7 184 12

Нацкомісія підвищила тарифи для 45 водоканалів

Відповідне рішення було прийнято на засіданні регулятора 22 гружня, повідомляє Асоціація водоканалів України.

За розрахунками Асоціації, по Україні в середньому вартість водопостачання та водовідведення зросте на суму близько 20 гривень на місяць для одного домогосподарства з трьох осіб.

"Підвищення тарифу відбулося у зв’язку із значним зростанням вартості електроенергії, підвищенням ціни на реагенти, суттєвим підвищенням відрахувань до бюджету у вигляді податків та зборів, після прийняття Верховною Радою закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень" №1914-ІХ, тощо", – йдеться у повідомленні.

Водночас президент Асоціації "Укрводоканалекологія" Дмитро Новицький зазначив, що нові підвищені тарифи все ж менші, ніж очікували самі водоканали, та не дозволить підвищити зарплати співробітникам.

"Вартість електроенергії, закладеної в тариф, теж менша, ніж вона є вже зараз. Але енергетики прогнозують зниження її ціни протягом наступного року. Сподіваємося, що ці прогнози збудуться", – додав Новицький.

З новими тарифами кожного з водоканалів можна ознайомитися на сайті НКРЕКП.

Зокрема, тарифи "Київводоканалу" на централізоване холодне водопостачання та водовідведення для АТ "Київводоканал" підвищили загалом на 5 гривень – до 30,384 грн за кубометр води. Таким чином, витрати на середньостатистичну сім'ю із трьох осіб, які споживають протягом місяця в середньому 6,5 куб. м холодної води, зростуть на 32,5 грн.

Топ коментарі
+2
з новым роком, з новыми цинами!
показати весь коментар
23.12.2021 18:09 Відповісти
+2
Для квартиры это не так существенно а вот мне на полив даже лишние 5 грн за куб уже прилично выйдет в месяц.
показати весь коментар
23.12.2021 18:54 Відповісти
+2
показати весь коментар
23.12.2021 19:30 Відповісти

Завантаження...