4 485 17

В Україні з лютого планують виготовляти вакцини проти коронавірусу

В Україні з лютого планують виготовляти вакцини проти коронавірусу

На території України планують виготовляти вакцину CoronaVac, першу лінію планується запустити з лютого 2022 року.

Про це заявив заступник міністра охорони здоров'я Ігор Кузін.

За його словами, наразі є дві наукові команди, які працюють над розробкою української вакцини: академіка Сибірного і команда професора Комісаренка.

Крім того, за словами Кузіна, є ціла низка ініціатив з боку приватного сектору, щодо розробки вакцини.

Мова йде про китайський препарат CoronaVac. 

З початку кампанії з вакцинації в Україні повністю імунізовано проти COVID-19 понад 13,3 млн осіб, отримали додаткову дозу – 1 тис. 811 осіб, ревакцинальну – 367.

Джерело:  Telegram
Топ коментарі
+7
Зеленский заявил, чтонаша вакцина будет не только подавлять вирус, но и вызывать чувство прилива сил и необыкновенную легкость мыслей. К тому же уже после первой дозы гарантировано жесткое привыкание вплоть до ломки, чтобы всякие антиваксеры не могли соскочить с иглы бустерной дозы. Эта вакцина быстро вытеснит с рынка всякие пфайзеры и модерны и будет поставляться в Европу за твердую валюту по освободившейся от газа трубе.
показати весь коментар
26.12.2021 17:29 Відповісти
+3
І шо добрго? Чим більше вакцин, тим частіше бустерів будуть примушувати колоти. І кінця-краю тому процесу не видно. Особливо смішно з того шо омікрон то і не становить жодної небезпеки життю людей, але паніка тільки наростає. Спробуй не вколотися навіть в магазин не пустять, виродки!!!
показати весь коментар
26.12.2021 21:20 Відповісти
+3
китайським гівном колотись? дякую, краще пфайзер або модерна
показати весь коментар
27.12.2021 07:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зеленский заявил, чтонаша вакцина будет не только подавлять вирус, но и вызывать чувство прилива сил и необыкновенную легкость мыслей. К тому же уже после первой дозы гарантировано жесткое привыкание вплоть до ломки, чтобы всякие антиваксеры не могли соскочить с иглы бустерной дозы. Эта вакцина быстро вытеснит с рынка всякие пфайзеры и модерны и будет поставляться в Европу за твердую валюту по освободившейся от газа трубе.
показати весь коментар
26.12.2021 17:29 Відповісти
показати весь коментар
26.12.2021 18:09 Відповісти
не, ну про трубу это же явная неправда!
показати весь коментар
26.12.2021 19:02 Відповісти
согласен, они её гиперлупом транспортировать будут....
показати весь коментар
26.12.2021 20:31 Відповісти
Ну, теперь ух как заживём!
показати весь коментар
26.12.2021 20:49 Відповісти
І шо добрго? Чим більше вакцин, тим частіше бустерів будуть примушувати колоти. І кінця-краю тому процесу не видно. Особливо смішно з того шо омікрон то і не становить жодної небезпеки життю людей, але паніка тільки наростає. Спробуй не вколотися навіть в магазин не пустять, виродки!!!
показати весь коментар
26.12.2021 21:20 Відповісти
Сразу обязательно привить всю Зе-команду и 73%их выборцев,главного уколоть в голову
показати весь коментар
27.12.2021 13:27 Відповісти
китайським гівном колотись? дякую, краще пфайзер або модерна
показати весь коментар
27.12.2021 07:13 Відповісти
Ещё и сделанным у нас... ну это трэш!
показати весь коментар
27.12.2021 07:36 Відповісти
Воно не гівно, але проти омікрону імунітету, начебто, не створює.
показати весь коментар
27.12.2021 13:06 Відповісти
Это надо было сделать два года назад
И предлагал это сделать не хочу называть а то заблокируют
показати весь коментар
27.12.2021 12:16 Відповісти
Два года назад маски из гос. резерва в Европу продавали, не до вакцины было...
показати весь коментар
27.12.2021 18:10 Відповісти
Ну, весь мир завалим вакциной, еще и Лекхим будет разливать короновак где-то со 2-3 квартала. Вот только эти наши вакцины будут нужны.
показати весь коментар
27.12.2021 13:30 Відповісти
Та ну нафиг. Теперь я поддерживаю антиваксеров.
показати весь коментар
27.12.2021 19:04 Відповісти
А что, он существует?
показати весь коментар
28.12.2021 00:58 Відповісти