8629 відвідувачів онлайн

"Під американськими санкціями - 281 юридична особа з РФ і 81 офіційний представник всіх гілок влади", - заступник міністра закордонних справ Росії Рябков. ВIДЕО

Санкції США діють стосовно 281 юридичної особи і 81 чиновника РФ.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС, про це заявив заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков.
"Зараз під американськими санкціями - 281 юридична особа з Російської Федерації та 81 офіційний представник усіх гілок влади, зокрема високопосадовці", - сказав він.
За його словами, ворожа політика Вашингтона щодо Росії розпочалася задовго до окупації Криму й агресії на Донеччині. Заступник голови МЗС РФ зазначив, що до 2012 року ця політика "набула виразних форм у вигляді відомих законодавчих антиросійських ініціатив, впровадження санкційної політики".

Також читайте: ЄС потрібно знайти нові засоби впливу на агресивну Росію: ми не повинні забувати таку поведінку, - євродепутат
Нагадаємо, Державна Дума РФ ухвалила закон про призупинення Росією дії двосторонньої угоди зі США про утилізацію плутонію. В ухваленому документі є вимога про скасування всіх санкцій США.
Топ коментарі
+21

Пишут наши люди с отдыха в Египте:


https://www.facebook.com/vasily.koryak?fref=nf Vasily Koryak
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=865516326916986&set=a.212367412231884.54000.100003758797245&type=3 1 год. ·

Чувак - предалагатель экскурсии с непередаваемым этим восточным акцентом и мимикой:
Тут все из Украины?(все - Да!) Беларусь есть? Русские? Русские, не бойтесь, признавайтесь, вам ничего не сделают! Нету? Точно? Тогда Слава Украине!
Все хором: Героям Слава!
...предложили экскурсию - покататься по пустине на джипе. чотаржу
показати весь коментар
19.10.2016 15:46 Відповісти
+19
а помните, как они гордились тем, что на них санкции ложили? )
показати весь коментар
19.10.2016 15:42 Відповісти
+15
Мимо моего дома проходит небольшая группа туристов. Остановились и на английском стпрашивают меня, как пройти куда-то, но при этом говорят между собой на польском.
Я: - Вы из Польши?
Они: - Слава Богу, а то мы боялись, что подумают, что мы из России.
показати весь коментар
19.10.2016 15:52 Відповісти

Завантаження...