Робота судів дев'яти районів України зупинилася через повну відсутність суддів, - ТСН. ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у сюжеті ТСН.
Для жительки Куликівки на Чернігівщині Ганни Дейнеко оформлення спадщини розтяглося вже на півтора місяці, хоча в нормальному ритмі роботи суду це вирішується протягом одного дня. "Думаю, увійду у спадщину, материн пай і батьків, це я отримаю 10 тисяч гривень і ремонти пороблю. Документи вже всі готові до суду. Ну а судді немає. А я тут до чого, що у вас судді немає? Мені гроші потрібні, я гроші люблю і харчі хороші", - говорить мешканка села Вересоч.
Керівник апарату Куликівського суду показує безлюдний кабінет голови. Він спорожнів у вересні, а в травні звільнилася остання суддя з повноваженнями. Судовий зал абсолютно порожній, столи вже починають припадати пилом. За півтора місяці тут не провели жодного судового засідання - судити нікому.
Для кримінальних справ існує механізм: їх везуть в апеляційний суд, де вирішують, в який район перенаправити справу. І вже на засідання учасникам процесу доведеться їхати туди - за 100 чи 200 кілометрів. Як наслідок, наприклад, дозволу на арешт, який можна було отримати за кілька годин, доводиться чекати до тьох діб. "Відстань і час, ви розумієте, на користь лише злочинцям", - зізнається керівник Куликівського райвідділу поліції Валерій Слісаренко.
Для цивільних справ альтернатив нема взагалі - лише чекати призначення нового судді. У Куликівці справ уже назбиралося близько сотні. Загалом в Україні жителі 9 районів не мають доступу до правосуддя. Там або одночасно звільнилися усі судді, або ж у них закінчилися повноваження. Без суддів нині Куликівський районний суд Чернігівської області, Лохвицький районний суд Полтавської області, Жидачівський районний суд Львівської області, Яремчанський міський суд Івано-Франківської області, Радивилівський районний суд Рівненської області, також заблоковані суди: Путильський Чернівецької області, Скадовський Херсонської, Нововодолазький Харківської, Карлівський Полтавської області. Там у суддів немає повноважень.
Топ коментарі
По сути, в данной статье есть только констатация.
ВИЖИВУТЬ не ті .що з бездарними "сірими мишками"
Если вы знаете, поделитесь информацией.
Как по мне, то наиболее правдоподобной версией о ситуации в судах выглядит версия от Александра Нотариуса, изложенная ниже на странице.
Я уже написала, что склоняюсь к варианту Александра Нотариуса. Похоже человек знает о чем пишет.
,
Также очень самниваюсь что там есть вакансия
А так от харошега сам по сибе люди не уходят
Или тех кто намену приходят просто спецально заворачивают по сваим мативам
_________________
Это вы верно подметили.
Тому зараз треба зробити для суддів винятковий режим покарань: швидко, гарантовано, надовго і з демонстрацією сидиння у ЗМІ.
____________
Издеваются как хотят, мрази.
_____________
А что если бы родственники не померли, так бы и жила впроголодь?
то може ще в 10 разів підняти зарплату???