На Хрещатику в Києві відбулась репетиція військового параду до Дня Незалежності України.
Про це інформує Цензор.НЕТ.
У репетиції брали участь військовослужбовці Збройних сил України, ДСНС, СБУ, МВС, а також військова техніка.
Дивіться також: "Слава Україні!": На параді в День Незалежності звучатиме нове військове привітання і марш українських націоналістів. ФОТОрепортаж
Наступні репетиції параду заплановано на 20 і 22 серпня.
Читайте також: Військових моряків на параді до Дня Незалежності очолять офіцери Гнатів і Шаров, які не порушили присягу в Криму
Нагадуємо, в параді з нагоди 27-ї річниці незалежності України візьмуть участь 4,5 тис. військовослужбовців і 250 одиниць військової техніки. Також очікується прибуття військових підрозділів із 18 країн.
Читайте також: На параді в Києві на День Незалежності буде присутній повноважний представник Президента США, - Чалий





Читайте також: У зв'язку з підготовкою до святкування Дня Незалежності 18, 20 і 22 серпня в Києві обмежать рух транспорту, - КМДА. СПИСОК вулиць






Читайте також: День Незалежності: в ніч із 24 на 25 серпня роботу метро і наземного громадського транспорту в Києві буде продовжено на 2 години










Читайте також: "Запорізька Січ", "Святослава Хороброго", "Маріупольська": кілька частин ЗСУ отримають на параді до Дня Незалежності почесні найменування









Читайте також: "Укрзалізниця" запустить 4 додаткові потяги на свята









Читайте також: У параді до Дня Незалежності візьмуть участь 4,5 тис. військових і 250 одиниць техніки, - Полторак








Дивіться також: У параді в День незалежності візьме участь 200 одиниць військової техніки, - Міноборони. ФОТОрепортаж

Фото, відео - Олег Богачук, Цензор.НЕТ
https://www.facebook.com/goldznak.ua?hc_ref=ARQW_xz1IyJcjvNuTDS3odlKOwc9kYj7ugPk1xXxkCwMO9uf3kxVpbXMWziTtogD3Sw&fref=nf&__xts__%5B0%5D=68.ARDWGSDx2gLdNAtOEctnNZfEcs60M3DbNxMyEyn6dPpx5FiGtYCuYGyWGNePMLEAEFjHqLTRI8uwMpY2bvWuzWtOLbfSVB_FX0ZFJXQ_S4qGloCYSDY4D9p7fmw5I2uiXASmohDKdDx8&__tn__=CH-R Pavel Netesov
https://www.facebook.com/goldznak.ua/posts/1390005677798851?__xts__%5B0%5D=68.ARDWGSDx2gLdNAtOEctnNZfEcs60M3DbNxMyEyn6dPpx5FiGtYCuYGyWGNePMLEAEFjHqLTRI8uwMpY2bvWuzWtOLbfSVB_FX0ZFJXQ_S4qGloCYSDY4D9p7fmw5I2uiXASmohDKdDx8&__tn__=H-R 3 hrs
Просто шли на репетицию парада на Хрешатике....Просто остановились у Стены Памяти и почтили память полеглих захисників України. Це наші Збройні Сили! Пишаюсь вами хлопці. А мы там лопатами махали..готовили площадку под электронный терминал.
Про перекриття вулиць і обмеження руху повідомляли заздалегідь, так що не треба виття.
В Монреалі параду нема, а з рухом теж не солодко, ремонти, поперекривали-перерили купу вулиць + аварії на 40-вці над містом або поліцейські операції, завжди щось є, бо це - велике місто. Так і в Києві.
Вулиці вузькі, машина велика - протаранив. Головне, ніхто не постраждав. Скло вставлять.
А якби інша тачка влетіла, то шкандалю не було б ?