9 222 48

Рейтинг "Биг Мака" считает гривню недооцененной на 58%

Рейтинг

Согласно рейтингу "Биг Мака" журнала The Economist, украинская национальная валюта недооценена на 58,1%.

Об этом со ссылкой на The Economist сообщает БизнесЦензор.

"Биг Мак" стоит 57 гривен в Украине и 5,67 долларов США в США. Подразумеваемый обменный курс составляет 10,05. Разница между этим и фактическим обменным курсом, 23,99, предполагает, что украинская гривна недооценена на 58,1%", - сообщает рейтинг.

Самой недооцененной валютой мира рейтинг называет деньги Южно-Африканской Республики рэнд – 62%.

При этом польская национальная валюта злотый считается недооцененной на 48,9%, молдавский лей – 54,4%, российский рубль – 61,2%.

Переоцененными валютами рейтинг назвал швейцарский франк – его переоценивают на 18,4%, согласно рейтингу, и норвежскую крону – 5,3% переоценки.

Рейтинг Биг Мака считает гривню недооцененной на 58% 01

Топ коментарі
+21
просто Біг Мак за 136 грн у нас ніхто не купить, як і в ПАР, Молдові чи на расєє. Бідні країни і ціни відповідні. Натомість швейцарці, норвежці в змозі платити навіть більше американців. Так що цей індекс варто використовувати радше для оцінки купівельної спроможності, а не "недооціненості валюти"
показати весь коментар
17.01.2020 10:49
+8
ага, особливо картопля-фрі з фрітюра дуже корисна!! а яку саме їжу з макдака ви вважаєте корисною? я не заперечую, що в бургері немає нічого особливо шкідливого, окрім зайвих калорій, високого глікемічного індекса і деякої кількості гідрогенізованих рослинних жирів, ну але ж цікаво, що ви корисне там можете знайти?
а щодо грузинської кухні - не зовсім зрозумів закиду про нав'язування.. грузинська кухня дуже різноманітна і зовсім не вся мені подобається, наприклад мені не дуже смакують хінкалі, чакапулі, аджапсандалі, а ось хачапурі дуже люблю
показати весь коментар
17.01.2020 11:22
+7
чому ні? дітлахам подобається відвідати ресторан, а не їсти хачапурі на ринку )) та і взагалі, будь-яку їжу, що подають в ресторанах можна зробити вдома або з'їсти у їдальні, але люди чомусь ходять в ресторани )) до того ж там все дууууже смачне, і хачапурі фантастичне! рекомендую по мегрельськи, ну і класика по аджарськи теж супер. до речі, звертаю увагу, що мова про місто Суми. ось це місто України, яке точно є НЕДООЦІНЕНИМ туристами, раджу колись з'їздити
показати весь коментар
17.01.2020 12:36
Коментувати
Сортувати:
просто Біг Мак за 136 грн у нас ніхто не купить, як і в ПАР, Молдові чи на расєє. Бідні країни і ціни відповідні. Натомість швейцарці, норвежці в змозі платити навіть більше американців. Так що цей індекс варто використовувати радше для оцінки купівельної спроможності, а не "недооціненості валюти"
показати весь коментар
17.01.2020 10:49 Відповісти
поднимите зп работникам биг мака
и будет стомть 20 баксов
показати весь коментар
17.01.2020 11:17 Відповісти
у працівників макдака зп ринкова в Україні, як для працівників фаст-фуда. ну і вартість продукції теж ринкова для України. тому і власне така вартість біг-мака, а не "гривня недооцінена".
показати весь коментар
17.01.2020 11:27 Відповісти
Та це вони попереджають що піраміда ОВГЗ скоро рухне, і індекс цін на "Біг Мак" буде що в Україні, що в Америці...
показати весь коментар
17.01.2020 12:19 Відповісти
бидлота тупо не розуміє що не має значення а ні курс долара а не кількість тугриків в кишені
показати весь коментар
17.01.2020 17:02 Відповісти
индекс бигмака - лохотрон мирового масштаба. Он всегда показывал что гривна "недооценнена" раза в 2-3, но это всего лишь иллюзия.
стоимость выращивания сырья для приготовления биг-мака - не более того, а не курс местной валюты. Да и те же гамбургеры в Израиле раза в 2 больше по размеру, чем в Украине)
показати весь коментар
17.01.2020 15:07 Відповісти
ромчику ти просто ДУРКО!! бо ж індекс саме про ЦЕ і каже!!!
як і більшість пересічних та зебілів ти ТУПО НЕ РОЗУМІЄШ, що твої оцінки.. це типова дурня невігласа
показати весь коментар
17.01.2020 16:47 Відповісти
відверто сказати навіть такі "недооцінені" ціни в макдональдсі у нас трохи б'ють по кишені. якось пішов з дітлахами (діти чомусь дуже ******* макдак) перекусити, нічого особливого - взяли по якомусь бургеру, по морозиву і залишили десь 350 грн. за такі ж гроші ми дуже смачно обідаємо в чудовому ресторанчику грузинської кухні, що неможливо порівняти з макдаком
показати весь коментар
17.01.2020 10:54 Відповісти
Для вас смачно, потому-что вам запудрили мозги. Мол грузинская кухня вкусная. Это не ваше мнение, а навязанное вам.
А детям нравится Мак, потому-что там на самом деле вкусно, комфортно им (хотя мне не комфортно, очень много народа) и главное можно кушать руками. И кстати еда там в сто раз полезнее и свежее и качественнее любого другого ресторана (хоть дебилы и пробуют всегда врать противоположное, но то от скудоумия и безграмотности)
показати весь коментар
17.01.2020 11:09 Відповісти
ага, особливо картопля-фрі з фрітюра дуже корисна!! а яку саме їжу з макдака ви вважаєте корисною? я не заперечую, що в бургері немає нічого особливо шкідливого, окрім зайвих калорій, високого глікемічного індекса і деякої кількості гідрогенізованих рослинних жирів, ну але ж цікаво, що ви корисне там можете знайти?
а щодо грузинської кухні - не зовсім зрозумів закиду про нав'язування.. грузинська кухня дуже різноманітна і зовсім не вся мені подобається, наприклад мені не дуже смакують хінкалі, чакапулі, аджапсандалі, а ось хачапурі дуже люблю
показати весь коментар
17.01.2020 11:22 Відповісти
А чем вредна Фри? Обычная картошка и обычное растительное масло за качеством которого хорошо следят, и меньше его перегревают чем 90% домохозяек, которые что-то жарят на сковородке
Картошка конечно не лучшая еда для людей, точнее плохо что украинцы её едят ежедневно, 100 кг в год на человека
но 100 грамм в кафе это нормально. А для детей очень полезно, это чистая энергия. Дома их картошкой не кормите ежедневно
показати весь коментар
17.01.2020 13:08 Відповісти
так ви не відповіли - що корисного є в макдональдсі? свіжого м'яса там немає - усі котлетки привозять заморожені, та і м'ясо в цілому не відноситься до корисних продуктів. а салат.. ну який салат в чізбургері? немає там салату
щодо картоплі фрі - все смажене шкідливе, а додатково соняшникова олія при нагріванні стає канцерогенною, при смаженні вдома варто використовувати оливкову олію, а найкраще - смалець
що таке високий глікемічний індекс схоже ви не знаєте, тож не будемо в це поглиблюватись
я, в цілому, не бачу нічого страшного, щоб час від часу з'їдати гамбургер в макдаці, ну але ж не треба вводити себе в оману та вважати, що там є щось корисне.
корисно харчуватися треба їжею, багатою на клітковину, вітамінами - цільнозерновими кашами, бобовими, овочами, фруктами, горіхами
показати весь коментар
17.01.2020 14:06 Відповісти
И вообше, вы всё не правильно написали
Зайви калории - так не ешьте много
Гликимичный высокий индекс - бред - там обычные продукты, из обычного сырья, как и везде.
А гидрогенезированные жиры в Маке вообще не используют. Это масло маргарины и печенье в магазине из него делают, в Маке это не нужно и даже запрещено
А корыстного - так там свежее мясо, салат - макдональдс крупнейший потребитель в Украине. Ну и фри (картоха) и булочки (пшеница) не вредны сами по себе. Вредно, когда их (хлеб и картошку) ежедневно едят. Но Мак в этом не виноват, это традиции и нищета виновата
показати весь коментар
17.01.2020 13:20 Відповісти
по простому- це називається перевід бесіди:"зі здорової голови на прибамбацану"...

потому-что вам запудрили мозги потому-что там на самом деле вкусно
показати весь коментар
17.01.2020 15:04 Відповісти
Super Size Me (2004) Скандальное документальное расследование о роли сети ресторанов быстрого питания "МакДональдс" в ожирении американцев. Режиссер Морган Сперлок поставил эксперимент на себе: в течение месяца он три раза в день ел в "МакДональдсе". Причем, исключительно популярные порции "Supersize" (двойная порция). В результате Морган набрал 12 кг, его холестерин подскочил до небес, у него начала болеть печень, появились головные боли, депрессия, исчезло сексуальное влечение. Чтобы сбросить набранный вес, Моргану понадобилось 14 месяцев.
показати весь коментар
17.01.2020 15:18 Відповісти
Грузинская еда мне нравится, как и Макдак))) а ещё мне нравится обслуживание в маке, всегда вежливые, улыбаются и т.д. Могут заменить еду, если уронил или разлил. В других заведениях просто включат дополнительно оплату в счёт.
показати весь коментар
17.01.2020 11:39 Відповісти
усилители вкуса и ароматизаторы - вот и весь секрет "вкусности" продуктов для детей. Устройся на работу в Мак-Дональдс, порабой там с месяц - будешь обходить эти помойки стороной.))
показати весь коментар
17.01.2020 15:10 Відповісти
пс "грузинська кухня"-совкова ДУРНЯ!! більш-менш нормальна людина їсти ті страви НЕ БУДЕ!!
показати весь коментар
17.01.2020 16:49 Відповісти
а що їсть більш-менш нормальна людина? ))
показати весь коментар
17.01.2020 17:07 Відповісти
Я очень сомневаюсь, что за 350 грн. можно хорошо пообедать семьёй в грузинском ресторане.Расскажите, что именно вы там берете и на какое количество человек.
показати весь коментар
17.01.2020 11:35 Відповісти
не усією родиною, а з дітлахами - тобто втрьох - я і двоє дочок.
беремо кожному по хачапурі, дітям по десерту та по напою і чайничок чаю
ось меню ресторана - https://www.facebook.com/PuriMarili/menu/ меню
показати весь коментар
17.01.2020 11:53 Відповісти
А, понятно. Для того, чтобы поесть хачапури и выпить чая с десертом вы ходите в ресторан? Забавно. Хачапури на любом рынке делают, там всегда есть месный грузин, пекущий грузинские изделия.
показати весь коментар
17.01.2020 12:25 Відповісти
чому ні? дітлахам подобається відвідати ресторан, а не їсти хачапурі на ринку )) та і взагалі, будь-яку їжу, що подають в ресторанах можна зробити вдома або з'їсти у їдальні, але люди чомусь ходять в ресторани )) до того ж там все дууууже смачне, і хачапурі фантастичне! рекомендую по мегрельськи, ну і класика по аджарськи теж супер. до речі, звертаю увагу, що мова про місто Суми. ось це місто України, яке точно є НЕДООЦІНЕНИМ туристами, раджу колись з'їздити
показати весь коментар
17.01.2020 12:36 Відповісти
Я не говорю о том, что им надо есть хачапури прямо на рынке. Не глупите, пожалуйста. Но тащиться в ресторан только ради чая с хачапури это, так, фигня какая-то.
показати весь коментар
17.01.2020 14:36 Відповісти
не зовсім розумію, чому вживання хачапурі, десертів та чаю в ресторані викликає у вас якийсь подив ))) самі по собі відвідини ресторану вже є певним розважальним заходом, а страви обираються відвідувачами відповідно до їх смаку. хачапурі є однією з найпопулярніших страв грузинської кухні, чому б не смакувати саме нею? )) скажімо, якщо хтось відвідує ресторан української кухні, вас же не здивує, що він замовлятиме борщ, деруни і вареники? хоча все це можна їсти вдома або десь у їдальні, замість того, щоб "тягтися до ресторану" )))
показати весь коментар
17.01.2020 14:42 Відповісти
"зосця" з тобою все зрозуміло..."хачапурі з базара" = то твоя інтегральна характеристика у вас на лахті всі такі
показати весь коментар
17.01.2020 16:51 Відповісти
С вами, типа любителями грузинских ресторанов тоже. Не можете себе позволить нормально поесть в ресторане, не выйопывайтесь. Чай они там пьют с десертиками)))
показати весь коментар
17.01.2020 17:59 Відповісти
Ну Вы сравнили.
показати весь коментар
17.01.2020 14:38 Відповісти
Класс, прямо слюнки потекли.
показати весь коментар
17.01.2020 14:37 Відповісти
а якщо усією родиною (вчотирьох), то десь на 500 грн разом з чайовими, але це вже зовсім інший стіл, половину якого потім доводиться до дому забирати, бо неможливо вже їсти )) там і хачапурі, і дошка люля-кебабів, і десерти, і пару чайників чаю. я вам скажу, там буває наїдаєшся самим лише безкоштовним компліментом від шеф-кухаря, яким може бути наприклад величенький лаваш з намазками та який приносять поки чекаєш на замовлення ))
показати весь коментар
17.01.2020 12:02 Відповісти
Та ну на... А рейтинг молока, м`яса, овочів... що каже? А тарифи що кажуть?
показати весь коментар
17.01.2020 10:55 Відповісти
Цей рейтинг завжди її такою вважав. Цікаво, що вважав би рейтинг "барелю нафти", якби такий існував?
показати весь коментар
17.01.2020 11:12 Відповісти
як приклад, цей рейтинг наводили ще з початку появи сітки маків в Україні... Цікаво, а скільки зараз людей голів, напишуть:"Слава гіганту Зе?"
показати весь коментар
17.01.2020 15:11 Відповісти
Че там по рейтенгу бутерброда с чаем?
показати весь коментар
17.01.2020 11:34 Відповісти
А РЕЙТИНГ БОРЩУ - ПЕРЕОЦЕНЕННЫЙ ДОЛЛАР !)
показати весь коментар
17.01.2020 11:41 Відповісти
В журнале Экономист не в курсе какая разница в зарплатах между США и Украиной )
Вот бигмак и дешевле ))
показати весь коментар
17.01.2020 12:05 Відповісти
со вчерашнего дня гривну оцениваем индексом оливье
показати весь коментар
17.01.2020 12:35 Відповісти
ЗЄ введе 100% акциз на біг мак і ми станемо багатою країною
показати весь коментар
17.01.2020 14:56 Відповісти
а, рейтинг банана...?
показати весь коментар
17.01.2020 15:24 Відповісти
тобто мінімальна з/п буде 400 баксів а середня 1000 баксів по Україні та 1600 у Києві?
Ну десь так і повинно бути..... як би не проросійські монополії
показати весь коментар
17.01.2020 16:22 Відповісти
економіка в дупі кожен день зачиняється підприємсва з чого ріст
показати весь коментар
17.01.2020 17:16 Відповісти
гривня стала зайвою прокладкою між валютою із-за кордону від заробітчан та касовими апаратами, які приймають поки шо тільки вітчизняні знаки
показати весь коментар
17.01.2020 17:43 Відповісти
той індекс значить, шо у нас біг-мак вдвічі менший американського
показати весь коментар
17.01.2020 17:45 Відповісти
біг-мак індєкс вказує тільки на купівельну спроможність населення
показати весь коментар
17.01.2020 17:56 Відповісти
ви хочете сказати що МакДональдз нас дотує?
показати весь коментар
17.01.2020 21:08 Відповісти
- водка подорожала - ето значіт что папа будєт мєньше піть?
- нєт, синок, ето значіт чьто ти будєш мєньше йєсть
показати весь коментар
17.01.2020 21:17 Відповісти
А значить використовує рабську працю на плантаціях!?
показати весь коментар
19.01.2020 03:30 Відповісти
це "рейтинг" БИГ-ЛОХА ...
для того щоб "оцінювати" результати "експерименту"(дослідження) потрібно для початку створити відповідні (зіставні) умови його проведення ...у нашому випадку це стан економіки ...ну й тепер давайте порівняємо економіки США та України ...цей рейтинг придуманий ублюдками з трьома вищими конченими "освітами" для ідіотів по всьому світу ...в Україні таких 73%)
показати весь коментар
17.01.2020 20:33 Відповісти