4 502 16

В Україні зареєстрували рекордну кількість вживаних авто

В Україні зареєстрували рекордну кількість вживаних авто

У 2021 році український автопарк поповнили 517,4 тис. легкових авто з пробігом, що на 46% більше ніж торік і є абсолютним рекордом для країни.

Як повідомляє пресслужба об'єднання "Укравтопром", у підсумку 83 зі 100 легкових автомобілів, що у минулому році проходили свою першу реєстрацію в Україні, – це розмитнені машини з пробігом.

Найбільш популярною маркою серед ввезених вживаних авто залишається Volkswagen – минулого року українці розмитнили 90,2 тис. авто цієї німецької марки. Далі йдуть Ford (45 тис. авто), Renault (42,9 тис.), Skoda (38,4 тис. автомобілів) та Opel (33,1 тис. розмитнених авто).

У грудні 2021 року в Україні свою першу реєстрацію пройшли 47,3 тис. вживаних легкових авто, ввезених з-за кордону, що на 18% більше, ніж роком раніше. Водночас кількість грудневих реєстрацій нових легкових автомобілів становила 10,5 тис. Таким чином реєстрації імпортований вживаних авто у 4,5 разу перевершили ринок нових легкових авто.

Як повідомлялося, за підсумками тимчасового пільгового режиму митного оформлення та оподаткування авто "на єврономерах", який діяв з 15 червня по 10 листопада 2021 року, українці офіційно оформили 85 203 автомобіля, сплативши до держбюджету 2,95 млрд грн. 

Джерело:  "Укравтопром"
Топ коментарі
+3
Volkswagen, Ford (з ЄС), Skoda та Opel - надо как можно скорее перекрыть импорт авто из Германии, любительницы ***** и северных потоков!

Авто из США дешевле буквально В РАЗЫ!

За каким хреном нужно поддерживать экономику страны, в засос целующейся с кацапами?
показати весь коментар
11.01.2022 23:37 Відповісти
+2
Из США возят только битый металолом. Может для начала запретить Тазы из Рашки которые собирает Васадзе и Петька на своих заводах
показати весь коментар
11.01.2022 23:48 Відповісти
+2
страна идиотов - завозят еврохлам, в придачу к своему 20-30 летнему автохламу, а потом на все это вводят техосмотр "как в Европе"...
показати весь коментар
12.01.2022 07:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
таж бачив яку ржаву ********, хоч і називається воно "мерс-спрінтер", розмитнив...
ОЧЕВИДЬ, люди остереглися Зеленського програми на цей рік -- що "буде ЩЕ КРАЩЕ!"...
показати весь коментар
11.01.2022 20:03 Відповісти
показати весь коментар
11.01.2022 23:48 Відповісти
Петькіні заводи не роблять легкові машини року так з 2013...
показати весь коментар
12.01.2022 13:10 Відповісти
Странно только что на авторынке да и автосалонах продаются жигули 2014-2018 годов выпуска и разных модификаций. Хотя по закону ввоз из Рашки их запрещен.
показати весь коментар
12.01.2022 13:16 Відповісти
Можна побачити посилання? Я бачив тільки нові жигулі 2020-2021 мейд ін Запоріжжя...
показати весь коментар
12.01.2022 13:45 Відповісти
За останній рік ціна на битки із США виросла на 30% - тому і стали ввозить більше тачок з Європи (+ з США майже всі биті, а з Європи цілі переважно).
показати весь коментар
12.01.2022 13:07 Відповісти
страна идиотов - завозят еврохлам, в придачу к своему 20-30 летнему автохламу, а потом на все это вводят техосмотр "как в Европе"...
показати весь коментар
12.01.2022 07:09 Відповісти
Я, як і переважна більшість, краще візьму американського "битка", ніж нову весту за ті ж гроші, бо через рік я його продам за ту саму, а може і більшу суму, а таза аби за половину забрали.
показати весь коментар
12.01.2022 09:03 Відповісти
при продаже своего "битка" обязательно будешь писать - "не бит, не крашен, родной пробег". так и живем - жулик на жулике и жуликом погоняет.
показати весь коментар
12.01.2022 09:27 Відповісти
"Єврохлам" зазвичай не старше 5-7 років... Саме старих блях віком більше 10-років за 2021 поставили на облік тільки 85 тис. із 500+ тис. всіх б/у тачок, це десь 15% всього...
показати весь коментар
12.01.2022 13:09 Відповісти
не вводите людей в заблуждение______"В 2019-2021 гг. в Украине растаможено 1 179 167 ввезенных автомобилей. Более 50% из них (604 319) старше 10 лет.
показати весь коментар
12.01.2022 17:00 Відповісти
Я про 2021 кажу... В 2019 розмитнили 140 тис. євроблях, якщо що...
показати весь коментар
12.01.2022 17:28 Відповісти
На карфаксі тільки лінивий не гляне по ВІНу .
показати весь коментар
12.01.2022 10:16 Відповісти
скоро ивропа запретит евро 4 и хлама увеличится втрое.....