
19.07.2017 19:56 Відповісти
А почему этим вопросом не занимается профильное министерство? Или министр тоже в доле?
показати весь коментар
19.07.2017 20:03 Відповісти
"легковажно " и "голословно" это сейчас как раз вы высказываете свое некомпетентное мнение
показати весь коментар
19.07.2017 20:21 Відповісти
Они походу на очень быструю руку склеили дело, что бы успеть провести задержание перед приездом Порошенко))) Нужно же выслуживаться перед "хозяином"))
показати весь коментар
19.07.2017 21:09 Відповісти
Такая чехарда буддет до тех пор,пока совковые законы не поменяют на цивилизованные! Основной принцип - докажи и покажи как и где заработал,как заплатил налоги. А не хрен знает сколько разных контор через суд должны доказывать где.когда,как и куда дел! И второе - Что значит восстановили в должности через суд?!!! Несправедливо уволили - докажи в суде и получи компенсацю! Так нет! Нужно гланды через анус доставать!
показати весь коментар
19.07.2017 20:50 Відповісти
він просто заявив що поділився з усіма і не розуміе у чому справа?
показати весь коментар
19.07.2017 21:16 Відповісти
жесть, три года война, а у нас даже минимальных заводов по оборонке не сделали (те же двигатели, патроны) - зато магазинов пооткрывали...
показати весь коментар
19.07.2017 21:46 Відповісти
Государственного комитета обороны на них нет. Во главе с сами знаете кем. И лозунга - "Все для фронта, все для победы". ДБ.
показати весь коментар
19.07.2017 23:13 Відповісти
Млять!
А давайте решим вапрос раз и навсегда: каждый директор госпредприятия имеет законное право положить себе в карман 10%.
НО! Если оставшиеся 90% не работают - без всякой европейскости - не заметил отсутствия люка на дороге....
показати весь коментар
20.07.2017 00:14 Відповісти
"нічого не крав" і "це політичне замовлення"
показати весь коментар
20.07.2017 08:23 Відповісти
Сегодняшней Украиной управляют воры. На всех уровнях. Я всё не мог понять почему. Почему украинцы не хотят менять себя. После Небесной Сотни, после ПОЗОРА Крыма и крови АТО. Теперь понемногу начинаю понимать... ЖИЗНЬ У ЧЕЛОВЕКА ОДНА! Время летит. Старость не за горами. Для нормальной жизни и старости, своей и своих детей, нужны деньги. В нормальной стране - НОРМАЛЬНЫЕ деньги. В непредсказуемой стране - БОЛЬШИЕ деньги. Желательно в валюте и на счетах за границей. И желательно ПОБЫСТРЕЕ. Кто в Крыму и на востоке Донбасса 26 февраля 2014г. мог предположить что будет? Реальный способ БЫСТРО заработать в Украине сегодня - ВОРОВСТВО и КОРРУПЦИЯ! И большинство украинцев рассуждают так:"Если можно моему начальнику, то чем я хуже? ПОЧЕМУ Я честно ДОЛЖЕН ПАХАТЬ ЗА КОПЕЙКИ? Кто обо мне позаботится? О моих детях, о моей старости?" РЫБА ГНИЁТ С ГОЛОВЫ! Не могут на начальника-вора работать честные работники. Между ними обязательно возникнет конфликт. Он их поувольняет. И так вниз по системе. Пока не поменяем СЕБЯ (своё отношение к работе, к своей жизни и к власти) и саму ВЛАСТЬ (то есть высших начальников), НИ ХРЕНА НЕ ПОМЕНЯЕТСЯ! Слава Руси-Украине!
показати весь коментар
20.07.2017 10:24 Відповісти
У него даже на лице написано что ворюга.
показати весь коментар
20.07.2017 10:33 Відповісти
даже и не сомневался , что все будет хорошо........
показати весь коментар
20.07.2017 11:17 Відповісти
Львовский бронетанковый завод выполнил договор с Минобороны. Никаких убытков бюджету не нанесено, - директор завода Тымкив - Цензор.НЕТ 6037
показати весь коментар
20.07.2017 11:18 Відповісти
При Сталіні уже б розстріляли, майно конфіскували а сімейство вивезли до Сибіру і з а б у л и. І ПРАВИЛЬНО Б ЗРОБИЛИ : на оборонному підприємстві підчас війни ні в кого навіть думки не має виникнути про якесь розкрадання чи корупцію. А цЕ Тимків белькоче "приказа не було...", може взагалі тоді на лікарняному знаходився, чи, як Насіров симулюватимЕ інфаркт. Падло зажерливе, на морді написано...
показати весь коментар
20.07.2017 11:59 Відповісти