2 442 0

Мін'юст безоплатно роздав конфіскованого майна на 19 мільйонів

Як повідомляє пресслужба ДП "СЕТАМ" Мін'юсту, таке майно безоплатно передається військовим частинам, лікарням, школам, дитбудинкам та іншим закладіам.

Зокрема, за 2021 рік з філій ДП "СЕТАМ" було передано 65 транспортних засобів, 84,93 тис. одиниць одягу, 2 одиниці житла, а також 1,3 млн одиниць іншого майна (електронна та побутова техніка, раритет, запчастини, дрова, побутова хімія тощо).

Найбільше було передано безоплатно майна за його вартістю органами Мін’юсту з Закарпатської (5,7 млн грн), Чернігівської (2,65 млн грн) і Волинської областей (2,44 млн грн).

"Тільки для Збройних Сил України було передано 25 автомобілів на 2,88 млн грн цього року", — зазначив генеральний директор ДП "СЕТАМ" Олександр Мамро.

Коментувати
Сортувати: