7 тис. пачок сигарет із підробленими акцизами намагалися ввезти з окупованого Донецька. ВІДЕО
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Держприкордонслужбу, на контрольний пост "Березове" прибув вантажний автомобіль DAF, водій якого їхав із непідконтрольного Донецька. Під час огляду прикордонники виявили в подвійному днищі причепа тютюнові вироби (14 коробів - майже 7 тис. пачок сигарет) із підробленими акцизними марками України.
Попередня вартість товару становить понад 175 тис. гривень.
Топ коментарі
Ви застрелитеся, мабуть, та я можу довести, що квартплата зараз по відношенню до мінімалки МЕНША ніж була при Брєжнєве, коли всім жилося по нєжному, як кажуть совки-йулинці.
Отже:
При Льоні мінімалка було 70р. Зараз - 3200. Тобто 3200/70=46.
При Льоні за 2к. хрущовку 45м2 заг. площі батьки платили 12р. Зараз за 2К 52м2 заг. площі платимо 192 грн. + 3м3 гарячої води - 240грн і 4м3 холодної - 80 грн. Всього 192+240+80=512грн.
Порівняємо з совком: 12р.х46=522грн. Але площа більша.
За те електрика була 4 коп.кВт. Пересічно спалювали 200кВт на 8р. Зараз мало б бути 8*46=368грн. Але за 200кВт ми зараз платили б, якби спалили, 258грн. (платимо менше, хоч у нас електроплита).
Отже, утримання житла та проживання зараз коштує для людини, що живе на мінімалку МЕНШЕ ніж у найкращі часи СРСРа.
https://censor.net/user/402924 (Джамал)
https://censor.net/comments/locate/893838/01921688-c937-72d6-a829-ce6192a9f504