7 131 12

Нацкомісія підвищила тарифи для 45 водоканалів

Нацкомісія підвищила тарифи для 45 водоканалів

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) встановила нові тарифи на водопостачання та водовідведення для 45 водоканалів України.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні регулятора 22 гружня, повідомляє Асоціація водоканалів України.

За розрахунками Асоціації, по Україні в середньому вартість водопостачання та водовідведення зросте на суму близько 20 гривень на місяць для одного домогосподарства з трьох осіб.

"Підвищення тарифу відбулося у зв’язку із значним зростанням вартості електроенергії, підвищенням ціни на реагенти, суттєвим підвищенням відрахувань до бюджету у вигляді податків та зборів, після прийняття Верховною Радою закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень" №1914-ІХ, тощо", – йдеться у повідомленні.

Водночас президент Асоціації "Укрводоканалекологія" Дмитро Новицький зазначив, що нові підвищені тарифи все ж менші, ніж очікували самі водоканали, та не дозволить підвищити зарплати співробітникам.

"Вартість електроенергії, закладеної в тариф, теж менша, ніж вона є вже зараз. Але енергетики прогнозують зниження її ціни протягом наступного року. Сподіваємося, що ці прогнози збудуться", – додав Новицький.

З новими тарифами кожного з водоканалів можна ознайомитися на сайті НКРЕКП.

Зокрема, тарифи "Київводоканалу" на централізоване холодне водопостачання та водовідведення для АТ "Київводоканал" підвищили загалом на 5 гривень – до 30,384 грн за кубометр води. Таким чином, витрати на середньостатистичну сім'ю із трьох осіб, які споживають протягом місяця в середньому 6,5 куб. м холодної води, зростуть на 32,5 грн.

Топ коментарі
+2
з новым роком, з новыми цинами!
показати весь коментар
23.12.2021 18:09 Відповісти
+2
Для квартиры это не так существенно а вот мне на полив даже лишние 5 грн за куб уже прилично выйдет в месяц.
показати весь коментар
23.12.2021 18:54 Відповісти
+2
показати весь коментар
23.12.2021 19:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
з новым роком, з новыми цинами!
показати весь коментар
23.12.2021 18:09 Відповісти
ну, это ж не в разы, как при порошенке.
показати весь коментар
23.12.2021 18:31 Відповісти
показати весь коментар
23.12.2021 19:30 Відповісти
Ага. Только за последний год тарифы на коммуналку суммарно выросли на 49%. Практически в половину (!!) за год.

Исходя из данных Госстата, населению за коммунальные услуги с учетом электроэнергии к октябрю 2021 года надо заплатить 16,4 миллиардов гривен. Это на 49% больше, нежели в октябре прошлого года (11 млрд гривен).

показати весь коментар
23.12.2021 22:57 Відповісти
49%))))))))))))))))))))а в ВОСЕМЬ(!) РАЗ за пару месяцев? забыл(а)? освежить память??
показати весь коментар
24.12.2021 01:36 Відповісти
А это для сравнения при "барыгах" и сразу после них. Здобулы зелебобики как-раз в разы

показати весь коментар
23.12.2021 22:59 Відповісти
Для квартиры это не так существенно а вот мне на полив даже лишние 5 грн за куб уже прилично выйдет в месяц.
показати весь коментар
23.12.2021 18:54 Відповісти
у нас уже давно 47.45 за куб холодной.
показати весь коментар
23.12.2021 19:27 Відповісти
Вчора підняли на газопостачання, сьгодні на воду.
Чекаємо нових подаруночків до новорічних свят.
показати весь коментар
23.12.2021 20:54 Відповісти
а - це Привітання Новорічне від Зє - а про це воно скаже ..., чи тільки про зЄ-перші "досягнення" буде хвалитись у новорічному привітанні...
показати весь коментар
23.12.2021 21:40 Відповісти
показати весь коментар
23.12.2021 22:54 Відповісти
Що б закінчити ці маніпуляції в країні пропоную новий суспільний договір між суспільством та владою.Так як продукти харчуванн в Україні вже досягли європейських цін залишилося підтягнути тільки ціни на комунальні послуги та енергоносії ,можна для взірця взяти одну з успішних країн ЕС Швецію наприклад ,так ось підвищуйте до того рівня що б все зрівнялося ,але натомість влада одночасно фіксує всі соціальні виплати,пенсії та мінімальну оплату праці на рівні Швеції тільки в гривні по курсу до євро валюти -це справедливо правда?Так Україна по факту стає з ринковую економікою та наближається до ЕС.
Маєте бажання жити як люди в Україні,та не втікати по закордонам вимагайте від цієї,та наступної влади новий соціальний договір!!!
показати весь коментар
24.12.2021 11:16 Відповісти