15629 відвідувачів онлайн
2 786 17

7 тис. пачок сигарет із підробленими акцизами намагалися ввезти з окупованого Донецька. ВІДЕО

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Держприкордонслужбу, на контрольний пост "Березове" прибув вантажний автомобіль DAF, водій якого їхав із непідконтрольного Донецька. Під час огляду прикордонники виявили в подвійному днищі причепа тютюнові вироби (14 коробів - майже 7 тис. пачок сигарет) із підробленими акцизними марками України.
Попередня вартість товару становить понад 175 тис. гривень.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": 1,3 млн пачок сигарет на 27 млн грн вилучено в Одесі. ФОТОрепортаж+ВІДЕО

Топ коментарі
+3
Чем больше ворьё Украинское будет поднимать цены,тем больше будет контрабаса - логика жанра !!!
показати весь коментар
22.07.2017 18:39 Відповісти
+1
Шо ж это торговые партнёры соевого так распоясались? Решили в обход шакаладного, бабла по лёгкому срубить? А как же ш блакада, возглавляемая самим....?
показати весь коментар
22.07.2017 18:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чем больше ворьё Украинское будет поднимать цены,тем больше будет контрабаса - логика жанра !!!
показати весь коментар
22.07.2017 18:39 Відповісти
ты похоже, тоже на дежурстве - но не успел...
показати весь коментар
22.07.2017 19:25 Відповісти
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
22.07.2017 20:07 Відповісти
Шо ж это торговые партнёры соевого так распоясались? Решили в обход шакаладного, бабла по лёгкому срубить? А как же ш блакада, возглавляемая самим....?
показати весь коментар
22.07.2017 18:44 Відповісти
подогнали мне переселенцы сепарских сигарет,для прикола...правда, с названием "Хортица"...никаких акцизных марок на них не было...в лугандонии они стоят ,в переводе на наши-12 гривен...дерьмо редкостное-мне для этого их подогнали,мол попробуй,какое дерьмо производят в лугандоне...попробовал..и повторюсь-дерьмовей сигарет я в жизни не курил(а курил я разнообразные сигареты, начиная с 90 года)....
показати весь коментар
22.07.2017 18:45 Відповісти
Задержана ... И что , путин не нападет ?
показати весь коментар
22.07.2017 18:46 Відповісти
А ты цветы уже приготовил???
показати весь коментар
22.07.2017 19:02 Відповісти
ВОЙНА-ВОЙНОЙ, А КОНТРАБАС - ПО РАСПИСАНИЮ?
показати весь коментар
22.07.2017 18:48 Відповісти
"...вы полагаете все это будет куриться? Я полагаю, что все это нужно скурить". (Москва слезам не верит)
показати весь коментар
22.07.2017 18:49 Відповісти
цены растут - страна нет! Порохоботы - идите, нахер сразу.
показати весь коментар
22.07.2017 19:10 Відповісти
Хтоб і що б не обіцяв вам, та тарифи не впадуть, але їхня доля у витратах домогосподарств знижується. І не кажіть, що це не так.
Ви застрелитеся, мабуть, та я можу довести, що квартплата зараз по відношенню до мінімалки МЕНША ніж була при Брєжнєве, коли всім жилося по нєжному, як кажуть совки-йулинці.
Отже:
При Льоні мінімалка було 70р. Зараз - 3200. Тобто 3200/70=46.
При Льоні за 2к. хрущовку 45м2 заг. площі батьки платили 12р. Зараз за 2К 52м2 заг. площі платимо 192 грн. + 3м3 гарячої води - 240грн і 4м3 холодної - 80 грн. Всього 192+240+80=512грн.
Порівняємо з совком: 12р.х46=522грн. Але площа більша.
За те електрика була 4 коп.кВт. Пересічно спалювали 200кВт на 8р. Зараз мало б бути 8*46=368грн. Але за 200кВт ми зараз платили б, якби спалили, 258грн. (платимо менше, хоч у нас електроплита).
Отже, утримання житла та проживання зараз коштує для людини, що живе на мінімалку МЕНШЕ ніж у найкращі часи СРСРа.
показати весь коментар
22.07.2017 20:03 Відповісти
Комеск, ссср здох. Коммунізму не буде.
показати весь коментар
22.07.2017 20:08 Відповісти
Патріоти України за торгівлю товарами з Домбабве!
https://censor.net/user/402924 (Джамал)
https://censor.net/comments/locate/893838/01921688-c937-72d6-a829-ce6192a9f504
показати весь коментар
22.07.2017 20:07 Відповісти
...с поддельными акцизными марками Украины - то есть, были бы марки не поддельными...
показати весь коментар
22.07.2017 20:21 Відповісти